Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

buhaaaaahaaaahaaaa 99 zł

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-08-26, 13:11)Łukasz napisał(a): buhaaaaahaaaahaaaa 99 zł
niestety warunki dyktuje właściciel praw, czyli Telewizja Polsat

Odpowiedz }
Plusy od

No to ładnie ich pogięło.. Mistrzostwa w Polsce i na dodatek na Polakach zdzierane jak zawsze.

Odpowiedz }
Plusy od

Następne mistrzostwa TVP udostępni na swoich kanałach za freee, na WP wczoraj pisali Tongue

Miałam jeszcze dodać: "to skandal i hańba, że płacąc abonament za TV w której i tak nigdy nic nie ma, nawet wieczorynki, nie można obejrzeć meczu reprezentacji własnego kraju, tego samego, w którym ten haracz płacę. Prezes ma mało w d...ie, że każe dopłacać do czegoś co z urzędu powinno być obowiązkowo oglądane? W jakim kraju my żyjemy? Ch...j z takimi mistrzostwami, abonamentu więcej płacić nie będę a telewizor przepiszę na teściową"
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

okrutnie internety mulą wieczorami, poprawiacie coś?
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-10-07, 21:16)Karolina napisał(a): okrutnie internety mulą wieczorami, poprawiacie coś?

ok, powiemy internetom aby coś zrobiły... nie wiem czy będą wiedziały gdzie, ale coś wymyślą...

... zły dział. ten jest o tv cyfrowej....

Odpowiedz }
Plusy od

... pytałam jedynie czy coś poprawiacie i stąd to spowolnienie ...
telewizji i tak nie mam czasu oglądać
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-10-08, 21:05)Karolina napisał(a): ... pytałam jedynie czy coś poprawiacie i stąd to spowolnienie ...
telewizji i tak nie mam czasu oglądać

nie, nic nie poprawiamy, jeżeli coś nie działa proponuję zgłosić do B.O.K.

Odpowiedz }
Plusy od

witam,czy Telkab odkoduje HBO na weekend 11-12.10?
http://media2.pl/media/114675-Odkodowany...iolem.html

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-10-11, 10:13)jacek131 napisał(a): witam,czy Telkab odkoduje HBO na weekend 11-12.10?
http://media2.pl/media/114675-Odkodowany...iolem.html
ooo,widzę,że świeci-miłego oglądania.pzdr.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak wygląda na dzień dzisiejszy sprawa multiroomu? Cały czas jest dostępny tylko na dwa telewizory czy już na więcej ??

Odpowiedz }
Plusy od

Multiroom powinien zmienić nazwę na doubleroom Wink I to u wszystkich dostawców.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Nie u wszystkich, Polsat ma do 4 dekoderów, a nc+ do 6.
Swoją drogą kablówki mogłyby sobie darować kodowanie swoich standardowych (40~50PLN) pakietów - podłączasz kabel do telewizora, stroisz i oglądasz - tak jak w analogu. Klienci z Internetem solo albo niższym pakietem dostaliby filtrację tak jak teraz, a Ci z pakietami dodatkowymi dostaliby dekoder albo moduł - też tak samo jak teraz.

Odpowiedz }
Plusy od

thewill, może coś na temat multiroomu?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.