Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dermatolog - Adam Wilczek i inni

Witam
jesteście w stanie powiedziec cos na temat dermatologa Adama Wilczka. szukam dermatologa i nie iwem czy jest on godny polecenia.

pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

a wiec tak ja chodzilam do niego i moja siostra a polecil nam go wujek.Mianowicie moja siostra miala problemy z tradzikiem mimo dojrzalego wieku on niechcial zniknąć choc uzywala duzo preparatow maseczki zele pilingi i kremy.Dopiero ten dermatolog ja wyleczyl niestety jezeli masz podobny problem to jest to kosztowne wizyta 50 a leki ok 200zl.Ja takze poszlam do niego poniewaz mialam kurzajki :/ i mi wypalał za zabieg zaplacilam malo ok 70zl ale lepiej odrazu sie z nim umowic ile kosztuje zabieg.Gdy poszlam z problemem takze tradzika to tez moje leki wyszly ok 180zl . Jako dermatologa polecam Smile

Odpowiedz }
Plusy od

dziekuje za informacje

[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 20:31 ]
może jeszcze ktośma jakieś informacje o tym dermatologu ? byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie info.

Odpowiedz }
Plusy od

ja chodziłam do niego z trądzikiem i dość pomógł ale ceny właśnie leków były dość wysokie + wizyta, chodziłam również parę razy na wypalanie brodawek każda wizyta płatna i po paru zabiegach nic nie znikało albo pojawiało sie na nowo , spróbowałam wizyty na wojska polskiego w centrum dermatologicznym po kilku bezpłatnych wizytach kurzajki całkowicie zanikłyWink jeśli ktoś nie ma czasu chodzić do państwowego dermatologa to myślę że moge polecić

Odpowiedz }
Plusy od

polecam dra Wilczka
również leczłem się u niego; cena za wizytę 50 zł plus drogie leki; moja terapia kosztowała 400 zł; niemniej jednak przez 6 m-cy zostałem wyleczony

a lekarze z przychodni "leczyli" mnie dwa lata

polecam zdecydowanie fachowiec z niego bez dwóch zdań
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam tego lekarza każdemu komu tylko mogę. Zna sie na rzeczy i jest świetnym specjalistą. Wyleczył mnie z trądziku, kiedyś złapałem brodawki na basenie, również poradził sobie z tym rewelacyjnie. Leki kosztowne - głównie zagraniczne, ale warto wydac więcej i byc szybciej wyleczonym, niż męczyc się tańszymi odpowiednikami. Teraz nie tyrzeba chodzić do niego prywatnie jak kiedyś - na kase również jest możliwość. Przyjmuje w przychodni Medica.
Roniacz pozdrawia Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ja mogę się zapytać, czym Ciebie Roniacz z trądziku leczył?

Odpowiedz }
Plusy od

pewnie mydlem i woda Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Mam pytanko wie ktos może czy jeżeli chciałabym usunąć pieprzyk to do jakiego lekarza najlepiej sie udac no i jaki jest koszt takiego zabiegu

Odpowiedz }
Plusy od

Udaj się do publicznego, dostaniesz skierowanie na wypalanie laserowe w Starogardzie Gdański najprawdopodobniej. Zabieg całkowicie finansowany przez NFZ. Szkoda kasę wydawać.

W 2 tyg. sprawa załatwiona.

Odpowiedz }
Plusy od

A może ktoś dać namiary na tego lekarza? Gdzie ma gabinet? I czy przyjmuje prywatnie czy również na NFZ?
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

szalony patison napisał(a):A może ktoś dać namiary na tego lekarza? Gdzie ma gabinet? I czy przyjmuje prywatnie czy również na NFZ?

Pan Adam Wilczek przyjmuje w przychodni Medica, namiary:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICA"
83-110 Tczew, ul. Armii Krajowej 74
tel: 058-5304010

Moja opinia:

Jako dermatolog jest bardzo dobry i polecany (jako lekarz ogólny/rodzinny już aż tak dobry nie jest), ale przepisuje drogie leki i wizyta dość kosztuje - ale wiadomo - nie ma nic za darmo. Polecam!

Odpowiedz }
Plusy od

A wiec poszłam do tego dermatologa i powiem tak. Leczyl mnie pol roku i lipe zrobił. Dawał mi za kazdym razem inne antybiotyki nie sprawdzajac nawet stanu mojej skory na dekoldzie czy plecach. Totalna olewka. Nasze wizyty wygladaly nastepujaco: I jak tak, widzi Pani poprawe? Nie? To moze damy cos innego ... (cała wizyta trwala zwykle ok 5 min). Wydalam na wizyty u niego i lekarstwa jakies 600 zł minimum i zadnych efektow. No moze chwilowe, a po odstawieniu lekow wszystko wracalo. Trafilam do poleconego lekarza w Gdyni, ktory jak sie potem okazalo zna Wilczka. Zasmial sie tylko z proponowanych mi kuracji stwierdzajac, ze kombinowal jak mogl, a nawet nie wykryl co mi jest. Tak wiec ja nie polecam, za to kieruje do ... http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/1461...log/Gdynia Placilam za wizyte 100 zł, leki tez dosc drogie ale przynajmniej wiem za co place. Zawsze dokladny opis co robimy, dlaczego, jakie moga byc skutki uboczne. Ponadto dr Olszynski jest zawsze pod telefonem i stara sie dostosowac termin wizyty do pacjenta.
Naslodzilam troszke ale ja uwazam, ze mu sie nalezy Smile Pozdrawiam i na prawde polecam.

http://www.olsztynski.com/

Odpowiedz }
Plusy od

Uważam tak jak Cynka (odnośnie Wilczka).
Krótka wizyta, oglądanie zza biurka. Zawsze inne leki, więc te, które miałam zapisane podczas poprzedniej wizyty marnowały się. Niektóre pomagały, a mimo to były zmieniane. Nigdy nie zlecił mi dodatkowych badań, tylko ciągle wymyślał nowe i kosztowne leki. Zostawiłam u tego lekarza dużo pieniędzy, a i aptekom dałam sporo zarobić.
Podczas ostatniej wizyty u niego zaproponował mi bardzo ryzykowną kurację (z tego co czytałam w internecie) z której nie skorzystałam i zaczęłam leczyć się na własną rękę metodami naturalnymi. Powiem tyle - jeszcze żaden lekarz u którego byłam nie odniósł takiego sukcesu. Może i leczenie będzie dłuższe, ale na pewno bezpieczniejsze od ciągłego brania antybiotyków. Poza tym, kiedy przyjmowałam leki od dermatologa i np. skończyły się tabletki, a wizyta była za kilka dni, to tak mnie wysypywało, jakby za cały okres kiedy brałam leki, więc zaczynałam znów od zera. Teraz tego nie ma.

Odpowiedz }
Plusy od

ilu ludzi tyle opinii
ja jestem zadowolony; leczyłem się u niego 2,5 roku temu
wstał od biurka; podszedł; zbadał;
zapytał czy stać mnie na drogą kurację; zapisał co trzeba i po 6 m-cach zostałem wyleczony

dodam, że wcześniej przez ok 3 lata bywałem u różnych lekarzy - zawsze na książeczkę; oni nie dali rady
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.