Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ORTODONTA

(2013-04-15, 19:22)leoncjo napisał(a): Podobno na Kościuszki coś jest. A dziecko ile ma lat?
7

Odpowiedz }
Plusy od

A to się spokojnie załapie na ruchomy aparat na NFZ.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

na Kościuszki jest ortodonta ale prywatnie... chyba
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Na Górkach nie polecam, sama chciałam skorzystać z tego co się należy dziecku czyli aparat ruchomy na NFZ, ale wyglądało to następująco: na początek wizyta prywatna aby "zbadać teren". Dowiedziałam się min, że: na aparat refundowany czeka się ok 2 lat, na wizyte ok 6 mcy. Dziecko miało ówcześnie już widoczne wady i byłam wręcz zmuszona kupić aparat prywatnie.
Wtedy oczywiście czas oczekiwania na aparat magicznie skurczył się do 2 tyg.
Chciałam być sprytna i z zakupionym aparatem po czasie wejść w kolejkę NFZ i zapisać dziecko na kontrole już na fundusz, niestety zostałam poinformowana, że nie ma takiej opcji, bo jedynie z aparatami refundowanymi można chodzić na kontrolę na NFZ. I lipa Sad Prócz tego byliśmy umawiani na wizyty co m-c, koszt 50 zł, a wizyta trwała 2 min w porywie do 3, efekty przez rok - marne. Zmieniłam na szczęście lekarza, bo skoro mam płacić to nie będę się męczyć z panią z Górek chociaż gabinet jest 5 min od mojego domu.
Wybrałam ortodontkę na bajkowym, wreszcie jesteśmy zadowolone, wizyty rzadsze, a efekty już widoczne, P. Bocheńska super motywuje dziecko i poświęca sporo czasu na wizytę.
Teraz dopiero po czasie dowiedziałam się że można na NFZ próbować w Pruszczu Gd, jest tam jakaś przychodnia dentystyczna i owszem pierwsza wizyta prywatna, ale pózniej aparat i wizyty na NFZ, nie wiem czy to aktualne.
My już się na początku "wkopaliśmy" w prywatne leczenie i teraz będziemy to kontynuować. Dodam tylko że p. z Górek na wstępie poinformowała nas, że wszędzie się czeka ok 2 lat na refundowany aparat, co nie było prawdą a ja w swojej naiwności uwierzyłam. I płace. Może się coś od tego czasu zmieniło...
Teraz jestem mądrzejsza i jak szukam specjalisty na NFZ to sprawdzam dostępnych również w okolicach Tczewa i min na wizytę u okulisty zamiast 4 mcy w Tczewie czekałam 14 dni w Stg.

Odpowiedz }
Plusy od

ankore jeśli można to podziel się info o cenie aparatu i ile lat miało Twoje dziecko?
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Córka miała skończone 8 lat, a koszt aparatu to 700 zł.

Odpowiedz }
Plusy od

Ankore ,a czy Twoja ortodontka z bajkowego przyjmuje tylko prywatnie?

Odpowiedz }
Plusy od

Małgo P. Bocheńska nie ma kontraktu z NFZ - dzwoniłem do niej - odradziła mi wizyty prywatne.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Witam!
Poszukuję, jak w nagłówku ortodonty prywatnie w Tczewie, możecie mi kogoś polecić? Chodzi o dorosłą osobę, aczkolwiek delikatność, dokładność, skuteczność i miła atmosfera wskazana;)

czasem warto zerknąć, czy parę wątków wyżej takiego tematu już nie ma :P
mod.

Odpowiedz }
Plusy od

Podpinam się pod temat.
Bardzo nieuprzejma Pani stomatolog z Górek powiedziała, że moje dziecko ma wadę zgryzu, przez co bolą ją zęby. Jakby jej wierzyć to muszę udać się do jakiegoś ortodonty. A, ze jeszcze nie ma skończonych 5ciu lat nie jestem przekonana czy już czas na taką wizytę. Potrzebowałabym jakiegoś ortodontę ale na NFZ,nie koniecznie z Tczewa, bo tu chyba nie ma już specjalnie wyboru,a z kolei aż tak mi się nie spieszy więc kolejka może lecieć.
Może ktoś ma jakiś namiar sprawdzony?

Odpowiedz }
Plusy od

Sprawdź czy u dr Szarstuk na Górkach jest jeszcze ortodonta na NFZ. Tak mi się wydaje.

Odpowiedz }
Plusy od

jest
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Jak ten ortodonta miałby być tak uprzejmy jak sama właścicielka to chyba będę szukała gdzie indziej Smile Trochę się zraziłam, więc jestem sceptyczna do całej ich placówki.

Odpowiedz }
Plusy od

Byłem z córką - Pani ortodontka jest ok - miła, dobre podejście do 5 latki.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Ma ktoś namiary na sprawdzonego ortodontę? Może być Tczew, bądź Trójmiasto.
(Chodzi o osobę dorosłą)

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.