Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co z tym PKP?

Cytat:Zdecydowaliśmy, że czteroczłonowe Impulsy trafią do Wielkopolski, gdzie kontrakt z województwem narzuca na nas wycofanie niezmodernizowanego taboru w postaci starych pociągów EN57. Natomiast cztery nowe, dwuczłonowe Elfy pojadą w regionie gdzie są produkowane, to znaczy w województwie kujawsko-pomorskim – powiedział w rozmowie z "Rynkiem Kolejowym" prezes Przewozów Regionalnych Krzysztof Zgorzelski.

za   http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/...84025.html

czyli tak jak mówiłem, ch*ja dostaniemy Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

nie będzie tak źle gro

Odpowiedz }
Plusy od

Od 10 grudnia pociąg TLK "Kociewie" znika z "Ostbahnu" Wtedy zaś zmieni swoją trasę i z Gorzowa do Gdyni zacznie jeździć przez Bydgoszcz, Laskowice Pomorskie
Zaś w miejsce "Kociewia" na "Ostbahnie" wchodzi nowy pociąg o nazwie "Bory Tucholskie z Gdyni Głównej ( odjazd przed godziną 12 ) do Piły Głównej (przyjazd ok godziny 15)

Tutaj wstępne godziny odjazdów pociągu TLK "Bory Tucholskie" dla stacji Starogard Gdański ->

https://www.facebook.com/KolejowyStarogard/

Zaś w tym linku opisane są zmiany i nowe połączenia PKP Intercity dla naszego województwa :
https://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Dz...ercity.pdf

[Obrazek: 23167477_1819048891463414_78616473874205...e=5AAABC3F]

Odpowiedz }
Plusy od

Po 4 zerwało druty Subkowy Górki, spalinowymi przepychają.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

No i poszedł, TLK Bory Tucholskie, nawet planowo Big Grin
[Obrazek: 2017_12_10_tlk_bory_tucholskie_02.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Fejsbuczki już piszą, że w rejonie jeżdzą poznańskie kible, także oni nowe a my stare Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Dziś miałem rano zaszczyt jechać najnowszym kiblem w regio, z działającym WIFI Big Grin.
Niestety skład ten jest u nas na gościnnych występach jak podpytałem kierownika.

Odpowiedz }
Plusy od

Przyznam się, że zaniedbałem temat kolejowy i może ktoś mi wytłumaczy.
PR odjazd z Tczewa o 6:51. Jak ma spóźnienie do po 20-30 min. W międzyczasie podjeżdza IC/TLK ? Rozewie i część ludzi przesiada się do niego. Na jakim bilecie ja się pytam? Czy może na zasadzie awantury bo regio się spóźniło?

Odpowiedz }
Plusy od

Coprawda wypadłem z codziennych dojazdów do Gdańska w 2010/2011 roku, ale wówczas kupując bilet miesięczny odcinkowy na "pośpiesznie" mogłem też korzystać z pociągów regionalnych.
Majac taki bilet starałem sie oczywiście jeździć tymi "szybszymi" pociągami, ale zdarzało się że z racji braku pociągu trzeba było jechać turbokiblem.
Jak było opóźnienie odjazdu gorszego pociągu to też zdarzalo się przejść do tego lepszego.
Pomiedzy PKP IC a Polregio jest też układ, że wzajemnie sobie honorują bilety gdy opóźnienie pociągu przekracza 40 minut.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.