Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-==Ranking "Gdzie można dobrze zjeść"==-

Dzisiejsza wizyta w SaiGon przebiegła następująco:
Podchodze do lady po namyśle, zamawiam. Proszę o kurczak na chrupiąco z frytkami, następnie dwa tymbarki jabłko - winogrono, potem krewetki w sosie słodko kwaśnym, do tego proszę o banany w cieście. Na koniec pytam się czy można do tego kurczaka dorzucić sajgonka... Gościówa jakaś nie w temacie była. Umiem czytać na ulotce jest napisane, że dopłacając trochę można dostać sajgonke do dań a tam numery...i kurczak ten zaliczał sie do nich. Poza tym zamawiałem kilka dni temu i dostałem smaczną sajgonke (zamawiałem jedna dostałem dwie Tongue nie wiem czy mi za nią policzyli...). Pani odpowiada, że juz naliczyła i że nie może mi dodać sajgonki. Po chwili rozmowy mówi, że nie może dać, bo nie ma na w/w liście kurczaka na chrupiąco... Wstyd! Ta sama Pani następnego klienta odesłała z ryżem na wynos przez pomyłkę Smile Zamawiał na miejscu w ogóle co innego...
Reasumując:
Mały minusik obsługa... ale kilka dni wcześniej było ok :/ (wtorek) Może lepiej byłoby zatrzymać dobry personel a nie wymieniać żeby tylko zaoszczędzić troche kasy... :/
W millenium też raz trafiłem na Panią chyba na praktykach jakiś, która do zupy przyniosła mi nóż... Chyba żebym został kilka godzin dłużej i z niezwykłym zapałem wżerał zupkę Wink
Niestety nie ma ideałów, a choćby dobrych restauracji szukać w Tczewie jak igły w stogu siana Wink

Odpowiedz }
Plusy od

No to zróbcie tę tabelkę o której mowa w pierwsyzm poście Tongue Jeżeli chodzi o mnie to pod względem pizzeri w moim guście najlepsza jest Capri i Milenium ,choć ta druga trochę się popsuła. W dalszej kolejności to poleciłbym Pokusę. Jeżeli chodzi o hamburgery to polecam ,,Dziczka'', świeżutkie i smaczne. Odradzałbym Parasolkę (spieczona, stare grzybY) :o

Odpowiedz }
Plusy od

adalfir napisał(a):Dzisiejsza wizyta w SaiGon

To był mój ulubiony bar, kiedy się pojawił.
Przypominał mi Gdański Bar Smok - który juz dzisiaj nie działa.

Problem jest chyba w tym, ze tam obsługa zmienia się tak często, że nie nadąża z przeszkoleniem.

Bardzo się zawiodłem, kiedy swojego czasu zamówiłem mój ulubiony ryż z warzywami na wynos - a w domu stwierdziłem, ze to wióry a nie ta smaczna pasza wege, którą jadłem wczesniej

Lubię orientalną - popularną kuchnię.
Znakomite żarcie serwują w Lidu (China)- Gdynia Władysława IV

I Sushi na Garbarach w Poznaniu :cry:
Ale urva daleko :evil:

Odpowiedz }
Plusy od

PrO napisał(a):I Sushi
Nie jadłem jeszcze Sad Nie wie ktoś czy w Tczewie gdzieś serwują ?
Exclamation

Odpowiedz }
Plusy od

nigdzie 8)
najbliżej w Gdyni na Placu Kaszubskim

tzn - najbliżej jak znam

Odpowiedz }
Plusy od

KANSAI SUSHI BAR SC w Gdańsku, ich strona wygląda na dosyć profesjonalną ,może jedzenie jest takie samo Smile

Odpowiedz }
Plusy od

w Poznaniu sushi robił Japonczyk, na moich oczach
wszystko widziałem
nawet pastę pistacjową wiem mniej więcej jak się robi 8)

Odpowiedz }
Plusy od

A moja siora robiła wczoraj sajgonki Smile Identycznie smakują jak w restauracji Smile Ja kiedyś robiłem banany w cieście, których próbowało wiele osób i jednogłośnie uznali, że moja banany są lepsze Tongue nie chwaląc się sam uważam, że były super bo mi smakowały bardzo Smile
Wiele krąży przepisów na dania chińskie więc można z powodzeniem zrobić coś lepszego, czyli przewyższyć chińczyka patrzącego zza kuchni w saigonie chociaż sam się zastanawiam czy to czasem nie jest tajwańczyk Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

przecież to jest Wietnamczyk

:lol:

Odpowiedz }
Plusy od

PrO napisał(a):przecież to jest Wietnamczyk

:lol:
to juz po nazwie restauracji mozna wydedukowac.

Odpowiedz }
Plusy od

"Wyśmienite dania kuchni wietnamskiej i chińskiej." Smile Ok niech on będzie kim chce być... Odchodzimy od tematu Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

kuchnia orientalna pochodzi z biedy
wkładali do gara co sie dało

rejon kuchni azjatyckiej lądowej czyli m. in. China i Wiet są podobne
A może można szukać podobieństw.

Sajgon Bar jest typową garkuchnią mieszającą wszystko

Kuchnia Chińska jest bardziej wykwintna - ale to tez chwyt marketingowy,bo kaczka po pekińsku, to jednak tylko kaczka z przyprawami wietnamskimi Wink

Oddaję Ci honor, bo kij wie, co to własciwie jest

pozdro 600

Odpowiedz }
Plusy od

PrO napisał(a):kuchnia orientalna pochodzi z biedy
wkładali do gara co sie dało
Tym bardziej trzeba im pogratulować, że często potrafią zrobić coś z niczego Smile

Odpowiedz }
Plusy od

PrO napisał(a):Kuchnia Chińska jest bardziej wykwintna - ale to tez chwyt marketingowy,bo kaczka po pekińsku, to jednak tylko kaczka z przyprawami wietnamskimi Wink
No właśnie kaczka po pekińsku z biedy nie pochodzi. Kuroń kiedyś mówił że prawdziwa kuchnia orientalna to to co wrzucał do gara (do woka :winkSmile plebs a nie to co jadał cesarz ;P.

Odpowiedz }
Plusy od

W Millenium pizza to wielka buła z paroma dodatkami...

Ale napewnio nie wiecie gdzie jest najlepsza pizza (wpadłem na nią przypadkowo...)

otóż w Lagrocie , pełno dodatków i sera a conajwazniejsze wypieczona i chrupki ser na wierzchu ...mniam mniam...
idę jutro tam na pizze!

[ Dodano: Pon Sie 28, 2006 20:08 ]
Biedactwa co muszą jeść w trójmieście i nie mogą w Tczewie.

tez to przeżywałem ...(edukacja)

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.