Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe forum @ tcz.pl

Może nie jest to błąd, ale...
Brakuje mi cytowania selektywnego.
Błąd zauważony przed chwilą:
Po wylogowaniu działy forum zaznaczone są na zielono. Po najechaniu myszką na ten dymek zielony pojawia się napis "w tym dziale są nowe posty. Kliknij w tym miejscu, aby zaznaczyć dział jako przeczytany" czy jakoś tak podobnie. Po kliknięciu nic się nie dzieje, bo niby jak, jeśli nie jestem zalogowany? Po zalogowaniu zaznaczenie znika...
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Co z grupami użytkowników? Nie ma już zaufanych -> chodzi mi o dodawanie komentarzy pod artykułami. Będą?
Mi reklamy nie przeszkadzają. Nie widzę jakiś wielkich banerów.

Na forum trochę postów mi ubyło Tongue Nie żeby mi zależało ale...gdzie się podziały ?:> Ogólnie stara wersja była prostsza i przez to lepsza Tongue Do tej trzeba będzie się przyzwyczaić ;>
Aha, no i bezpośrednie linki do nadrzędnych forów też na dole by się przydał Tongue
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-05, 22:34)MacGyver napisał(a): Kliknij w tym miejscu, aby zaznaczyć dział jako przeczytany"

Kliknij i F5 Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

nooo z tymi postami tez sie zdziwilem... czlowiek latami pisal...Tongue hehehee
troche sie zlewa to co kiedy napisal (data, godzina) do tekstu wypowiedzi...
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Porządki porządkami, lecz co z tematami Robike'a? Co ze spamem?

Odpowiedz }
Plusy od

Proszę dla porządku posty dotyczące nowego tcz umieszczać w Knajpie a tu zgłaszać uwagi dotyczące funkcjonowania forum.

Stare posty (razem ze starym forum) oczywiście nie zniknęły. Ale czy ktoś rzeczywiście zaglądał kiedyś na 17 stronę, aby zobaczyć, jakie tematy od 3 lat są nieaktywne? Jeżeli tak, to archiwum będzie dostępne. Jednak jeżeli od roku nikt danym tematem się nie zainteresował, to raczej nie ma sensu go trzymać.

Co ze spamem? Postaramy się z nim walczyć. Ja od zawsze byłem przeciwnikiem mocnej ingerencji w działalność użytkowników przez wszelkiej maści administratorów/moderatorów. Oczywiście poza porządkowaniem postów - stąd tak rzadko widać tu znaczące moderacje.

Cytowania selektywnego mi też brakuje i poszukam, jak go dodać. Tymczasem przy każdym poście jest ikonka [Obrazek: postbit_multiquote.gif], która umożliwia zacytowanie danego postu (albo i kilku) w okienku na dole strony.

Sprawa ścieżki na górze jest rozwiązana w postaci okienka Skocz do na dole po prawej stronie. Wystarczy kliknąć OK a od razu po napisaniu odpowiedzi znajdziemy się z powrotem na liście tematów.

Dlaczego myBB - ot coś trzeba było wybrać. Kaula i tak nic nie przekona więc podam tylko jeden argument - leniwy administrator. Nigdy nie lubił dużo pracować i teraz jest bezrobotny ;-) ale zawsze wybiera rozwiązania, przy których niewiele trzeba robić. A phpbb v.3 jest zdecydowanie zbyt przekombinowane - przykład:

[Obrazek: obrazek.png]

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-06, 13:59)marti napisał(a): Dlaczego myBB - ot coś trzeba było wybrać. Kaula i tak nic nie przekona więc podam tylko jeden argument - leniwy administrator. Nigdy nie lubił dużo pracować i teraz jest bezrobotny ;-) ale zawsze wybiera rozwiązania, przy których niewiele trzeba robić.

Stary poczciwy Marti :] Takiego Ciebie lubię Wink Pracowitego i uczciwego.. No i nie wybierajacego najłatwiejszej ścieżki Big Grin Konwersję bazy robiłeś sam, czy skrypt udostępniony przez MyBB? Tongue

(2009-10-06, 13:59)marti napisał(a): A phpbb v.3 jest zdecydowanie zbyt przekombinowane - przykład:

[Obrazek: obrazek.png]

Tak, definitywnie jest to przykład przekombinowania.. Angel Reszta się zgadza Wink
"Nie boję się przyjaciół - oni mogą mnie tylko zdradzić. Nie boję się wrogów - oni mogą mnie tylko zabić. Boję się ludzi obojętnych - oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie."

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-06, 13:59)marti napisał(a): Stare posty (razem ze starym forum) oczywiście nie zniknęły. Ale czy ktoś rzeczywiście zaglądał kiedyś na 17 stronę, aby zobaczyć, jakie tematy od 3 lat są nieaktywne? Jeżeli tak, to archiwum będzie dostępne. Jednak jeżeli od roku nikt danym tematem się nie zainteresował, to raczej nie ma sensu go trzymać.

