Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta Miejska

Rogi napisał(a):
Mirosław Pobłocki napisał(a):ad2 proszę szukać w Tetce filmu z ekranem - przyszły tydzień
A nie można by wstawić filmiku czy poradnika pdf/prezentację itp. na WWW? Nie każdy ma czas i ochotę czekać, aż pojawi się dany program w tv.
Najlepiej ten sam film umieścić na YouTube, bo nie każdy internauta ma Tetkę.

Albo wystarczy po prostu napisać: kiedy dokonuje się opłaty za x osób\bagaż - przed piknięciem czy po?

Gdzie można sprawdzić ile zostało na koncie? Tylko w punktach doładowań?

Odpowiedz }
Plusy od

lukee napisał(a):(ciekawe co mają zrobić ci, którzy tygodniowe kupili na zapas)
jak to co... guzik mają zrobić, to tak jak inwestycja w waluty... myślisz że będzie dobrze kupujesz po 3,0 dolara a okazuje się że dolar przez następne 10 lat kosztuje 1,50... Ryzyko "biznesu" Big Grin Zero żalu i zero zrozumienia powinno być i tyle.
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

TCZ.PL@2009 napisał(a):a ja mam pytanie do biletu tygodniowego ... jak ten bilet będzie funkcjonował ... jakie opłaty za ten bilet ??? panie prezydencie hallooo mieszkańcy pytają !!!

od 1 kwietnia nie będzie biletów tygodniowych !!!![b]

w sprawach zwrotu zakupionych na zapas proszę się kontaktować z Veolią

[ Dodano: Pią Mar 20, 2009 10:13 ]
Glanc napisał(a):[quote="Rogi"] Gdzie można sprawdzić ile zostało na koncie? Tylko w punktach doładowań?

na kasowniku po naciśnięciu przycisku "i"

Odpowiedz }
Plusy od

lukee napisał(a):(ciekawe co mają zrobić ci, którzy tygodniowe kupili na zapas)
kazik napisał(a):rozdać rodzinie
Mam 12 szt. na 3 m-ce. :lol: A co jeśli będę jednak jeździł z biletem tygodniowym? Dostanę mandat? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Chrystofor napisał(a):A co jeśli będę jednak jeździł z biletem tygodniowym? Dostanę mandat? Wink

Od 1 kwietnia w taryfie nie ma takiego biletu. Skutek taki sam, jak gdyby mieć kwitek z pralni. Co do mandatu nie chcę się wypowiadać, bo to sprawa Veolii, ale myślę, że początkowy okres funkcjonowania KM to powinny być raczej upomnienia ustne

Odpowiedz }
Plusy od

Wątpię, że Veolia z chęcią odda pieniądze za zakupione już bilety, dlatego proponuję Panie Mirosławie, dogadać się jakoś z nimi poprzez UM, aby zwracali odpowiednie kwoty na KM. Wg mnie to uczciwe rozwiązanie, ale to trzeba się jakoś dogadać. A sami tego nie zrobimy, chyba że sami wyjdą z taką inicjatywą, a wg mnie powinni.

A i jeszcze sprawa z doładowaniem i zniżką. W cenniku jak byk napisane jest, że najniższa stawka za przejazd obowiązuje przy doładowaniu powyżej 50 zł. Na stronie i w Pana komentarzach opisuje się kwotę 50 zł i wnioskuję z tego, że wystarczy właśnie te 50 zł. W związku z tym w cenniku jest błąd, bo powinno być: 50 zł i więcej, a nie powyżej.

Odpowiedz }
Plusy od

składałem wniosek pierwszego dnia otwarcia "okrąglaka"
poinformowano mnie iż odbiór nastąpi pod koniec tego tygodnia

nie nastąpił

miła pani powiedziała że nie ma kart

w kolejce posłuchałem sobie mitów i legend
pt "karta miejska"

byle do wiosnyWink

Odpowiedz }
Plusy od

że co słucham!!!??? --- nie ma być biletów tygodniowych... ???!!!! masakra ... już mi sie to nie podoba! korzystałem z tego biletu najchętniej... zresztą nie tylko ja.

Odpowiedz }
Plusy od

siemala napisał(a):składałem wniosek pierwszego dnia otwarcia "okrąglaka"

nie nastąpił

pt "karta miejska"

byle do wiosnyWink
Właśnie też miałem dzisiaj iść, ale widzę że nie ma sensu. Podali jakąś inną datę?

