Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-==Ranking "Gdzie można dobrze zjeść"==-

Millenium OK )
Hacjenda -drogo cry
Kanion- obsługa beznadziejna twisted
pod kominkiem -pizza tragiczna ale za małą kase można dostać duży obiad ?
Kebab niepolecam z tego czehgos jak sie wychodzi z dworca ale za to polecam naprzeciwko obok zapiekanek jest rollo gyros pyszny
na dworcu pomidorowa najlepsza szczególnie po imprezie jak sie wraca roll D

Odpowiedz }
Plusy od

Osobiście najlepiej jedzenie smakuje mi w millenium oraz w la scalli.
A jeśli chodzi o sam kebab to Irma

Odpowiedz }
Plusy od

Bar "Kasia", smacznie, tanio i do syta.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Jak już jeść na mieście - to bez pośpiechu. Polecam Bałtycką, Moccę, Hacjendę. Fast foody, tanie pizzerie i bary omijam z daleka, chyba że w podróży są to bary na stacjach paliwowych...

Odpowiedz }
Plusy od

Ale w La Scalli też można zjeść dobry obiad a nie tylko fast foody. Mi jedzenie tam smakuje...

Odpowiedz }
Plusy od

witam,
właśnie zamówiełem sobie zupe w Julii, ale nie przypomina ona jej ani smakiem ani wyglądem, miał być żurek tymczasem jej coś o zapachu czegoś zgniłego a smak sam ocet, bleee
przypomniałem sobie przy okazji o ostatniej wizycie w millenium na suchostrzygach:
współczucia dla obsługi, ale skąd Ci ludzie sie tam biorą, wiem że wiekszośc pracuje za psi grosz, ale to nie tłumaczy ich zachowania - chodza jakby nie spali od kilku dni.
pizza ostatnio zawsze przypalona, a zamawialem tam już setki razy,(ser twardy nie ciągnący i składniki jakies hmmm.. no nie wiem sam ale wydaja sie stare...Kiedys z chęcia przesiadywałem tam a teraz tylko sprawdzam czy sie coś zmienia na lepsze, pizzy juz tam nie zjem, tak wiec zamówiełem sobie ostatnio sałatkę - lepsza niz pizza, stwierdzialem w czasie konsumpcji, ale nastepnym razem jak bede chial przeczyscic sobie żoładek to na 100% wybiore sie do millenium, kiedys przesiadywałem tutaj niemal codziennie, wg mojej oceny spadek o dobre 10 pkt. a obsługa beznadziejna..
na zupa juz wystygła ide wylać, z tego co wiem to reklamacji w Julii nie przyjmują i jeszcze można się nasłuchać, że to ostatnie zamówienie realizowane u klienta,

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 15:07 ]
a sałtki to w hiriusie sa najlepsze, polecam, długo sie czeka, ale wszystko świerze i dobre, mniam

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 15:08 ]
aa, no i oczywiscie w hacjendzie jest bardzo dobra sałatka, ale cenowo niestety dużo drożej

Odpowiedz }
Plusy od

Kebab - Camargo
Pizza - La Scalla/Paco
Obiad - Milenium (pod TDK)
Sałatka - Hirus/Paco
Hamburgery - to na dworcu w drewnianej budce Big Grin (3.5 zł za hamburgera XL)

Odpowiedz }
Plusy od

a co do Camargo... Smile to mam pytanie... Czy zna ktoś ta dziewczyne ktora tam obsluguje od paczatku tego baru ?Smile

Odpowiedz }
Plusy od

yo!3k napisał(a):Czy zna ktoś ta dziewczyne ktora tam obsluguje od paczatku tego baru ?
Idź i zapytaj jak ma na imię. Mam to za Ciebie zrobić? Nawet nie wiem jak wygląda... Smile
Opisz ją bliżej, to pójdę, spytam jak się nazywa i wtedy będę mógł powiedzieć, że ją znam Big Grin
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

hehe na imie to chyba wiem jak ma Wink Kasia Tongue jutro dostane wiecej info Tongue hehe

Odpowiedz }
Plusy od

Ktoś tu chce kogoś poderwać Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:Ktoś tu chce kogoś poderwać
na publicznym forum!!! masakra :lol: :lol: :lol:

Odpowiedz }
Plusy od

Najlepsze pizze według mnie mozna zjeść w La Scalli Smile Dodatkowy plus to milsza obsługa niż była ;]
Sałatki - Millenium bezkonkurencyjna ;D
Kebaby - no cóż, budka koło dworca i ostatnio Camargo ;D

Odpowiedz }
Plusy od

ja sie nie dziwe, w millenium to standard, a raczej jego brak, obsługa beznadziejna. mi sie zdarzyło dostać piwo w pokalu brudnym od szminki, a pizza była spalona, juz tam nie chodze, tym bardziej ze podniesli ceny piwa, nie wiem co sobie wlasciciel mysli , ale to jest porazka, dziwi mnie fakt że w millenium kolo manhatanu jets tak duzo ludzi , ale sie nie długo to zmieni, jak otworza nowa pizzernie, tamtejsza nie wyrabia z mienscami dla klientów, tczewscy pizzorzercy powinni powiedzieć nie, i zbojkotowac millenium. kiedyś było tam niezle, byłem dumny ze w Tczewwie mamy taka pizzernię, teraz tma nie zaprosze nikogo, starch pomysleć jakie niespodzianki moga nas zastać, ochyda: włosy, spalony ser, szminki, pobite pokale (pękniete) włosy w sałatce, stare dodatki do sałatki i pizzy, bleeee

[ Dodano: Sro Paź 03, 2007 12:46 ]
behemoth_ka napisał(a):Najlepsze pizze według mnie mozna zjeść w La Scalli Smile Dodatkowy plus to milsza obsługa niż była ;]
Sałatki - Millenium bezkonkurencyjna ;D
Kebaby - no cóż, budka koło dworca i ostatnio Camargo ;D
nie wiem co widzisz takiego niezwyklegio w salatce z millenium, ja robie o wiele lepsząSmile
a tak powaznie, to w hacjendzie jest lepsza (tylko cena wyższa) i w Paco jest naprawdę dobra, a składniki sa świeże i nie podaja włosów

Odpowiedz }
Plusy od

A ja ongiś bardzo pozytywnie się zaskoczyłam trafiwszy na obiad do Mokki na Placu Hallera. Nie dość że dobre, pomysłowe dania to ładnie podanie. Polecam.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.