Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-==Ranking "Gdzie można dobrze zjeść"==-

Yaka polecam. Twist Bar również.
Listen old soldier to the sound in your ears
Of too many battles of too many years
But there's only one thing you've learned in defeat:
That losing is bitter and victory is sweet

Odpowiedz }
Plusy od

leoncjo Ty zbóju!

Pjord dzięki, spróbuję z Yaka

Odpowiedz }
Plusy od

Jadłem ost pizze z Grubego Benka. Nawet całkiem dobra, ale szału nie ma. Zdecydowanie bardziej smakowała mi pizza z Mio Angel, czy Pizza Hut. Zdecydowanie nie warta swej ceny. A by złożyć zamówienie na pyszne.pl, trzeba dokonać tam zakupu na min 25 zł, co też nie jest za fajne. Dziwne, że przy takich cenach, w takim mieście jak Tczew i to w takiej lokalizacji, taka sieciówka jak GB już tyle czasu się utrzymuje.

Odpowiedz }
Plusy od

Mio-Angel geslerowy ma remont czy to już koniec?

Odpowiedz }
Plusy od

Słyszałem, że koniec. Podobno właściciel przerzuca się na handel agro-produktami. Takie mnie słuchy doszły.

Odpowiedz }
Plusy od

To koniec. Mają mieć tylko garmaż bez dowozów. Właściciel zajął się inna pracą a władzę przejęła żona. I takie są tego efekty. Na samym garmażu raczej długo nie pociągną. Chociaż np krokiety i wątróbkę mają bardzo smaczne, fasolkę po bretońsku też tylko jak dla mnie za dużo mięsa w stosunku do fasoli. Szkoda

Odpowiedz }
Plusy od

Zamawiałam ostatnio z Parasolki pizzę i muszę przyznać, ze smaczna. Spaghetti bolognese takie sobie, sos jakiś taki za ziołowy i makaron kompletnie rozgotowany

Odpowiedz }
Plusy od

Jeżeli będą mieć garmaż to byle by mieli do późna otwarte bo pamiętam z czasów jak byłem piękny, młody i bogaty Big Grin to garmaż na manhattanie zamykali o 17 kiedy to dopiero z pociągu człek wysiadł.

Odpowiedz }
Plusy od

Trzeba było iść na pomidorówkę do Dworcowej, jak normalny człowiek. Wink

(2016-09-17, 12:12)maaat napisał(a): leoncjo Ty zbóju!

Co? Dobre było?

A ta geslerowa to stawia jakieś warunki, że trzeba przez jakiś czas knajpę prowadzić po jej wizycie czy coś?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

leoncjo dobre było, w miarę pikantne, jadłam tez jakieś rolo też smaczne. W rolo fajny cieniutki naleśnik, Sos pikantny jak dla mnie ciut mocniejszy mógłby być, ale niewiele. Za to pizza taka średnia, ser jakiś takki mocno śmierdzący. Mogliby ostrzegać, bo ja akurat nie przepadam w ogóle za śmierdzielami, ale wiem że są smakosze takich rzeczy, więc tu to raczej kwestia gustu a nie zarzut, ze niesmaczne.

Odpowiedz }
Plusy od

Ostatnio mnie nabrała ochota na kurczaki, więc trochę popróbowałem tego co proponują tczewskie knajpy. Według mnie najlepsze w tej chwili robią w YAKU (stripsy + skrzydełka), ale dodałbym tutaj pikantne skrzydełka do wyboru. No i w zestawach jakieś sosy, a nie wszystko osobno. Stripsy super, co do skrzydełek to troszkę za dużo panierki - a tak to super! No i cena dobra za duży mix tylko 21zł.
Drugie miejsce dałbym Camargo za stripsy, ale skrzydełka już nie robią wrażenia.
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chodzi o stripsy to muszę pochwalić te z Hacjendy. Podają je z sosem czosnkowym i meksykańskim. Tyle tylko, ze z zupełnie nie pojętych dla mnie przyczyn podają te sosy ciepnięte jeden w drugi.

Odpowiedz }
Plusy od

Moje stare odkrycie, ale chyba jeszcze o tym nie pisałam. Pan Kanapka pyszne kanapki, zapiekane ciabaty i sałatki wszystko świeże, ceny wyjątkowo przystępne. Gorąco polecam ich sernik! Marzenie!

Odpowiedz }
Plusy od

A sernik można na kilogramy zamówić?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Sernik można na blaszki i półblaszki zamawiać

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.