Zdarzało mi się nawet i na 23 stronę zaglądać. Wink A wszystko za sprawą wyszukiwarki. Nie ważne czy ktoś się tematem zainteresował czy nie - jeśli szuka się na forum istotnych informacji/porad to do starych tematów też się zagląda. Jeśli nikt w nich nie odpowiadał, nie znaczy, że są one niepotrzebne. To tak samo jeśli ktoś byłby zarejestrowany na forum, codziennie je tylko odwiedzał bez pisania postów, a zostałby teraz usunięty, bo przecież przez rok nic nie napisał. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Ot, to. Zgadam się z Chrystoforem. Poza tym sam kiedyś z nudów przeglądałem stare tematy - jeszcze na starym forum Wink Łezka w oku się kręci Wink

BTW. Na forum występuje mała niespójność Tongue Przy próbie pełnej edycji starego postu pojawia się komunikat:

Cytat:Nie możesz edytować tego posta. Edycja będzie możliwa dopiero po 720 minutach od momentu jego napisania.

Natomiast przy szybkiej edycji jest info, że post można edytować max do 720 minut od opublikowania.
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-06, 17:29)lukee napisał(a): Ot, to. Zgadam się z Chrystoforem. Poza tym sam kiedyś z nudów przeglądałem stare tematy - jeszcze na starym forum Wink Łezka w oku się kręci Wink

Łezka to by się kręciła, gdyby przywrócić forum z 2003-2006 - niech spoczywa w pokoju. Dla miłośników: archiwum.forum.tcz.pl

(2009-10-06, 17:29)lukee napisał(a): BTW. Na forum występuje mała niespójność Tongue Przy próbie pełnej edycji starego postu pojawia się komunikat:

Cytat:Nie możesz edytować tego posta. Edycja będzie możliwa dopiero po 720 minutach od momentu jego napisania.

Natomiast przy szybkiej edycji jest info, że post można edytować max do 720 minut od opublikowania.

Naprawione. Jeszcze jedna sprawa - błąd konwersji - rozjechały się avatary (tzn. wszystkie mają stałe proporcje). Proszę jeszcze raz załadować je do profilu, aby naprawić ten błąd.

Odpowiedz }
Plusy od

Czy da się skopiować ten pasek (że tak to nazwę) nawigacyjny, z góry Forum na dół również?
Chodzi o tę część np.:
forum.tcz.pl/Kącik administracyjny/Administrator Twoim przyjacielem/Nowe forum@tcz.pl
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ktoś się ze mną zgodzi, że te emoty są beznadziejne i wymagają wymiany? Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:Łezka to by się kręciła, gdyby przywrócić forum z 2003-2006 - niech spoczywa w pokoju
Niestety poszło z dymem Sad
To był najpiękniejszy okres w życiu forum. Najlepszy terror, najlepszy webmaster Tongue
Użytkownicy chodzili jak w zegarku, a niech który spróbowałby fiknąć Big Grin
W sumie to już nawet nie pamiętam w jaki sposób userów terroryzowałem (żółte kartki hehehe), jakimi gadżetami skrypt był zasyfiony. Wiem tylko, że działało to miliard razy lepiej niż późniejsze kombinacje z modyfikacją Przema Big Grin

Co do phpBB3. Do najnowszego projektu również go nie wykorzystam, ale nie zmieniłbym go na produkt gorszy. Owszem jest to dość rozbudowana krówka, ale IMO tutaj sprawdziłby się najlepiej - ot raz na ruski rok konserwacja i wszystko bangla. No, ale stało się - więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. myBB mi się nie podoba, nie podoba mi się sposób działania, jednak skoro zapadła takowa decyzja - jakoś się człowiek przyzwyczai.

I czemu taki beznadziejny adres domyślny: http://www.forum... zamiast forum.tcz.pl ?
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-06, 20:36)marti napisał(a): Łezka to by się kręciła, gdyby przywrócić forum z 2003-2006 - niech spoczywa w pokoju. Dla miłośników: archiwum.forum.tcz.pl

Czy posiadasz jakieś backupy forum z tego okresu? Pliki starego phpbb chociaż. O sql nie wspominam...
"Nie boję się przyjaciół - oni mogą mnie tylko zdradzić. Nie boję się wrogów - oni mogą mnie tylko zabić. Boję się ludzi obojętnych - oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie."

Odpowiedz }
Plusy od

Gdzie są moje wszystkie posty? Napisałem ich około 40 a widzę że jest 9?Huh
http://www.nge.cba.pl/forum
Nadwiślańskie Forum Eksploracyjne
-------------------------------------------
http://www.facebook.com/obronatczew

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.