Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tcz45 - moje fotografie

Z tego co wiem, polar nie niweluje refleksji.
Chyba że chodziło Ci o refleksy...
Smile

Dzięki odbiciu w okularach zdjęcie zachowało swój tczewski charakter - widać dom na ul. Gdańskiej.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

mój pies i kot siostry, to zdjęcie zajęło 2 miejsce w konkursie ogólnopolskim w temacie ,,mój pupil''
[Obrazek: kot%20i%20pies-1.JPG]
oczywiście nikonem coolpixem 7600

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-15, 18:38)aga_piet napisał(a): Z tego co wiem, polar nie niweluje refleksji.
Chyba że chodziło Ci o refleksy...
Smile

Dzięki odbiciu w okularach zdjęcie zachowało swój tczewski charakter - widać dom na ul. Gdańskiej.

Oczywiście, chodziło o odbicia - refleksy.

Jeśli chodziło o ukazanie odbicia, to tam powinna być ostrość ustawiona.

ALe nieważne, fajowa fotka i tak.

p.s. Aga, masz coś z nocy muzeum (fotki)? JA troche byłem, nawet cie widziałem.
Ale zmyłem sie dość szybko na herbatke do herbaciarni. :-)
pozdr.
FOTOGRAFIA TAK, ONANIZM SPRZĘTOWY NIE
http://pasjonacifoto.tczew.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Pupil fajny, doprawiłabym trochę w programie graficznym.

@Rafałek, na Nocy Muzeów straszna kiszka mi wyszła. Zawiodłam się (głównie moja wina). Wrzuciłam jedno zdjęcie na bloga, reszta - kosz.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

stare zdjęcie w krzywym zwierciadle starym nikonem coolpixem 7600[Obrazek: DSCN1505.JPG]
czy robiliście zdjęcia w HDR, jak wam wychodzą, pochwalcie się obrazami lub napiszcie coś o swoich doświadczeniach -eksperymentach fotograficznych
[Obrazek: reno.jpg]
[Obrazek: plac%20halera.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Świetne jest to ostatnie. Widziałam, że geo też ma podobny kadr w swoim pf. Zazdroszczę Smile
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Jaki Geo, gdzie mogę to zdjęcie zobaczyć, bo jak ja robiłem, to stał obok mnie ktoś z Canonem i to samo robił , może to on..proszę o namiary

Odpowiedz }
Plusy od

Jest link w wątku o powodzi, o ten: http://geo.tcz.pl/pstryki/05.2010.html
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

to chyba był on, na rowerze, ale może i nie , bo światło na jego fotce jakby ciemniejsze czyli bardziej wieczorem,jakim aparatem robił te zdjęcia....

Odpowiedz }
Plusy od

burze mają swoje dobre strony-ulica Zamkowa 11.06.2010[Obrazek: P1060238.JPG]
Burze mają też złe strony...11.06.2010 Tczew[Obrazek: P1060283.JPG]

Odpowiedz }
Plusy od

Tczewiak... co to za miejsce na Zamkowej? SZOK.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-11, 21:41)aga_piet napisał(a): Tczewiak... co to za miejsce na Zamkowej? SZOK.
chłopacy kąpali się pod kamerą , czyli skrzyżowanie Sambora i Zamkowej i bulwaru.Tyle wody było, ale potem spłynęła w kanał

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.