Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe forum @ tcz.pl

(2009-10-07, 09:18)Lucas napisał(a): Czy posiadasz jakieś backupy forum z tego okresu? Pliki starego phpbb chociaż. O sql nie wspominam...
Z ciekawości spytam... Co Ci po plikach, jeśli nie będzie bazy?
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-06, 13:59)marti napisał(a): Dlaczego myBB - ot coś trzeba było wybrać. Kaula i tak nic nie przekona (...)
To tak jakbym chciał Cię przekonać że fiat jest lepszym samochodem od audi,

A przekonać się da, wystarczy podać konkrety, bo ten screen to jest piard, a lenistwo i wybranie gorszego, ale "szybko instalującego" się skryptu forum, jest tak do końca nie wiem nawet jak to określić, ale niezbyt dobrze to wygląda, a już tym bardziej chwalenie się Twoje o lenistwie... z czasem ludzie widzą "dlaczego to tak działa jak działa" Smile

ps, opis dc++ jest lepszy niż ten screen z phpbb3 http://shell.tcz.pl/~marti/
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Takie cuś mi się robi czasem przy dodawaniu szybkiej odpowiedzi. Po odświeżeniu robi się już normalnie.

[Obrazek: clipboard02cq.th.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-07, 17:24)Rogi napisał(a): Takie cuś mi się robi czasem przy dodawaniu szybkiej odpowiedzi. Po odświeżeniu robi się już normalnie.

[Obrazek: clipboard02cq.th.jpg]

Chodzi o ten dząd odnośników/ikon nad postem? Mam to samo.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Każdy ma to samo. To jest po prostu header załadowany

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-06, 21:30)Rogi napisał(a): Takie cuś mi się robi czasem przy dodawaniu szybkiej odpowiedzi. Po odświeżeniu robi się już normalnie.

U mnie czegoś takiego nie ma, przy szybkiej i pełnej edycji wszystko ok.
Ten screen to jest okno edycji czy odpowiedzi?

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-07, 17:49)Chrystofor napisał(a):
(2009-10-06, 21:30)Rogi napisał(a): Takie cuś mi się robi czasem przy dodawaniu szybkiej odpowiedzi. Po odświeżeniu robi się już normalnie.

U mnie czegoś takiego nie ma, przy szybkiej i pełnej edycji wszystko ok.
Ten screen to jest okno edycji czy odpowiedzi?

Jest to tuż po dodaniu posta z szybkiej odpowiedzi. Wskakuje normalny header jak powyżej i po odświeżeniu znika (FF 3.5.3).

Odpowiedz }
Plusy od

Ludzie jezus kuffa marya - AJAXem przesyłane są dane. To nie jest błąd. Tak po prostu ma być.

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-07, 18:12)kamilus napisał(a): Ludzie jezus kuffa marya - AJAXem przesyłane są dane. To nie jest błąd. Tak po prostu ma być.

Ale po co?

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-07, 11:00)kamilus napisał(a):
(2009-10-07, 09:18)Lucas napisał(a): Czy posiadasz jakieś backupy forum z tego okresu? Pliki starego phpbb chociaż. O sql nie wspominam...
Z ciekawości spytam... Co Ci po plikach, jeśli nie będzie bazy?

Nada. Nic się nie zachowało. Ale może to i lepiej Wink

(2009-10-07, 14:54)kaul napisał(a): ps, opis dc++ jest lepszy niż ten screen z phpbb3 http://shell.tcz.pl/~marti/

wow, co za hacking. Może zapytaj googli: "dlaczego marti wybrał mybb, skoro mógł coś innego, co i tak bym z definicji skrytykował i dodał jakąś mniejszą lub większą złośliwość". Tongue

Zgłoszę to do naczelnego grafika - może coś poradzi.

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-06, 21:28)MacGyver napisał(a): Czy da się skopiować ten pasek (że tak to nazwę) nawigacyjny, z góry Forum na dół również?
Chodzi o tę część np.:
forum.tcz.pl/Kącik administracyjny/Administrator Twoim przyjacielem/Nowe forum@tcz.pl
Też bym tego chciał.
Używanie Skocz do może miałoby sens, ale teraz oprócz okna odpowiedzi muszę przewinąć listę "podobnych" tematów.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-07, 18:19)marti napisał(a): Zgłoszę to do naczelnego grafika - może coś poradzi.

Super!
Przy okazji powtórnie poproszę jeszcze o TO, jeśli już koniecznie musimy się męczyć z tym MyBB zamiast phpbb3...
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-07, 18:19)marti napisał(a):
(2009-10-07, 14:54)kaul napisał(a): ps, opis dc++ jest lepszy niż ten screen z phpbb3 http://shell.tcz.pl/~marti/

wow, co za hacking. Może zapytaj googli: "dlaczego marti wybrał mybb, skoro mógł coś innego, co i tak bym z definicji skrytykował i dodał jakąś mniejszą lub większą złośliwość". Tongue

jako przeszły (?) belfer taki błąd popełnić... hacking :-)
ale oczywiście złośliwość musi być, i źle łapiesz, nie wrzucam tylko dlatego że to Ty wybrałeś myBB (chyba?) ale za wybranie myBB... a że czujesz się w obowiązku i odpowiadasz na te wszystkie żale i pytania to cóż, zebrać musisz - i nie chodzi o to że "złe bo złe" bo chociażby
Kod:
[quote='kaul' pid='31003' dateline='1254920045']
jest dla mnie straszne... lukierkowość, nie dopracowanie tego skryptu poraża, a diabeł tkwi w szczegółach

przeczytałem na stronie myBB
Cytat:Both the coding and the staff are very improfessional at best.
... sporo jest podobnego rodzaju opinni, oczywiście wyrwałem to z pośród takich gdzie jest jedna linijka gdzie ktoś pisze że "jest piękna", albo że "cudownie" znajduje się pare dłuższych komentarzy gdzie jest pociśnięte od strony skryptu a nie "cudowności"... Wybieranie takich wynalazków zamiast sprawdzonych skryptach, no nie jest niczym najmądrzejszym Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-07, 11:00)kamilus napisał(a): Z ciekawości spytam... Co Ci po plikach, jeśli nie będzie bazy?

Mam tebele userów, postów i tematów.. resztę szlag trafił.. Gdybym miał pliki, to popracowałbym troszkę nad tym i myślę, że mógłbym przywrócić forum chociażby do odczytu. Na jakimś niezależnym hostingu oczywiście Wink

(2009-10-07, 18:19)marti napisał(a): Nada. Nic się nie zachowało. Ale może to i lepiej Wink

Dlaczego lepiej? Te czasy były najlepsze w dziejach tczewskiego forum (nie tego oczywiście Tongue)i warto o tym pamiętać, dzielić się tym. Ja już się z tego śmieję, co to dopiero będzie na starość? Spróbuj też wyciągnąć z tych czasów to co najlepsze, może wtedy jednak zmienisz zdanie i coś po sobie pozytywnego w tej materii pozostawisz Wink
"Nie boję się przyjaciół - oni mogą mnie tylko zdradzić. Nie boję się wrogów - oni mogą mnie tylko zabić. Boję się ludzi obojętnych - oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie."

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-07, 23:44)kaul napisał(a): przeczytałem na stronie myBB
Cytat:Both the coding and the staff are very improfessional at best.
... sporo jest podobnego rodzaju opinni, (...)

No i dobrze - dlaczego zawsze wszystko musi być perfect? W życiu trzeba czasami odrobiny niedoskonałości.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.