Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ORTODONTA

Kto najlepszy ze tczewskich ortodontów? Szukam ortodonty w Tczewie (ew.Gdańsk). Mam namiary do Borcowskiej- Polakowskiej. Zakładał ktoś u niej aparat orto?

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam babke na gorkach nie wiem jak sie nazywa ale jest podobno njalepsza w tczewie ogolnie przyjmuje tylko w soboty bo jest z Kartuz sama nosze aparat juz 1,5 roku i nie nazekam bo zabki mam prawie idealne jest dokladna przedewszystkim minusem sa dlugie kolejki i masa ludzi ale pewnie z tego wzgledu ze jest dobra

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-07-02, 15:47)blabla napisał(a): Polecam babke na gorkach nie wiem jak sie nazywa ale jest podobno njalepsza w tczewie ogolnie przyjmuje tylko w soboty bo jest z Kartuz sama nosze aparat juz 1,5 roku i nie nazekam bo zabki mam prawie idealne jest dokladna przedewszystkim minusem sa dlugie kolejki i masa ludzi ale pewnie z tego wzgledu ze jest dobra

Gdzie dokładnie przyjmuje? Masz do niej jakiś namiar?

Odpowiedz }
Plusy od

Też poproszę jak można.
Z jakim kosztem trzeba się liczyć, jeśli chodzi o aparat na górę i dół?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Witam! Orientujecie się może czy gdzieś w Tczewie przyjmuje dobry ortodonta?

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-12-13, 16:56)A napisał(a):
(2009-07-02, 15:47)blabla napisał(a): Polecam babke na gorkach nie wiem jak sie nazywa ale jest podobno njalepsza w tczewie ogolnie przyjmuje tylko w soboty bo jest z Kartuz sama nosze aparat juz 1,5 roku i nie nazekam bo zabki mam prawie idealne jest dokladna przedewszystkim minusem sa dlugie kolejki i masa ludzi ale pewnie z tego wzgledu ze jest dobra

Gdzie dokładnie przyjmuje? Masz do niej jakiś namiar?

Wybrałam się na górki na konsultację ortodontyczną...Niestety Pani powiedziała, że nie przyjmuje już nowych osób na leczenie ortodontyczne, gdyż powoli chce się wycofywać z 'rynku tczewskiego' :/

Poszperałam trochę w internecie i znalazłam p. ortodontkę Katarzynę Borcowską-Polakowską - ktoś o niej słyszał?

Odpowiedz }
Plusy od

Z tego co wiem, to właśnie p. Borcowska-Polakowska przeniosła niedawno swój gabinet na Górki Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-03, 13:05)aga_piet napisał(a): Z tego co wiem, to właśnie p. Borcowska-Polakowska przeniosła niedawno swój gabinet na Górki Smile

nie tak niedawno; na pewno w zeszłym roku
może i kobieta troszkę oschła w kontakcie z klientem, jednak wśród znajomych raczej panuje dobra opinia na jej temat; my też jesteśmy zadowoleni z leczenia dziecka
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam ortodontę w przychodni u p. Demps. Przyjmuje w soboty.

Odpowiedz }
Plusy od

czy ma ktoś namiary do doktor Bocheńskiej? Wiem, że parę lat temu przyjmowała w Tczewie, teraz słyszałam że ma prywatny gabinet w Gniewie..

Odpowiedz }
Plusy od

Dr. Bocheńska nadal przyjmuje w Tczewie, na Kubusia.

Odpowiedz }
Plusy od

Odgrzewam kotleta - szukam ortodonty na NFZ - na Kubusia Puchatka tylko prywatnie.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Memory - http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/3349...onta/Tczew

kiedyś przy ul. Paderwskiego, teraz Chełmońskiego (Górki); polecam

leczenie dziecka na NFZ, dorosły tylko prywatnie
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-04-15, 11:27)robak napisał(a): Memory - http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/3349...onta/Tczew

kiedyś przy ul. Paderwskiego, teraz Chełmońskiego (Górki); polecam

leczenie dziecka na NFZ, dorosły tylko prywatnie

Dzwoniłam tam dzisiaj, bo takze próbuję zarejestrować dziecko na fundusz... niema terminów, każą dzwonić na początku czerwca :/

znajdzie jakiegoś innego ortodontę na NFZ?

Odpowiedz }
Plusy od

Podobno na Kościuszki coś jest. A dziecko ile ma lat?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.