Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-==Ranking "Gdzie można dobrze zjeść"==-

sałatka z tunczykiem w hacjendzie wymiata Big Grin niebo w pyszczku
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

W Hacjendzie każdy posiłek wymiata Smile
Roniacz pozdrawia Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Niedlugo McDonald rozwiąże wasze problemy :twisted: :?:

A na poważnie - za rozsądna cene można zjeść pizze w Julii. To sporo lepsza alternatywa od Kominka wg mnie. Dodam jednak, ze po ostatniej wizycie tam (pizza byla bardzo dobra) stwierdzilem , ze poprzednima razem musialem dostac "odgrzewańca". Roznica niby dla glodnego niezauwazalna, jednak jak sie zje naprawde cos dobrego to jest skala porownawcza.

Odpowiedz }
Plusy od

Faktycznie, też polecam Julię jeśli chodzi o pizzę (z innymi daniami nie mam doświadczenia Wink ). Pizza jest dobra, dość tania, i najważniejsze ... nigdy nie czekałem na odbiór (bo daleko nie mam) dłużej niż 15 minut Smile
Poza tym ostatnio zasmakował mi kebab z Jodłowej - "Kebab turecki" - cena też nie jest wysoka. Najlepsze jest jednak to, że jest to niby kebab turecki, a na ulotce jest Sfinx i piramida Big Grin

A McD się już doczekać nie mogę Big GrinBig GrinBig Grin
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

lukee napisał(a):Poza tym ostatnio zasmakował mi kebab z Jodłowej - "Kebab turecki" - cena też nie jest wysoka.

Mozesz zdradzić cenę i jak ma sie ten z Jodlowej wielkosciowo do tego z Dziczka?

Odpowiedz }
Plusy od

Piekarz napisał(a):
lukee napisał(a):Poza tym ostatnio zasmakował mi kebab z Jodłowej - "Kebab turecki" - cena też nie jest wysoka.

Mozesz zdradzić cenę i jak ma sie ten z Jodlowej wielkosciowo do tego z Dziczka?

Jest trochę mniejszy, ale za to bardziej spójny (nie rozpada się tak Wink ). Nowa cena to 8zł (bo niedawno kosztował jeszcze 7zł). Mięso jest całkiem inne niż u Dziczka - bo tam to tak jakby jakaś zbita masa była, a w tym na Jodłowej takie normalne mięsko. Mi naprawdę ten kebab zasmakował. Mięso można nieco porównać do tego kebaba z budki przy dworcu - z lewej strony od wyjścia.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Obiady - nigdzie więcej tylko bar Kasia, poprostu POEZJA 9/10
Pizza - Parasolka (podrożała Sad ) 9/10, Julia/LaGrotta 7/10
Hot Dog, Zapiekanka - Restauracja Dworcowa Wink 7/10

Kebabów nie lubię.

McD - drogi syf, nie lubie po wydaniu 10 zł nie czuć aby cokolwiek na żołądku osiadło... Jak jeść to ze smakiem i do syta! 1/10 za Shaike Wink

A teraz na minus:
-Milenium suchostrzygi - drogie badziewie. Pizza to gruba buła z włosami gratis, piwo po 6 PLN porażka. Nie rozumiem ludzi którzy się tam stołują i przesiadują całymi godzinami... 1/10 za to że mają wydzielone sale dla palących i niepalących
-Niko - opis w dziale puby/bary w serwisie tcz.pl. 0/10
-LMP - nie mają piwa z butelki 0/10
-Kominek - 2 lata temu była niemiła obsługa, pizza albo spalona albo nieupieczona, na dowozy czas oczekiwania ponad godzinę. Od 2 lat nie byłem więc nie wiem z resztą już mnie to nie interesuje. 0/10
-Pokusa - tragiczna obsługa, to mi wystarczy. 0/10

O innych barach/restauracjach mam średnie zdanie bądź tego zdania wcale nie mam (bo nigdy tam nie byłem)
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

KeBi napisał(a):Obiady - nigdzie więcej tylko bar Kasia, poprostu POEZJA 9/10

Mozesz napisać cos wiecej o tym barze?