Odpowiedz }
Plusy od

Mi miła Pani powiedziała, że we wtorek powinny być.

Odpowiedz }
Plusy od

http://tuluttut.wordpress.com/2009/03/19...-tym-stoi/

Tutaj kolega opisuje trochę system, jak i można poczytać o samym urządzeniu na stronie firmy, która ten system wdraża. No i rzeczywiście piszą, że Tczew ma 120k mieszkańców. :lol:

Odpowiedz }
Plusy od

Nigdy nie chciałem być wobec władz bezczelny, ale patrząc na tą całą sytuację...
Kto dostał w łapę?
Czy po prostu ktoś był niesamowitym idiotą aby wdrażać takie badziewia w Tczewie?

Poważnie pytam. Kto wysunął propozycję wprowadzenia tego systemu?
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Rogi napisał(a):A i jeszcze sprawa z doładowaniem i zniżką. W cenniku jak byk napisane jest, że najniższa stawka za przejazd obowiązuje przy doładowaniu powyżej 50 zł. Na stronie i w Pana komentarzach opisuje się kwotę 50 zł i wnioskuję z tego, że wystarczy właśnie te 50 zł. W związku z tym w cenniku jest błąd, bo powinno być: 50 zł i więcej, a nie powyżej.

PRAWDA

[ Dodano: Pią Mar 20, 2009 14:40 ]
siemala napisał(a):składałem wniosek pierwszego dnia otwarcia "okrąglaka"

nie nastąpił

pt "karta miejska"

byle do wiosnyWink

dzisiaj odbieramy pierwszą partię 1,5 tys kart
do odbioru w poniedziałek

[ Dodano: Pią Mar 20, 2009 14:42 ]
TCZ.PL@2009 napisał(a):że co słucham!!!??? --- nie ma być biletów tygodniowych... ???!!!! masakra ... już mi sie to nie podoba! korzystałem z tego biletu najchętniej... zresztą nie tylko ja.

taryfa, która zniosła bilety tygodniowe od 1 kwietnia została uchwalona w maju zeszłego roku !!!!

polecam Kartę Miejską - jest jeszcze lepsza od tygodniówek, bo nie ma ograniczeń czasowych

[ Dodano: Pią Mar 20, 2009 14:54 ]
kamilus napisał(a):Nigdy nie chciałem być wobec władz bezczelny, ale patrząc na tą całą sytuację...
Kto dostał w łapę?
Czy po prostu ktoś był niesamowitym idiotą aby wdrażać takie badziewia w Tczewie?

Poważnie pytam. Kto wysunął propozycję wprowadzenia tego systemu?

Poważnie odpowiadam JA

Nie wiem na jakiej podstawie oceniasz ten system jako badziewie. Trochę analizowałem rynek biletów elektronicznych w Polsce i myślę, że nasz system będzie najnowocześniejszy, oparty na najnowszych rozwiązaniach. A że turecki. Mercedesy jeżdżące po Tczewie też są z Turcji

PS chyba wypowiedź Twoja była nieco niegrzeczna

Odpowiedz }
Plusy od

Mirosław Pobłocki napisał(a):Trochę analizowałem rynek biletów elektronicznych w Polsce i myślę, że nasz system będzie najnowocześniejszy, oparty na najnowszych rozwiązaniach.
Hola, najnowocześniejsze byłoby wytwarzanie tych kart i pozbawienie czytników jakichkolwiek... po prostu powinny być "bramki" w drzwiach i każdy wchodzący automatycznie miałby kasowany bilet, bez jakiegokolwiek wkładania, przykładania, wyciągania z portfela/kurtki... No ale rozumiem, dotknąć przejechać z "zaledwie kilku cm" i już jest po sprawie... Słabe :/

A że turecki - faktycznie co kogo obchodzi kto napisał ten soft, i z jakiego kraju... Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Manif napisał(a):
Mirosław Pobłocki napisał(a):ad2 zapominasz, że w Tczewie są też inne linie niż 3. Odległość z dworca na manhattan to właśnie 3 przystanki
Obojętnie jak liczę, wychodzi mi conajmniej 5.. Którą linią można się dostać na manhattan w 3 przystanki?
Ponawiam pytanie..
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.