Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

Czy to jest normalne, że giną mi kanały i muszę programować od nowa tv? Czy to jakiś problem z samym telewizorem ? Konkretnie chodzi mi o TVN i TVN7, pakiet cyfrowy.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-01-26, 16:51)lukee napisał(a): Czy to jest normalne, że giną mi kanały i muszę programować od nowa tv? Czy to jakiś problem z samym telewizorem ? Konkretnie chodzi mi o TVN i TVN7, pakiet cyfrowy.

Też tak miałam. W jednym z dwóch telewizorów. Dziwne i wkurzające

Odpowiedz }
Plusy od

Telkab widocznie nic o tym nie wie.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Witam!
Czy możecie dołączyć do oferty stacji radiowych najlepiej na FM,kanały które są dostępne w MUX DAB+ czyli PR24,PR Dzieciom oraz PR Rytm??

Odpowiedz }
Plusy od

Nowe kanaly ktore dodaliscie viasatu kolejne o histori i exploracji swiata . Moze teraz zadbajcie o kibicow sportowych i dodajcie kanaly eleve sport czas sie dogadac z nadawca w takim tempie dostaniemy te kanaly jak hbo go zapowiadane 2 lata temu wykasowano calkiem pakiet hbo z oferty

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-03-11, 16:17)goliat16 napisał(a): Nowe kanaly ktore dodaliscie viasatu kolejne o histori i exploracji swiata . Moze teraz zadbajcie o kibicow sportowych i dodajcie kanaly eleve sport czas sie dogadac z nadawca w takim tempie dostaniemy te kanaly jak hbo go zapowiadane 2 lata temu  wykasowano calkiem pakiet hbo z oferty

To chyba nowo stare są bo one już był tylko że teraz w HD.

A z tym  HBO to racja cały czas czekam na ten pakiet w HD ale nic się nie zmienia.
Canal + mnie nie interesują.

Ogólnie ubogie pakiety dodatkowe w Telkabie.

No ale pakiet super HD to musi być aby te 15 zł więcej ściągnąć od osób które owy pakiet wykupią z TVP HD na czele. ZONK
Za 20 zł więcej u konkurencji na full wypasie pakiety można dostać. Tylko ten net mnie trzyma. Bo już dawno zmieniłbym dostawcę.
A z tego co wiem to muszę płacić telewizje aby mieć internet sam w sobie. Chyba że jestem w błędzie?

Odpowiedz }
Plusy od

Możesz wykupić sam internet bez telewizji.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-03-14, 18:26)aziorek napisał(a): Możesz wykupić sam internet bez telewizji.

oooo tego to nie wiedziałem. ALe teraz patrze ze 79 zł abonament bez telewizji czyli znów bezpiecznik bo 22 zł więcej za neta do zapłaty.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-03-15, 08:35)Tomuś napisał(a):
(2016-03-14, 18:26)aziorek napisał(a): Możesz wykupić sam internet bez telewizji.

oooo tego to nie wiedziałem. ALe teraz patrze ze 79 zł abonament bez telewizji czyli znów bezpiecznik bo 22 zł więcej za neta do zapłaty.

A Vectry nie ma u ciebie? wychodzi dużo korzystniej w przypadku internetu.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-03-15, 12:32)aziorek napisał(a):
(2016-03-15, 08:35)Tomuś napisał(a):

A Vectry nie ma u ciebie? wychodzi dużo korzystniej w przypadku internetu.

nie ma możliwości vectry u mnie

Odpowiedz }
Plusy od

Tk chopin z wejherowa Kolejny operator, który oferuje te kanały w szerokim pakiecie i musię to opłaca. Nie uwierzę, że wynegocjowali lepsze warunki od nc+, UPC, Vectry i Multimedia Polska. Elevenowi najwyraźniej też się opłaca być w szerokim pakiecie. A odpowiedz na faceboku tekabu ze eleven  postawil wysokie warunki swiadczy o tym ze vectra niechce konkurencji ? albo telkab to slaby zawodnik . Ale nawet tacy jakTelpol i Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa to niesa giganci kablowi.

[Notka od administratora: Proszę nie przesadzać z rozmiarem czcionki.]

Odpowiedz }
Plusy od

Jak narazie oferty nie widać na stronie telkabu, mimo, że obiecywali na wiosnę dać, a Wiosna już zawitała Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Na satkurier jest info ze nastepne kablowki oferowac benda eleven od 1 kwietnia lecz prozno tam szukac telkabu .

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Czekajcie czekajcie, my w Polsacie już mamy, Eleven i Eleven Sport Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.