Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tcz45 - moje fotografie

Odpowiedz }
Plusy od

Patrząc, jak inni pokazują swoje fotki , chcę to też zrobić...może coś z Tczewa...[Obrazek: P1020062.JPG]
,,zakazane rewiry starego miasta''
stare miasto Tczew
[Obrazek: P1020063.JPG]
to niech zostanie jeszcze

Odpowiedz }
Plusy od

Czekam na następne bo robi się ciekawie. Zupełnie inne te Twoje nowe.
Ps. W pierwszym to bym nie "zmiękczał". Ostre rysy chyba by wyglądały zdecydowanie bardziej naturalnie.

Odpowiedz }
Plusy od

O... podwórka - to jest to co tygrysy lubią najbardziej Smile Fajoskie to ostatnie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-11, 21:34)bufa2905 napisał(a): Czekam na następne bo robi się ciekawie. Zupełnie inne te Twoje nowe.
Ps. W pierwszym to bym nie "zmiękczał". Ostre rysy chyba by wyglądały zdecydowanie bardziej naturalnie.
one nie są nowe tylko odnalezione w archiwum tcz45 hehe, chyba przy innych uczę patrzeć inaczej i o to chodzi....:Wink

Odpowiedz }
Plusy od

nie ma jak dobra stymulacja.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-11, 21:34)bufa2905 napisał(a): Czekam na następne bo robi się ciekawie. Zupełnie inne te Twoje nowe.
one nie są nowe tylko odnalezione w archiwum tcz45 hehe, chyba przy innych uczę patrzeć inaczej i o to chodzi....:Wink
no to jeszcze jedno na koniec dnia by was nie męczyć ogladaniem hehe
[Obrazek: P1120548.JPG]
lubię czasami w nocy chodzić po Tczewie,fajne przeżycia w takich bramach...

Odpowiedz }
Plusy od

Bramy też mogą być Smile Idźcie tą droga, towarzyszu Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Oj, podoba mi się bardzo! Jednak mam bzika na punkcie pionu i perspektywy. Edytowałem Twoje zdjęcie i "pobawiłem się prostowaniem". Jeśli jesteś ciekawy efektu to odezwij się na moją prywatną pocztę o zwrotnie odeślę.

Odpowiedz }
Plusy od

To ostatnie podoba mi sie najbardziej, choć przekadrowałabym nieco ;-)

Odpowiedz }
Plusy od

kto chce może moje zdjęcia przerobić i tutaj sobie wstawić, jestem ciekawy efektu....
(2010-05-11, 21:56)bufa2905 napisał(a): Oj, podoba mi się bardzo! Jednak mam bzika na punkcie pionu i perspektywy. Edytowałem Twoje zdjęcie i "pobawiłem się prostowaniem". Jeśli jesteś ciekawy efektu to odezwij się na moją prywatną pocztę o zwrotnie odeślę.
[Obrazek: P1080794.JPG]
Tczewska starówka nocą -może zrobimy kiedyś w pogodną sobotnią noc plener nocny w Tczewie

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Teczwiaku, progres widzę Smile Fajne to foto.
A weź zobacz jak wygląda po lekkim ścięciu góry (tak z 1 cm aby ściąć białe. Robi się coś w rodzaju czarnej ramki, chyba tak by było lepiej). To oczywiście szczegół - samo wyłapanie kadru jest super.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Tczewiak - przy takich ujęciach, spróbuj użyć filtra polaryzacyjnego, który pozwoli zniwelować refleksje na okularach pani, a na nich widać... Ciebie :-)
pozdr.
FOTOGRAFIA TAK, ONANIZM SPRZĘTOWY NIE
http://pasjonacifoto.tczew.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.