Odpowiedz }
Plusy od

Bar Kasia- polecam Szwajcara Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Piekarz napisał(a):
KeBi napisał(a):Obiady - nigdzie więcej tylko bar Kasia, poprostu POEZJA 9/10

Mozesz napisać cos wiecej o tym barze?
Oczywiście Wink

Bar mieści sie przy wylocie z Tczewa w stronę Gdańska po lewej stronie. Stołuje się tam bardzo dużo osób (szczególnie przejezdnych), w weekendy całe rodziny przyjeżdżają na obiady, a młodzież na przepyszne hamburgerki. Bar momentami może sprawiać wrażenie pustego, ale to z tego powodu że tam nikt nie przychodzi nachlać sie piwska i siedzieć godzinami tylko zjeść. Dzięki sporej rotacji klientów wszystkie potrawy są zawsze świerze.

Najciekawsze dania:
1) Hamburger.
Mamy do wyboru dwie wielkości - mały i duży. Mały 5 zł duży 6zł. Dlaczego jest wyjątkowy? Otóż zamiast odgrzewanego w mikrofalówce kotleta mielonego, bądź kotleta z paczki kupionego w biedronce (Lidlu) otrzymujemy smażoną pierś z kurczaka. Tym za 6 zł to nawet ja potrafię sie najeść, a smaku nie da sie opisać - trzeba spróbować Wink
2) Panierowana pierś z kurczaka + zestaw surówek + 2x porcja frytek.
Ceny nie pamietam bo zawsze coś do tego brałem czy to do picia czy coś jeszcze, ale około 11-12 zł. Cóż za zdziwienie mnie ogarnęło, gdy pewnego dnia szefowa oznajmiła mi, że zostały jej tylko 2 rodzaje surówek Sad w ramach rekompensaty dodała jeszcze ogóreczki kiszone i pomidorka pokrojonego w ćwiarteczki.. Fryteczki takie jak lubię - lekko chrupiące i nie spalone. Nie tak jak w innych barach jakieś miękkie robaki z mikrofalówki albo tłuste patyki. Wybierając podwójną porcję frytek nie ma możliwości wyjść głodnym Wink
3) Szwajcar + frytki + zestaw surówek
Cena 14 zł
Powiem w skrócie. Oczy chciały ale du*a już nie mogła Wink Pierwszy raz wyszedłem z baru napchany i za razem zrozpaczony że nie byłem w stanie zjeść do końca Wink

Dlaczego moja ocena jest 9/10 jeśli ten bar jest taki doskonały? Otóż ten 1 punkt odjąłem za wystrój. Zwykły bar bez super klimatu, drewniane ławki, w tle muzyka z radia.

PS. Nie jestem/nie byłem pracownikiem tego baru. Szefowa nie jest moją znajomą. Moja ocena jest tylko i wyłącznie uzależniona moimi odczuciami, moim gustem, no ewentualnie jeszcze opinią moich znajomych którzy tak jak ja jeśli mają ochote dobrze zjeść to pakujemy sie w samochody i jedziemy do Kasi.

Pozdrawiam.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

pizzeria jak dla mnie Julia bądź la grotta i la scalla.
kebab: do nie dawna dziczek ale na dojazd sie nie opłaca bo dostajesz w mniejszej ilości (zreszta chyba jak wszędzie) natomiast na miejscu to co innego Big Grin ale ostatnio odkryłam bar na przeciwko rynku, mały kebab za 7.50 a duży za 8.5 (polecam tego mniejszego Smile)
restauracja hacjenda, ceny wyzsze ale jedzonko znakomite Smile)

Odpowiedz }
Plusy od

Aturi napisał(a):ale ostatnio odkryłam bar na przeciwko rynku,

A można prosić dokładniej?
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Aturi napisał(a):na przeciwko rynku
hmm dokładniej naprzeciwko wjazdu na rynek, czyli po drugiej stronie ulicy Wojska Polskiego (zarówno naprzeciwko Domu Dziecka), przed wiaduktem w strone ronda Smile

[ Dodano: Czw Paź 25, 2007 20:11 ]
a tak na marginesie to mają bardzo dobrą, wypieczoną bułke, pychotka Smile

Odpowiedz }
Plusy od

L napisał(a):A co do pizzy w Milenium, to co prawda jadłem gdzie indziej lepsze, ale nie więcej niż raz w danym lokalu, przeważnie na początku jego działalności.

osobiscie widzialem jak koles w m-nium robil pizze tak brudnymi rekami, ze... ze zrezygnowalem i wyszedlem bez zamawiania Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ha. A jak dostałeś się do kuchni?
PS. Polecam Pl.Hallera i Moccę. Drogo może ale super.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.