Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORODÓWKA W TCZEWIE CO O NIEJ SĄDZICIE???

ja rodzilam blizniaki i nie moge narzekac, opieka super , lekarze tez przy mnie bylo ich dwoch, a w pewnej chwili nawet trzech , no i starzysci... Smile wiec nie nastawiajcie sie negatywnie bo od tego duzo zalezy wiec pomyslnych rozwiazan i powodzenia..

Odpowiedz }
Plusy od

basia28 Z tego co wiem ciąża bliźniacza jest traktowana jako ciąża wysokiego ryzyka. Więc chyba dlatego tylu lekarzy wkoło, ale to super.
jak ja rodziłam ponad dwa lata temu, lekarza zero :!: Za to chyba z 4-5 położnych + do tego cała reszta, która chodzi po oddziale...razem jakieś 8-10 osób na porodówce...Fakt, że dziecku zaczynało zanikać tętno, ale mimo to lekarz się nie zjawił.. :roll:

Odpowiedz }
Plusy od

Alicja Piaskowska napisał(a):Słyszałam różne opinie na temat tczewskiej porodówki,dlatego umówiłam położną,wolałam nie liczyć na to,że trafię na super zmianę.wybryki mnie ominęły.warto było.pozdrawiam.

witam mam termin porodu w ostatniej dekadzie lipca i wlasnie w tczewie przyszło mi rodzić, czy ktos jest w stanie powiedzieć ile teraz taka położna "bierze"?? które są najbardziej polecane czyli które są najlepsze?? no i czy któraś kobitka niedawno rodząca jest w stanie napisać co trrzeba wziąć dla siebie i dla dziecka do szpitala?? wiem, że każdy szpital ma jakąś swoją listę a ja jszcze nie zdążyłam jej zdobyć.

za wszelkie info z góry dziękuję

Odpowiedz }
Plusy od

Zajrzyj na stronę http://www.klubrodzica.pl tam dowiesz się więcej.
"Nie boję się przyjaciół - oni mogą mnie tylko zdradzić. Nie boję się wrogów - oni mogą mnie tylko zabić. Boję się ludzi obojętnych - oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie."

Odpowiedz }
Plusy od

Lucas napisał(a):Zajrzyj na stronę http://www.klubrodzica.pl tam dowiesz się więcej.

dokladnie my tam o wszystkim piszemy Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

a ja rodziłam wczesniaka z 25tyg i jestem do chwili obecnej przerazona opieka zostawili mnie na pastwe losu moj porod byl jak horror nikt do mnie nie zagladal od momentu gdy do nich trafilam me dziecko nie mialo dla nich w ich oczach zadnych szans a momo to nadal silnie walczy majac juz ponad 2 miesiace gdyby wiedziala ze szybciej urodze blagalabym wszystkich aby zawiezli mnie do gdanska i tamk wzywali karetke nasza coreczka jak twierdzili miala urodzic sie martwa a gdy urodzila sie zywa dali jej 1%szans na przezycie.....

Odpowiedz }
Plusy od

Przecinki i kropki... Ciężka sprawa.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Ale za to na końcu nadrobiła brak kropek więc się nie czepiaj. :lol:

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus jeśli tekst razi Twoje uczucia to nie czytaj go. W niektórych sytuacjach mógłbyś się powstrzymać.

Skoro tak bardzo brakuje Ci kropek to proszę bardzo ............................ specjalnie dla Ciebie.

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus nie bądź bucem. Każdy pisze tak, jak myśli. Słowa na papierze czy ekranie monitora mają "kogoś wyrażać". Nie ważne jak to wygląda, ważne, że niesie przekaz i jest on czytelny.

Masz trudności z czytaniem, to przeczytaj se dwa razy.
Masz prawo do szaleństwa
I prawo do błazeństwa
Błaznuj i olewaj,
Szalej i wyśmiewaj!

Odpowiedz }
Plusy od

Bucami są osoby, które nie szanują języka ojczystego.

Odpowiedz }
Plusy od

Bucami są osoby, które nie szanują innych.
Masz prawo do szaleństwa
I prawo do błazeństwa
Błaznuj i olewaj,
Szalej i wyśmiewaj!

Odpowiedz }
Plusy od

No czyli nie jestem bucem Smile
Szanuję innych. Chociaż nie wszystkich "innych". Gdy ktoś pluje na mój kraj, język i kulturę wypowiedzi to na szacunek nie zasługuje.

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:Szanuję innych. Chociaż nie wszystkich "innych".

Sam sobie odpowiedz bucu.
Masz prawo do szaleństwa
I prawo do błazeństwa
Błaznuj i olewaj,
Szalej i wyśmiewaj!

Odpowiedz }
Plusy od

z tego co się dowiedziałąm to obecnie szkoła rodzenia kosztuje 120 zł
Kurs obejmuje 10 spotkań podobno 2 razy w tygodniu, czyli trwa 5 tygodni. Uczestnictwo w kursie zaczyna się ok 28 tygodnia ciąży. Podobno szkoła rodzenia to dobra rzecz i bardzo pomaga... ocenie po porodzie, ale mam przynajmniej nadzieje na złagodzenie strachu "przed".

a nie wiecie jak to jest z tym nacinaniem? Panowie możecie się oburzać, ze babeczki tak narzekają, ale nie wiem czy wy byscie chcieli miec nacinanego penisa? :twisted: W Polsce 80% pierworódek jest rutynowo nacinanych, podczas gdy na zachodzie jest to max 20% ?(WHO podaje, ze uzasadnienie medyczne tego zabiegu wyst w ok15% przypadków). Czy my w Polsce mamy jakies inne krocza? Confusedhock:

Napiszcie czy byłyscie nacinane i w jakich pozycjach można u nas rodzić oraz jak jest właśnie z tym nacinaniem.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.