Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SP 12 - prosze o opinię.

Dokładnie trzy lata temu skończyłam SP12. Bez problemu dostałam się potem do GIM. nr.1 , a teraz mam nadzieję ,że równie łatwo pójdzie mi w tym roku do Curie. Cóż mam z tej szkoły miłe wspomnienia - fajni ludzie, wysoki poziom i spoko nauczyciele. Ja tam byłam zadowolona.Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Moja córka też jest zapisana do SZP 12 takze może nasze dzieci spotkają sie w klasie I Smile. Jeśli chodzi o zapisanie dziecka do konkretnej Pani to jest problem. bo jest "losowanie " nauczycieli. TZN zapisujemy do klas A, b, c itp a potem dopiero nauczycielki losują swoje klasy . Jeśli chodzi o nauczycieli to częśc z nich pamietam jeszcze kiedy sama tam chodziłam i nawet mioja wychowawczyni z 1-3 może się okazac wychowawczynią mojej córki Smile. Robiłam mały wywiad środowskowy i z tego co wiem to wszystkie panię z 1- 3 są wporządku Smile. Czekam do 20 maja bo wtedy wszystko się okaże Smile . Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

12tka ogólnie ma dobra renomę i ja tez się wyedukowałam m.in na tej szkole, ogólnie nie było źle.myslę,że można polecić

Odpowiedz }
Plusy od

Temat stary, ale dla nas stał się aktualny Wink.
Paweł we wrześniu tego roku przekroczy progi SP12 jako uczeń 1 klasy. Jestem ciekawa, czy na forum jest ktoś, kto mógłby polecić (albo odradzić) jakąś z pań wychowawczyń, które wypuszczą "swoje" dzieci w świat i opiekować się będą klasami pierwszymi w nadchodzącym roku szkolnym. A może wiecie coś o nowych paniach, które miałyby pojawić się w szkole?
Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka, więc proszę o opinię Wink
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Ooo temat jak najbardziej na czasie Smile moja córka również jest zapisana do 12-ki z racji tego że blisko i że ja wspominam dobrze tę szkołę Wink Pewnie trochę po latach sie zmieniło a już w środę 26.2 dzień otwarty więc warto sie wybrać z dzieckiem Wink może się spotkamy Wink

Odpowiedz }
Plusy od

My na dzień otwarty od 3 lat już chodzimy, ale w tym roku też będziemy.
Najpierw Paweł miał iść do zerówki (grupa 5-latków, rok później 6-latków). Niestety pomimo bliskości nie zdecydowałam się, ponieważ nie przekonało mnie to co zobaczyłam i usłyszałam.
I tak Paweł zerówkę zaliczył w SSP2, z czego jestem bardzo zadowolona.
No ale teraz chcemy żeby poszedł do SP12, bo mamy najbliżej i Paweł będzie mógł chodzić sam po jakimś czasie, a do SSP2 jeszcze długo musielibyśmy go odwozić i przywozić.
Poza tym będzie miał później kolegów i koleżanki blisko, a nie tak jak teraz.
A masz może jakieś info na temat nauczycielek, które będą miały teraz pierwszaki? Słyszałam, że klas ma być w nadchodzącym roku szkolnym bardzo dużo (o 12 chyba słyszałam).
Na dniu otwartym można sobie pooglądać i nawet porozmawiać, ale ja bym chciała zorientować się, jakie te nauczycielki są na zajęciach z dziećmi Wink.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety o nauczycielkach nic nie wiem Sad może ktoś ma wieksze rozpoznanie w tym temacie ?

Odpowiedz }
Plusy od

Córka chodziła do SP 12 - też mieliśmy z żoną podobne obawy. Jak się okazało z perspektywy czasu - bezpodstawne. Tak więc polecam.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.