Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dermatolog - Adam Wilczek i inni

(2011-05-14, 22:45)Bartłomiej Kulas napisał(a): Oczywiście są te lekarze prywatni w cenach 100-200 za wizytę... Ale za jakość się niestety płaci.

Za brak jakości tez niestety się płaci Sad
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Cóż... znam ten ból.

Odpowiedz }
Plusy od

a u mnie Wiliczkowi sie z farcilo w Listopadzie gdy po dluuuuugim czasie nagle pojawily sie niedogodnosci. Jedne tabletki z dwiema masciami daly efekt po 2 dniach!!!Smile
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Odswiezajac watek....
Mam pytanie- Czy Dr Wilczek przyjmuje gdzies na kase chorych?? Podobno w Medice ale nie jestem pewna. Bardzo prosze o odpowiedz,gdyz to wazne dla mnieSad

Odpowiedz }
Plusy od

W Medice nie przyjmuje na kasę chorych (chyba, że coś się zmieniło).
Nie słyszałam żeby gdziekolwiek przyjmował na książeczkę.

Odpowiedz }
Plusy od

Nikogo u nas nie polecam pan Wilczek tylko z daleka popatrzył i już brał się za wypisywanie recepty, a byłem u niego wiele razy. Pani Karamon z Malborka super babka, tylko trochę trzeba czekać, nawet prywatnie. Byłem u niej i państwowo i prywatnie( państwowo raz albo 2razy w miesiącu jest rejestracja) ale spojrzy i nawet pobierze próbki i do laboratorium każe wysłać do zbadania a potem umówi na następną wizytę. Chociaż u mnie to sprawy do końca nie rozwiązało ale i tak jestem zadowolony (miałem brać izotek lub tego podobne, a tego nie chciałem)

Odpowiedz }
Plusy od

Chyba już większość dermatologów przepisuje Izotek i mają gdzieś konsekwencje.
Ja od trzech dermatologów usłyszałam, że trzeba wprowadzić Izotek, a w rezultacie pomógł Davercin i zmiana kosmetyków.

Odpowiedz }
Plusy od

Odświeżę temat bo mam takie pytanie. Co stosujecie na gładką cerę i brak zmarszczek? Czy warto stosować kwas hialuronowy? Czytam w necie że ludzie chwalą np. [spam], ale czy naprawdę warto czy to tylko ściema?

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-08-24, 21:07)gutek90 napisał(a): Odświeżę temat bo mam takie pytanie. Co stosujecie na gładką cerę i brak zmarszczek? Czy warto stosować kwas hialuronowy? Czytam w necie że ludzie chwalą np. [spam], ale czy naprawdę warto czy to tylko ściema?

ściema Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Odśwież troszke temat
Mam skierowanie do dermatologa na usuniecie kurzajki u 8 letniego dziecka Poradzcie gdzie najlepiej sie udac
Jesli nie na nfz to gdzie prywatnie i jaki jest koszt usunięcia tej kurzajki na stopie
z góry dzieki

Odpowiedz }
Plusy od

Na Kościuszki w przychodni Noworolskiej (nie mylić z nową naprzeciwko) - dr Frąszczak. Wymraża na miejscu, minuta i po bólu.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.