Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyraź to....czyli czat.tcz.pl ;)

Kiedyś, na starym forum był temat "Wyraź to co czujesz" (niektórzy to może jeszcze pamiętająTongue) i był to najpopularniejszy wątek Smile Może coś w ten deseń przypadnie Wam do gustu Wink

Przeglądałem sobie właśnie fotki z dawnych zlotów dawnego forum...szkoda, że te czasy już nie wrócą. Naprawdę łezka w oku się kręci Tongue
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-18, 17:26)lukee napisał(a): "Wyraź to co czujesz"

Boli mnie głowa. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Może jakiś shoutbox do wyrażania porannych myśli typu: "ale mi się nie chce jechać"?

Odpowiedz }
Plusy od

SB nie chcą Tongue Ten temat można zaadoptować na potrzeby shoutboxa Tongue
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

podróż z Akacjowej na Reja i po godzinie spowrotem - 15 minut w jedną i 15 minut w drugą stronę, można?! Big Grin

nic mi się nie chce, chyba zima idzie, chciałbym zasnąć i się obudzić w marcu Smile
Tam gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia.

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-19, 05:05)Chrystofor napisał(a):
(2009-10-18, 17:26)lukee napisał(a): "Wyraź to co czujesz"

Boli mnie głowa. Big Grin
Mnie też boli, od tego że dziecko już miesiąc leczę i dalej chore...

Odpowiedz }
Plusy od

Zatrzymałem się dzisiaj przed przejściem dla pieszych na Armii Krajowej żeby ich przepuścić, natomiast radiowóz już nie! Tongue

I znowu będzie, że marudzimy i źle mówimy o policjantach... Wink

Odpowiedz }
Plusy od

A mi również nic się nie chce...praca,dom,pomoc w odrabianiu lekcji,pranie ,sprzątanie,gotowanie itd.........chcialabym byc niedzwiedziem i obudzic się na wiosnę ;-)))))pozdrawiam takich "leniwych"jak ja :-)))

Odpowiedz }
Plusy od

eee tam marudzicie.

Ps. Chrystofor to może skocz do goździkowej

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-19, 19:02)Memory napisał(a): Ps. Chrystofor to może skocz do goździkowej

Spoko, już nie trzeba. Wink Wyspałem się dzisiaj do 10 to przestała boleć. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

A ja marzne we wlasnej pracySad, otworzyłam 3 tygodnie temu i przez ten czas weszła 1 osobaSad wiem że ludzie boją się nowości ale żeby aż tak? załamkaSad

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-19, 19:52)hana34 napisał(a): otworzyłam 3 tygodnie temu i przez ten czas weszła 1 osoba

To powiedz chociaż co otworzyłaś. Może zły wybór branży jak na Tczew, albo za duża konkurencja?

Odpowiedz }
Plusy od

Znajomi mi mówią że to co chce nadaje się na duże miastaSmilea co do konkurencji to dużo jest podobnej ale nie proponują tego samegoSmilechce się wyrózniać a ludzie,którzy tak robią muszą długo czekać aż ludzie ich doceniąSmileNie chce łamać regulaminu i się reklamować i mam cichą nadzieję,że może ktoś z Was do mnie kiedyś zawitaSmiletak z ciekawościSmile)

Odpowiedz }
Plusy od

hm.... tylko gdzie mam zawitać? Nawet nie wiem gdzie to jest (i co to jest). Powiem jedno reklamować się umiesz Smile

Odpowiedz }
Plusy od

No i maszSmilenie reklamuje sięSmilea jesli można coś wyrazić to wyraziłam i mam nadzieje że optymizm mnie nie opuściSmilea to czym się zajmuję jest znane każdemu tylko ja chce mieć ludzi z XXI wieku a nie z ponurych lat 80-tych w których większość zostałaSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.