Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do moderacji portalu.

mam pytanie dlaczego ogłoszenia o prace sa aktywowane w dziale dam prace gdzie osoby ogłaszają się iż szukają ??

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chodzi o ogłoszenia, to temat już trafił do naszego webmastera. Ogłoszeń nie przenosił moderator, występuje jakieś zawirowanie techniczne
varium et mutabile semper femina

Odpowiedz }
Plusy od

Skoro już rozmawiamy o przegięciach to proszę zwrócić uwagę na post mojego przedmówcy. "qisolu942o" najzwyczajniej sobie spamuje na forum i jakoś nadal nikt się tym nie zainteresował xD

Odpowiedz }
Plusy od

tczewik84 napisał(a):Skoro już rozmawiamy o przegięciach to proszę zwrócić uwagę na post mojego przedmówcy. "qisolu942o" najzwyczajniej sobie spamuje na forum i jakoś nadal nikt się tym nie zainteresował xD

Bot qisolu napisał swój post o 2 w nocy, Ty swój nieco po 8.00. Nie wiem jak tam pracownicy TCZ.PL, ale pewnie w nocy nie pracują. Daj im szansę! Przygarnij Kropka! Wink

Pozdrawiam
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Tak, wiem że różnica w czasie jest. Ale jeśli administracja nie potrafi zabezpieczyć forum przed botami to to jest już co najmniej smutne. Są przecież całkiem dobre sposoby na tego typu spamerów. Już pomijam captcha ofc. Jest masa sposobów

Odpowiedz }
Plusy od

tczewik84 napisał(a):Już pomijam captcha ofc.
spoko, nie zawsze :-)
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Za jakiś czas wprowadzimy nową wersję forum - na razie prosimy o cierpliwość
varium et mutabile semper femina

Odpowiedz }
Plusy od

Za jakiś czas to ile ? Tydzień, 2 tygodnie, miesiąc, rok, 5 lat? Można jakieś konkrety prosić ?

Odpowiedz }
Plusy od

A mnie nieco dziwi sprawa PŁATNYCH ogłoszeń na tcz.pl za np. korki z matematyki. 12zł dla biednego studenta na tydzień czasu? Ja rozumiem, że dla firmy, która prowadzi szkoły językowe itp. to jest niewielki koszt, ale dla studenta, który chce dorobić trochę dzięki swojej wiedzy to nie jest mała kasa. Kto wymyślił takie stawki ?

Może jeśli odpowiednio się napisze ogłoszenie (np. nie podając ceny) to takie ogłoszenie przejdzie?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Dlatego prawie nikt nie umieszcza Smile Są darmowe strony z ogłoszeniami nt. korepetycji, które się ładnie pozycjonują w google i większość osób tam umieszcza ogłoszenia.

Wystarczy wpisać korepetycje.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.