Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

Forum? Ale to już było..... A zadzwonić to wstyd? Do operatora? Nie rozumiem.
PS. My też nie śpimy.

Odpowiedz }
Plusy od

Forum ktoś musi się zajmować, poświęcać dodatkowy czas. Żadna szanująca się, duża firma nie wykorzystuje forum jako formy kontaktu. Jeżeli już to wynajmuje firmy specjalizujące się w moderacji, a wówczas pojawiają się opinie o "zamykaniu ust niewygodnym". Po prostu - większość osób, które nie potrafią korzystać z telefonu na forum wolą przelać cały jad zazwyczaj nie ujawniając faktu, iż problem tak naprawdę leży po ich stronie.

Nie dziwię się więc, że Telkab z forum zrezygnował (chociaż dla mnie była to ulubiona forma zgłaszania usterek). Forum ma rację bytu w amatorskich i półamatorskich sieciach - jak interbit. Tam gdzie usterki występują często, a kadra pracownicza ma za zadanie wyjaśnianie kwestii technicznych swoim klientom (ethernet zna prawie każdy "informatyk" - DOCSIS już jest znany bardzo nielicznej grupie i informacje przekazywane przez obsługę techniczną i tak niewiele mówiłyby przeciętnemu "informatykowi", a co dopiero Kowalskiemu).
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus za dużo cukrujesz na forum ;>

Tu nie chodzi o forum jako forma kontaktu, ale koledze yo!3k zapewne chodzi, że mogłoby to stanowić pewną platformę informacyjną dla klientów Telkabu o nowościach i zmianach. Takie uzupełnienie strony internetowej, która nie zawiera działu Aktualności. Myślę, że nie byłoby to aż tak bardzo uciążliwe, skoro radziła z tym sobie tak "amatorska/półamatorska sieć - jak interbit".

Swoją drogą - cieszy fakt, że pisze się na www o planowanych przerwach konserwacyjnych Wink Brakowało mi tego u poprzedniego ISP Smile
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

lukee napisał(a):zapewne chodzi, że mogłoby to stanowić pewną platformę informacyjną dla klientów Telkabu o nowościach i zmianach.
Dokładnie, o to chodzi. Jeśli planuję zmienić usługę to muszę dysponować informacjami nt. produktów różnych firm. Na ten moment DVB w kablu to chyba w Vectrze jest dostępne (według informacji na stronie operatora). Więc jak patrzę na obecną ofertę telewizji cyfrowej z Telkabu, to wolę zostać przy analogu na pakiecie za 16zł Smile Więc niedziwne, że użytkownicy na forum pytają o przyszłość oferty (oby jak najbliższą przyszłość...).
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

Lukee - nie muszę cukrować. Po prostu usługa działa dobrze więc nie ma na co narzekać. Aktualności są na stronie Telkabu. Nie będzie tego tyle, co było w IB swego czasu, bo najzwyczajniej w świecie nie ma takiej ilości awarii.

Obraz mi nie śnieży, internet działa, jak mam duże straty na łączu to dzwonię na numer alarmowy i poprawiają. Wiem po prostu jak wygląda prowadzenie jakiejś firmy teleinformatycznej od zaplecza i do siedzenia, pilnowania forum potrzebna byłaby dodatkowa osoba. Supportuję kilka firm z pomorza i wiem jak to wygląda. Forum to zawsze chybiony pomysł jeżeli w danej sieci nie istnieje coś takiego jak niekontrolowane awarie.
Obaj mieliśmy internet z telesatu - tam forum było niezbędne, gdyż admin był takim niedorajdą, że nie wiedział co się dzieje. Musiał mieć 10 zgłoszeń zanim uwierzył, że coś jest nie tak. W telkabie działa to trochę inaczej i każde moje zgłoszenie odbierane jest w miarę poważnie - mogę liczyć na rzetelną odpowiedź i szybkie usunięcie usterki - a jeżeli wina leży po stronie dostawców telkabu to jestem o tym informowany i podany jest mi przewidywany czas unormowania sytuacji. Więc tbh - na cholerę forum?

