Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-==Ranking "Gdzie można dobrze zjeść"==-

Witam Was
W naszym mieście jest wiele miejsc gdzie można dobrze zjeść, a co chwila powstają nowe. Moda na fast foody na dobre zagościła "w naszych żołądkach" :wink: Dlatego też proszę Was o wypowiedzi oraz ocenę miejsc gdzie jadacie, jakie dania preferujecie a jakie nie. Stwórzmy swoisty ranking ulubionych zakątków głodomorówTongue

My Tips w kategorii restauracji:

-Pizzeria Millenium- miejsce bardzo dobrze znane w naszym miastku oraz tłumnie uczęszczane, można bardzo dobrze zjeść chcociaż nie najlepiej :o zwrócić uwagę również należy na Karaoke (Big plus)

-Live Music Pub- przytułek w którym często bywam z racji bliskości. jednak nie pasuje mi tak jedna rzecz (niektórzy powiedzą że się czepiam) a mianowicie przy konsumpcji zawsze minusem są tam twarde ławeczki :x hehe no powaga powinno być wygodnie skoro jedzonko jest gites P.S. polecam "Shoguna" lub "Gejsze" spróbujcie miodzio Big Grin

-Hacjenda- restauracyjka dosyć nowa bardzo elegancka, gdy tam bywam odnoszę bardzo pozytywne wrażenie jakbym był u Bacy w Chacie :wink: Można z pewnością dobrze zjeść ale dużym minusem są ceny Confusedhock: Ale kogo stać to stać :lol:

w kategorii dania na telefon oraz fast food:
-kebab z dziczka- według mojej oceny bezkonkurencyjne szybkie danie, poprostu nie ma sobie równych mógłbym go jeść i jeść no ale trzeba również uważać na cholesterol Tongue

-pizza z pasibrzuszka- jedno z najlepszych "włoskich dań" jakie jadłem polecam serdecznie. To samo z pod kominka się nie umywa :!:

Czarna Lista:
-kebab z budki na dworcu- fuuuuuuuu bez obrazy ale nigdy nie jeadłem czegoś ochydniejszego I to ma się nazywać kebab :?: gdy jadłem "to" mięso odnosiłem wrażenie jakbym jadł czipsy Duży minus Nie polecam :evil:

Czekam na Wasze wypowiedzi (po kilku komentarzach zrobimy tabelke) :roll:
Pozdrowionka Polomski

Odpowiedz }
Plusy od

polecam prl we wrzeszczu. dobre pizze, dania drugie jak i piewsze wysmienite no i piwko i inne napoje mozna zamowic. 9/10

Odpowiedz }
Plusy od

polomski napisał(a):My Tips w kategorii restauracji:
-Pizzeria Millenium-

Tak, popieram i potwierdzam. Nie ze względu na na pizzę, bo tych raczej nie jadam, ale z powodu przepysznej "sałatki kurczak".

Potem jeszcze Hacjenda, fakt jedzonko drogie, ale za to jaki smak :lol: I tu też coś z kurczaka: kotlet devolay. A z dobrych źródeł wiem, że 'kotlet ministerski' również niczego sobie.

Nie polecam, i to zdecydowanie, jedzonka z Restauracji przy Kominku, opływa wodą, bleee :twisted:

Odpowiedz }
Plusy od

polomski napisał(a):w kategorii dania na telefon oraz fast food:
-kebab z dziczka- według mojej oceny bezkonkurencyjne szybkie danie, poprostu nie ma sobie równych mógłbym go jeść i jeść no ale trzeba również uważać na cholesterol Tongue

Fakt, Kebab z Dziczka palce lizać, chociaż ostanio zaniedbują klientów, którzy zamawiają do domu przywożą prawie zimny.

Odpowiedz }
Plusy od

mój typ to Kanion.... smaczne jedzenie i miła obsługa :lol:

Odpowiedz }
Plusy od

Qlka napisał(a):
polomski napisał(a):My Tips w kategorii restauracji:
-Pizzeria Millenium-

Tak, popieram i potwierdzam. Nie ze względu na na pizzę, bo tych raczej nie jadam, ale z powodu przepysznej "sałatki kurczak".
Oj tak, sałatki w Milenium są poza konkurencją, może to zasługa sosu, innego niż standardowy zawiesisty sos typu majonez z musztardą i przyprawami serwowany w innych lokalach. No i ta podgrzewana pita jako dodatek Smile.

