Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na prezent dla czterolatka

Chciałbym zapytać czy ktoś z was zappisał swoją pociechę do czegoś takiego jak np. Klub Książek Disneya?
http://www.kkd.pl/ref.php?rid=17

Mój syn ma 4 lata, na stronie znalazłem informacje, że to wystarczający wiek jeśli dziecko garnie się do czytania, ale ja i tak sie zastanawiam czy nie jest jeszcze za mały. Ma ktoś z Was doświadczenia z tego typu prezentem dla dziecka.
Mi polecił to znajomy bo podobno jego córka jest wniebowzięta jak co miesiąc dostaje paczkę z książką i prezentem a koszt nie jest jeszcze taki wysoki (coś około 30zł). Prezent w sumie fajny bo zachęca dziecko do czytania, co myślicie?

Odpowiedz }
Plusy od

Nie mam jeszcze dzieci, ale myślę, że warto w takie prezenty inwestować...Jak dziecko od małego jest uczone czytania i miłości do książęk a nie do komputera to tylko same plusy z takiego prezentu

Odpowiedz }
Plusy od

popieram, jest to duzy plus i frajda dla dziecka taki prezent a rodzice moga byc tylko dumnie,

jak bede miala dziecko z pewnoscia bede korzystac z takich inicjatyw

Odpowiedz }
Plusy od

Lp;ejny spam... Jak ja to lubię.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Ja wiem, czy spam? Jak nie masz czasu chodzić do księgarni/nie chce Ci się wybierać książek - to może być to dobre rozwiązanie. O ile to są rzeczywiście wartościowe pozycje, a nie wyciąganie kasy od rodziców (co producenci towarów dla dzieci potrafią robić doskonale).

Odpowiedz }
Plusy od

Dawno temu, gdy Internet dopiero raczkował moi rodzice zamawiali takie książki drogą pocztową. Jakoś wykonania była całkiem wysoka, bajki ciekawie przelane na papier, dość dużo ilustracji, wielkość czcionki akurat - chciało się czytać. No i od czasu do czasu jakieś gratisowe gadżety - plecaki itp (tu już może super rewelacji nie było, ale jak za darmo to i tak nieźle Wink ).
Dawniej było warto - jak to wygląda teraz nie mogę powiedzieć.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Dla takiego dziecka prezentów jest od groma. Ja bym kupiła akurat coś przydatnego dla takiego dziecka typu kubek, dodatek do wnętrza pokoju itp. Wiele takich prezentów widziałam w sklepie na [spam] , wydaje mi się, że znajdziesz coś jedynego w swoim rodzaju.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.