Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co z tym PKP?

wczoraj i dzis pociag od strony Gdanska (z Oliwy o 15.21, z Wrzeszcza o 15.25) pobija rekordy i zmusza do ogladania pobliskiej fauny i florySmile
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

"Najpiękniejsze" jest to, że nie ma połączenia z Tczewa do Elbląga po 6.00, bo pociągi które kiedyś na siebie czekały w Malborku teraz już tego nie robią Sad I tym sposobem trzeba jechać na uczelnię o 5.21 :evil:

Odpowiedz }
Plusy od

yo!3k napisał(a):wczoraj i dzis pociag od strony Gdanska (z Oliwy o 15.21, z Wrzeszcza o 15.25) pobija rekordy i zmusza do ogladania pobliskiej fauny i florySmile
Jak się wraca po 18 to jest trochę luźniej, bo nie ma już pracowników na torach. Ale i tak uciążliwy ten remont. Mam nadzieję, że po remoncie spełni się to, o czym gdzieś czytałem - podróż z Tczewa do Gdańska ma trwać jakieś 15 czy 17 min. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

dzis pociag o 14.56 9spozniony o 5 min) jechal tylko 50 minBig Grin!
tak tak, bedzie jezdzil 15 min, ale pospiechWink
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Jak pośpiech to ok. Gorzej jeśli tylko intershity. Nikt się już osobówkami nie wozi w czasach gdy różnica pomiędzy osob., a pośpiechem to 1zł.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus napisał(a):Jak pośpiech to ok. Gorzej jeśli tylko intershity. Nikt się już osobówkami nie wozi w czasach gdy różnica pomiędzy osob., a pośpiechem to 1zł.
kamilus, miesięczny z Tczewa do Gdańska Gł. na osobowy 169 zł, na pospieszny 231 zł - tak więc różnica jest spora i dużo ludzi jeździ jednak tylko osobówkami.

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus napisał(a):Jak pośpiech to ok. Gorzej jeśli tylko intershity. Nikt się już osobówkami nie wozi w czasach gdy różnica pomiędzy osob., a pośpiechem to 1zł.
Jak ktoś nie ma miesięcznego (np. ja) to raczej jedzie tym, co mu aktualnie pasuje. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Pozdrowienia dla koleżanek i kolegów z pociągu 9:42 w kierunku Gdańska. Ci, co jechali, wiedzą o co chodzi. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

pierdole, ledwo co na koło zdążyłem, w polu wysiadłem, po samochód...

9:52 Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

kaul napisał(a):[wulgaryzm], ledwo co na koło zdążyłem, w polu wysiadłem, po samochód...

9:52 Big Grin
Heh, no rzeczywiście, 9:52 miało być. Wink O której wysiadałeś? Bo ja "cierpliwie" czekałem. W końcu pociąg jadący z Tczewa o 11:10 z łaski swojej się zatrzymał i nas zabrał. Do Gdańska dojechaliśmy na 12:05. Ot, takie małe spóźnienie. Wink

No i pozdrowienia dla kolegi z pierwszego składu - "chcieliście demokracji to macie!" Big GrinBig GrinBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

ja wysiadłem 10.15, i leciałem, w Gdyni byłem 11.45, na całe szczęście... Ciekawy jestem o której to gówno w ogóle naprawili...
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Czekaliśmy w nieskończoność, w końcu przyjechała ekipa, popatrzyli i stwierdzili, że chyba nie da się tak szybko naprawić. Kierownik wpadł na genialny pomysł żeby przez radio zatrzymać pociąg jadący z Tczewa o 11:10, a my o tym mówiliśmy mu już dużo wcześniej - jak jechał 10:43.

No bo 10:26 nie można było zatrzymać, "bo to inna spółka"... :?

Ale nie było źle - zajęły się nami stewardessy, a Straż Ochrony Kolei dowiozła nam zimne napoje, kanapki, owoce i gazety. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Chrystofor napisał(a):Ale nie było źle - zajęły się nami stewardessy, a Straż Ochrony Kolei dowiozła nam zimne napoje, kanapki, owoce i gazety. Very Happy
czyli PKP idzie do przodu! Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

No, ale już za rok w 15 minut do Gdańska :lol:
varium et mutabile semper femina

Odpowiedz }
Plusy od

drezyną chyba
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.