Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe forum @ tcz.pl

Co do forum, to oczywiście ta wersja przejdzie lada moment do historii. Ja się nie deklaruję z datą, ale naprawdę niedługo
varium et mutabile semper femina

Odpowiedz }
Plusy od

posty zostawiacie i userow?

dobra wersja, o zgrozo lepsze, ale tcz24 mnie zbiło z nóg Big Grin

(ale nie psujcie forum jeszcze, bo posty się głupio wysyła z warningiem
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Jakieś archiwum zostanie, userzy pewne też, ale z tym to już do martiego
varium et mutabile semper femina

Odpowiedz }
Plusy od

Kaul rób screeny, bo wyłączą! Hehehhe stare czasy mi się przypomniały... No ale na poważnie, to to jest chyba krok milowy w Waszej działalności.. Ja jestem ciekawy nowej wersji forum..
Coś mi jednak śmierdzi z kontami... Skoro od nowa rozpoczęto rkrutację logginów na portalu, to pewnie te konta integrują się z nowym forum.. Niestety nie konta tutaj.. Może się mylę? Szlag trafi to wszystko? Chociaż archiwum z tego zróbcie Wink
"Nie boję się przyjaciół - oni mogą mnie tylko zdradzić. Nie boję się wrogów - oni mogą mnie tylko zabić. Boję się ludzi obojętnych - oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie."

Odpowiedz }
Plusy od

Rogi napisał(a):W ogóle forum się u mnie sypnęło. Zniknęło tło i ikonki menu z góry. No i błędy wyskakują. Może już coś się dzieje. :>

Menu na forum nie zmienili, a stare pewnie z serwera usunięte Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

lukee napisał(a):Menu na forum nie zmienili, a stare pewnie z serwera usunięte Wink
U mnie działa.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus napisał(a):U mnie działa.
U mnie też działało, dopóki ciastków nie usunąłem. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Ja tu tylko sprzątam ;-) A oto i nowe forum.

Oczywiście z pewnością wkradły się do niego jakieś bugi, więc proszę zgłaszać w dziale administracyjnym.

Jak pewnie zauważyliście miotła wymiotła stare wątki, nieużywane działy i użytkowników, którzy od roku nie pojawiali się na forum. Od czasu do czasu takie porządki pozwolą utrzymać bazę w należytym stanie.

Odpowiedz }
Plusy od

Bardzo fajny wygląd i w końcu odejście od marnego phpbb Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Proszę zgłaszać zauważone błędy i problemy na nowym forum. W miarę możliwości spróbujemy im zaradzić.

Odpowiedz }
Plusy od

a mnie tam denerwuje to nowe forum. Wypowiem sie z perspektywy osoby, która z branżą nie ma za wiele wspólnego i dlatego może mniej mnie ciesza nowinki a bardziej funkcjonalność Wink
Ogólnie bardzo ładnie, świeżo i optymistycznie przyjemnie, ale:

- łatwiej ogarnąć wzrokowo jak wypowiedz jest obok awatara a nie pod nim (pozwala to oszczędzić miejsce na monitorze i bez przewijania przeczytać więcej wypowiedzi na raz
- czcionka za mała w stosunku do "przycisków" (patrzę i widzę głównie <odpisz><zgłoś> itp lub sygnaturki a żeby zobaczyć wypowiedz muszę sie wysilać) ... ale może ja ślepa jestem Wink
np patrzę na wypowiedz kamilus i widzę w pierwszej kolejności sygnaturę, dalej gwiazdki a pozniej avatara ze skupieniem się na meritum juz jest problem Tongue
- gdzie sa skróty do emotków? (wskażcie mi jak sa a nie widzę) - to mam teraz sobie przypominać jak się te trudniejsze emotki robiło i zgadywać, że tak samo w tej wersji forum jak zazwyczaj? :razz:
- za małe avatarki a za duże gwiazdki
- phpbb moze i marne ale jednak np taka stara ale jara wersja "by przemo" miała masę opcji, których tutaj nie uświadczysz i można było z nim praktycznie wszystko zrobić, w zależności jak sobie ustawisz. Wygląd tez można było łatwo odświeżyć wsadzając po prostu nową skórkę (a jest wile darmowych gotowych i tez ślicznych w podobnej tonacji jak to forum), lądując nowe emotki itp...
- przydała by sie w końcu możliwość wyświetlania wieku i płci rozmówcy (jeśli ktoś sobie życzy coś takiego ustawić w profilu).
- nie zaszkodzilo by tez zrobienie samej wypowiedzi na lekko innym tle, żeby było czytelniej i kazdy od razu widział, co jest juz podpisem, co cytatem a co wypowiedzią, obecnie wszystko za bardzo sie zlewa

Odpowiedz }
Plusy od

dobra, mam emotki Tongue

powtórzę sie jeszcze raz, łagodniej trochę, że bardzo ładnie, ale nadal mi sie zlewa i sie wlepiam w ekran żeby coś zobaczyć Tongue
forum śliczne, ale nie dla ślepców Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Zgadzam się z renioko. Dodałbym jeszcze ścieżkę dostępu na dole strony.
Wiecie: forum.tcz.pl / Ogólnie / Knajpa / nowa tcz.pl
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

No ja nie wiem czy to jest błąd, o którym mowa, ale nie zgadza mi się takie cos:
Wchodze w temat http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=2109
Widac, ze temat jest na 3 strony. Klikam na <3> i ... watek nie istnieje. Faktycznie, dalej nic nie bylo napisane chyba, czyli temat powinien obejmowac 2 strony, ale w takim razie skąd ta trójka?

Odpowiedz }
Plusy od

Takie błędy mogły się pojawiać w momencie konwersji, natomiast teraz już powinno być ok. Ja po kliknięciu w ten link widzę tylko dwie strony.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.