A co do pizzy w Milenium, to co prawda jadłem gdzie indziej lepsze, ale nie więcej niż raz w danym lokalu, przeważnie na początku jego działalności.

Ale i tak ja robię najlepszą pizzę 8).

Jeżeli chodzi o kuchnię orientalną to lokal na ul. Mickiewicza (nazwy nie pamiętam) nie ma chyba w Tczewie żadnej konkurancji, ale na szczęście nie mogę narzekać. Pamiętam jak raz ze znajomymi zamówiliśmy jakieś dania, każdy co innego i jak to dostaliśmy wszystko razem to nie wiedzieliśmy co się do którego dania przynależy :lol:.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja lubię pizzę i sałatki z Milenium a Hacjendę za to, żę mi się podoba Smile (póki co jadłem tam fryteczkiTongue, więc nie mogę nic o pizzy powiedzieć)

Odpowiedz }
Plusy od

ankh napisał(a):mój typ to Kanion.... smaczne jedzenie i miła obsługa :lol:

kanion bylby fajnym miejscem jesli tyle chamstwa tam nie chodzilo.

Odpowiedz }
Plusy od

ankh napisał(a):mój typ to Kanion.... smaczne jedzenie i miła obsługa Laughing

Zamówiłem tam kiedyś "lody". Było pełno gości. Czekałem z godzine po czym dostałem na talerzu obiadowym troche wylanej bitej śmietany, która była rozpłynięta, zapewne dlatego, że gdzieś tam sobie leżała czy coś. Do tego kilka brzoskwiń i jakiś duperelów... Obsługa... Bez komentarz to zostawie...

polomski napisał(a):-Pizzeria Millenium- miejsce bardzo dobrze znane w naszym miastku oraz tłumnie uczęszczane, można bardzo dobrze zjeść chcociaż nie najlepiej Surprised zwrócić uwagę również należy na Karaoke (Big plus)

Millenium... Pizza beznadziejna, jem tam co drugi, trzeci dzień Tongue Heh teraz już nie, bo mi zbrzydło i prędzej bym oddał hafta niż cokolwiek wrzucił do buzi z tej restauracji Tongue Co do sałatek to są dobre, ale i tu mogę powiedzieć, że nie raz znalazłem chrząstkę :| Dobre są bagietki, chociaż często dają spieczone.

Mi tam kebab z dworca zasmakował Smile Ostatnio za 6 zyko się najadłem Big Grin Ale chodzi mi o budkę wychodząc z dworca na lewo. Po zjedzeniu shitu z budki na prawo, tylko brzuch bolał Sad

Pizza za 5 zyko w Kominku... Ciekawa sprawa Tongue Gdy z kasą sie nie przelwa to czemu nie Tongue Jak się trafi na Kurczak to całkiem dobrze można zjeść Smile

La Scalla... Pizza może być ale nic nadzwyczajnego. Opłaca się przez telefon zamawiać Tongue Sałatki niezbyt, dużo farflocli, mało kurczaka, chociaż i tam zależy wszystko od dnia Smile

Chińska w Tczewie... No nie jest źle Smile Przeniosłem się tam z Millenium Big Grin Kurczak słodko-kwaśny mniam Smile Chociaż przyznam, że banany w cieście i ananasy były lepsze kiedyś. Z sajgonkami tak samo :| Ale ogólnie to jak dla mnie to póki co głowny cel wypraw z pustym brzuchem Smile

Jedno co powiem to tragiczne mycie naczyń w Restauracjach w Tczewie :| Przyłapałem na tym Millenium i Kanion w szczególności. Troche źle się czuje gdy dostaję brudne szkło z zaciekami albo co gorsza brudny talerz z kawałkiem zaschniętego syfu :|

