Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe forum @ tcz.pl

(2011-05-27, 16:03)cień1 napisał(a): Czyli, tak jak pisałam wcześniej. Trzeba zrobić się złym, niedobrym, chamskim lub bezczelnym? To jest ten warunek "likwidacji" własnego konta?
Do czego Forum zmusza ludzi? Pytam się, czy takie forum jest przyjazne dla człowieka? Czy Administrator Twoim Przyjacielem?
Wystarczy poprosić w odpowiednim miejscu:
http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=4844
Cytat:Ze względu na rozbieżności interpertacyjne postu "jak usunąć profil" i ptyań z nim związanych informuję, że ktokolwiek życzy sobie usunąć konto z forum wystarczy, że napisze w tym temacie. Jego konto zostanie usunięte.

Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Do kogo?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-27, 16:11)cień1 napisał(a): Do kogo?

Huh
Co do kogo? po prostu piszesz w tym temacie np: siema, usuń mi konto dobry człowieku i nie masz konta. tak mi się zdaje. nie sprawdzałam
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak już są nowi administratorzy, to może da się coś zrobić?

(2011-01-04, 15:35)leoncjo napisał(a): Czy można by zrobić tak, żeby w kolumnie "ostatni post" na głównej link do tematu miał na końcu newpost zamiast lastpost?

Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Administrator forum to nie obsługa techniczna/programista.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-28, 01:32)leoncjo napisał(a): Jak już są nowi administratorzy, to może da się coś zrobić?

(2011-01-04, 15:35)leoncjo napisał(a): Czy można by zrobić tak, żeby w kolumnie "ostatni post" na głównej link do tematu miał na końcu newpost zamiast lastpost?

Wydaje mi się, że albo plugin nie umożliwia zmian parametrów wyświetlania, albo dostępne jest to gdzieś poza panelem administratora.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.