Żeby banda 17latków narzekała, iż nie mogą ściągać filmów z prędkością 100Mbps na dc.tcz.pl?
Pamiętam upadek forum telkabu i dzień kiedy zapadła decyzja o jego zamknięciu. Nic się nie działo, paru maniaków (w tym ja, baniak i ziele) pieprzyło o totalnych głupotach, a telkab miał zbędną zabawę z pilnowaniem czy ktoś nie zamieszcza niedopuszczalnych linków itp. badziewia.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

No dzięki K.... nie muszę wyjaśniać ja. I cały czas polecam telefon i nasze str. www.
PS. Jutro kolejne programy w cyfrze...... I dogadamy resztę TVP (również HD), najtrudniej z Polsat-ami.... i nie tylko.

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki panie Adamie za odpowiedź.Czekamy na dalsze rozwinięcie oferty DTV i życze powodzenia w negocjacjach.

Odpowiedz }
Plusy od

Witam Wszystkich!
Specjalnie zalogowałem się na forum, żeby śledzić i od czasu do czasu komentować ten temat.
Otóż jestem strasznie zainteresowany rozwojem oferty cyfrowej w Telkabie (zwłaszcza oferty HD).
Trzymam kciuki za owocne negocjacje Panie Adamie i proszę o informacje co udało się już dogadać, a nad czym cały czas trwają rozmowy. Kiedy również w ofercie Telkabu pojawi sie oficjalna propozycja HD?
Swego czasu meilowałem z Panem Adamem na ten temat, ale uważam, że jest więcej ludzi ciekawych jak wyglądają sprawy w tym temacie.
Dodam, że swego czasu chciałem rezygnować z oferty Telkabu na rzecz telewizji "N", ale postanowiłem poczekać na dalszy rozwuj sytuacji w Telkabie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia i szybkiego skonstruowania konkurencyjnej oferty!

Odpowiedz }
Plusy od

Też jestem zwolennikiem "kabla". Zainteresowanie DVB-C od Telkabu jest i to widać, ale kamilus i szef TVK dali jasno do zrozumienia, że tego typu sprawy nie będą omawiane tu na forum, jedynie dzwonić. Ech...

Odpowiedz }
Plusy od

Dziwna polityka. Nie wiem, czy nie łatwiej napisać, pochwalić sie tym co sie już osiągnęło w negocjacjach niż odbieać telefony i każdemu tłumaczyć z osobna, że o informacji na www Telkabu nic nie wspomnę.

Odpowiedz }
Plusy od

Panowie. Żółta zakładka - platforma cyfrowa. Są informacje. Dziwny sposób czytania... A na resztę i więcej trzeba poczekać. nie mam zwyczaju informować o sprawach niepewnych. To chyba już wiecie. Chwalić się tym co się osiągnęło? Nie mam najmniejszego zamiaru. Wybaczcie.
PS. Z HBO walczyłem 4 lata po to by teraz mieć problemy. Żal...
HD? Raptem jest do dyspozycji kilka programów i to za ciężkie pieniądze (oprócz dwóch i je mamy). Kasa, kasa, kasa... To są realia nadawców...
A FilmBox HD i C+Film wyglądają rewelacyjnie... Naprawdę. I można wpaść do BOK-u i popatrzeć. Jest podgląd. Naprawdę...

Odpowiedz }
Plusy od

Âť Paczka TVN
Jakie konkretnie kanały wchodzą w tę "paczkę"?

Mi tam HD potrzebne do szczęścia nie jest, byle by zastąpić analogowy pakiet niebieski na te same kanały, tyle że w cyfrze. Czyli brakuje jeszcze TVP1, TVP2, Polsat, TV4, Polsat2.

Odpowiedz }
Plusy od

Jest jakaś szansa aby rozdzielić program TCM od Cartoon Network. Oba nadają 24h, a od zawsze jest tak że o 22 CN jest wyłączany, a naprawdę fajnie jest sobie pooglądać atomówki o 3 w nocy Smile

(w wakacje był taki tydzień, że CN waliło 24h)

Odpowiedz }
Plusy od

Ari napisał(a):Âť Paczka TVN
Jakie konkretnie kanały wchodzą w tę "paczkę"?
- TVN,
- TVN24,
- TVN Siedem,
- TVN Warszawa,
- TVN Turbo,
- TVN Meteo,
- TVN Style,
- TVN CNBC
- TVN Lingua
- TVN HD
- Mango 24 ( :lol: )
[Obrazek: drunk.gif]

Odpowiedz }
Plusy od

O, taka lista IMHO powinna widnieć w liście kanałów DTV na stronie TVK. Oferta wyglądałaby efektowniej Tongue a i pytania takie jak moje by się zmniejszyły.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.