Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

Jakie są dalsze plany rozwoju telewizji cyfrowej w Telkabie?Kiedy zostaną wprowadzone kanały TVP 1,2,3,Discovery itd?Dekodery HD też sa przewidziane w niedługim czasie?Oferta jest ciekawa tylko jakoś strasznie powoli się rozkręca.I jeszcze takie spostrzeżenie dotyczące odbioru programów z pakietu TVN na DTV.Kilkakrotnie się już zdarza,że nie idzie tych kanałów oglądac ze względu na zły odbiór.Sytuacja taka trwa kilka godzin i wraca później do normy.Czy to jakieś sprawy techniczne są jeszcze nie dopracowane?Z góry dziekuję za odpowiedź.Pozdrowienia dla Pana Adama P.

Odpowiedz }
Plusy od

Zamiast zacząc od dołonczena do oferty cyfrowej tv 1 /2 /info lub polsat to same badziewia-ja czekam na skonczenie umowy z telkabem przechodze do vectry

Odpowiedz }
Plusy od

miko napisał(a):Zamiast zacząc od dołonczena do oferty cyfrowej tv 1 /2 /info lub polsat to same badziewia-ja czekam na skonczenie umowy z telkabem przechodze do vectry
Bez sensu i nic nie wnosisz do tematu.

"Zamiast zacząć od dołączenia do oferty[...]" to co? Bo nie bardzo składnia mi tutaj wychodzi.

Odpowiedz }
Plusy od

Moze jakbys zaczoł pracowac i płacic to by skladnia się zgadzała

Odpowiedz }
Plusy od

ProxX napisał(a):
miko napisał(a):Zamiast zacząc od dołonczena do oferty cyfrowej tv 1 /2 /info lub polsat to same badziewia-ja czekam na skonczenie umowy z telkabem przechodze do vectry
Bez sensu i nic nie wnosisz do tematu.

"Zamiast zacząć od dołączenia do oferty[...]" to co? Bo nie bardzo składnia mi tutaj wychodzi.
Tam było "dołonczena"! A to dopiero zmienia całą postać rzeczy i nadaje zdaniu sens... Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Nie mogłem się przełamać aby tak napisać Smile

Odpowiedz }
Plusy od

miko napisał(a):Moze jakbys zaczoł pracowac i płacic to by skladnia się zgadzała
ProxX napisał(a):Nie mogłem się przełamać aby tak napisać Smile
No ale zaczoł byś pracować, nie? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

A może chodziło o "zaczołbyś"? Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Rozumiem ze jak BOK jest otwarty od 10.00 to powinien ktoś siedzieć przy tym telefonie od 10.00 i podnieść słuchawkę. Człowiek próbuje się dodzwonić a tam nikt nie raczy odebrać. Możliwe że godziny pracy uległy zmianie choć na stronie pisze wyraźnie

Biuro Obsługi Klienta,
poniedziałki i czwartki w godz. 10.00-18.00
wtorki, środy i piątki w godz. 10.00-17.00

Odpowiedz }
Plusy od

Czy może ktoś podać aktualną listę programów DTV Telkabu? Pytam, bo może są jakieś kanały, które nie są wpisane na stronie tvk.

Odpowiedz }
Plusy od

tez mnie to irytuje, ze co chwila mieszane jest na cyfrowce...to sie cos usunie to doda, a na stronie Telkabu cicho sza...
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

też macie problem z C+ sport2 ?

Odpowiedz }
Plusy od

Mamy problem z karta. A właściwie to C+ nie my. Czekamy na nową.

Odpowiedz }
Plusy od

Fajnie,ze sie pan odezwał panie Adamie.Czy powie pan cos wiecej na temat planow jakie macie co do rozwoju telewizji cyfrowej?Kiedy wprowadzicie TVP 1,2,3 i programy typu Discovery oraz polsatowskie oraz technologia HD (dekodery) i czy w cenie wprowadzenie ww.programow jakos sie przelozy?Z tego co sie orientuje to konkurencja w Tczewie w postaci Vectry juz sie przymierza w naszym miescie do wprowadzenia oferty cyfrowej,a patrzac na ich oferte to wydaje sie ona atrakcyjniejsza takze panie Adamie konkurencja nie spi.

Odpowiedz }
Plusy od

Aby sie dowiedziec o to co pyta irek? to trzeba dzwonic do Telkabu?
pisialbym na firmowym forum, ale jego brak...
chcialbym sie dowiedziec jakichs news'ow, aktualizacji, itp.

Bardzo, by bylo milo ze strony TelkabuSmile
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.