Do Tino już dawno nie zaglądałem... Mogę zjeść na głodnego w Kominku pizze i może mi zajebiście smakować, a gdy jestem najedzony i zmęczony i zjem z chinskiej to będe się czuł źle - oczywiste Smile Więc w tym temacie uważam, że smakować Ci będzie i najesz sie tak jak się czujesz i w zależności z kim jestes Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Najlepszą pizze serwuja w La Scalli i w Paco - dla nich 1. miejsca.
Potem Milenium.
A dalej przepaśc.....
Na telefonik można dobrze zjeśc w Pasibrzuszku. No i za 5 zł w kominku Big Grin
Dobry obiadek dostaniemy w Hacjendzie (jak zobaczyłem rachunek, to myslałem że zemdleję Confusedhock: ) i w Kanionie.
Tomuś, zapomniałeś napisać, że najlepsze hamburgey są w Barze Starówka na placu Hallera :lol: :lol:
Roniacz pozdrawia Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ranking :

1. Millenium 5 tipów - głównie za sprawą sałatek a o pizzach ani słowa :lol:

2. Hacjenda 4 głosy - jednym słowem bardzo elegancka restauracyja

3. Dziczek 2 tipy - nie rozumiem dlaczego tak nisko :o
Kanion 2 - ciekawe jedzonko i miła obsługa
LaScalla 2 - ciekawe pizze no i "marketowe" ceny Smile
Pod Kominkiem 2 - atrakcyjna pizza za jedyne 5 złociszy

4. Sai-Gon 1 głos - restauracyjka zrobiła furore za sprawą saigonków, bogata oferta dań
Paco 1 - serwują oryginalną pizze na cieniutkim cieście Smile
Pasibrzuszek 1 bardzo pyszne pizze

Nasze wspaniałe lokale nie ustrzegły się jednak wpadek a mianowicie :
KANION
Roslein napisał że dużo chamstwa przychodzi Confusedhock:
Kolejny minus dla Kanionu za sprawą przykrego doświadczenia Aldafira z roztopionymi lodami (może lodówka im nawaliła :? ) no i tragiczne mycie naczyń :oops:
Reasymując 3 minusy troszkę dużo Ale miejmy nadzieje że po zaglądanięciu na forum wezmą sobie nasze uwagi do serca :wink:

Czekam na dalsze opinie
Pozdrówki Polomski

Odpowiedz }
Plusy od

Jeżeli chodzi o pizze to ZDECYDOWANIE polecam Hacjendę. Do niedawna uważalem Kanion za nr 1 w Tczewie jeżeli chodzi o pizze na miejscu.

Sposób podania, oraz smak robi wrażenie.

Zdecydowany faworyt.

P.S. Ceny pizzy są zbliżone do cen w Kanionie więc warto sprobować jeśli ktoś nie był jeszcze.

Odpowiedz }
Plusy od

Wiem ,że zdrowo jem Dworzec PKP Tongue
a tak na serio na pierwszym miejscu u mnie jest pizza z Milenium i dania ryżowe z Kanionu Smile jak dla mnie palce lizać

Odpowiedz }
Plusy od

O dziwo dziś wpadłem do millenium Tongue
Szarme zamówiłem z kurczakiem i warzywami... całkiem całkiem Smile
Do tego Tymbarki... Sprawdziłem naczynka... oczywiście zacieki Sad
Jem sałatke patrze włos, blond, okolo 4 cm. Bez komentarza. (Dziewczyna, z która byłem ma długie blond a ja ciemny blond z 3 cm więc to nie nasze...)
Żałuję, że nie zaszedłem do Chińskiej :/
(Jak są jakieś błędy w tym co teraz pisałem to jest to spowodowane tym, że nie mam monitora i pisze na czuja Smile spoglądając od czasu do czasu na podłączony mały TV Tongue )

Odpowiedz }
Plusy od

polomski napisał(a):Ranking :

1. Millenium 5 tipów - głównie za sprawą sałatek a o pizzach ani słowa :lol:

No jak to nie, ja o pizzy z Millenium pisałem :lol:
Roniacz pozdrawia Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.