Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyraź to....czyli czat.tcz.pl ;)

Dostarczanie chłodu użytkowego z wykorzystaniem instalacji ciepłowniczej poprzez klimakonwektory zasilane wodą lodową produkowaną przez absorpcyjną wytwornicę bromolitową wykorzystującą ciepło odpadowe z procesów technologicznych. Big Grin

Zima idzie, nie dziwię się, że nie ma klientów. Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Hmm...w tej branży zima oznacza mało pracy niestetySada wiecie,że właśnie szukam w necie gdzie można kupić suchy lódSmile

Odpowiedz }
Plusy od

rany julek a chociaż napisz czy zajmujesz się handlem czy usługami

Odpowiedz }
Plusy od

Głównie usługiSmilejest to praca twórcza,kreatywna i bardzo ciekawa i moja oferta jest skierowana do ludzi nowoczesnych,otwartych na nowościSmilegdybym napisała jedno tylko słowo to pewnie wszyscy napisaliby-A to o to chodziło,eee...-a ja to zmieniłam i z uporem maniaka będę próbowała przekonać ludzi,że można inaczej i wygodniejSmile

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-19, 23:02)hana34 napisał(a): gdybym napisała jedno tylko słowo to pewnie wszyscy napisaliby-A to o to chodziło,eee...

Ryby mrożone. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Zimne sąSmileale mało twórczeBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Macie jeszcze jedną mapkę, którą będę uzupełniał Tongue
Tczew

Ktoś może pomyśleć, że mi się nudzi...ale tak nie jest Tongue
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

bar, restauracja, lodziarnia? a może prosektorium? skoro jedna osoba przez 3 tygodnie i zimno Ci w pracy... jesteś patologiem? Big Grin no napisz w końcu co to Wink

ja zaczynam czuć, że jak tak dalej pójdzie, to Burkina Faso będzie nam uciekać w rankingu FIFA i już nie będą nas śmieszyły takie obrazki: http://demotywatory.pl/281775/Wodzu-My-m...-wiadomosc , to będzie poprostu tragiczne...
Tam gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia.

Odpowiedz }
Plusy od

Kurcze jak napisze to zaraz znajdą się obrońcy regulaminuSmileza Waszą pomysłowość to każdemu należy się mega rabatSmilei chętnie bym to zrobiła jakbyscie do mnie trafiliSmilepowiem tak:jeśli komuś będzie się chciało to znajdzie,a wystarczy linia autobusowa nr 8 lub 3Smileprzystanek mam na widokuSmile

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-20, 00:21)hana34 napisał(a): zaraz znajdą się obrońcy regulaminu

Pisz, na nowym forum nie ma regulaminu, chyba zniknął, bo nie mogę znaleźć. Wink

(2009-10-20, 00:21)hana34 napisał(a): przystanek mam na widokuSmile

Siedzisz w kiosku Ruchu bez ogrzewania? Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Przejechałbym się specjalnie autobusem, ale nie mam karty miejskiej i takie jeżdżenie będzie mnie zbyt drogo kosztować Tongue hm, czas iść spać...
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-20, 00:29)lukee napisał(a): hm, czas iść spać...

Tak wcześnie? Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-20, 00:34)Chrystofor napisał(a):
(2009-10-20, 00:29)lukee napisał(a): hm, czas iść spać...

Tak wcześnie? Tongue

Nie wiem co mnie jutro...tzn. dziś czeka Tongue Trzeba być wyspanym Wink dobranoc!
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-19, 23:18)lukee napisał(a): Macie jeszcze jedną mapkę, którą będę uzupełniał Tongue
Tczew

Ty to się nudzisz. Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-19, 23:18)lukee napisał(a): Macie jeszcze jedną mapkę, którą będę uzupełniał Tongue
Tczew

Nawet nie wiedziałam, że w Tczewie jest osiedle Strzelnica :O

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.