Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyraź to....czyli czat.tcz.pl ;)

Chrystofor:

Spędzony czas online: 1 Dzień, 22 Godzin, 45 Minut, 24 Sekund

Jesteś rekordzistą...ale to chyba już uzależnienie ?Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-20, 11:48)krzyziu napisał(a): Chrystofor:

Spędzony czas online: 1 Dzień, 22 Godzin, 45 Minut, 24 Sekund

Jesteś rekordzistą...ale to chyba już uzależnienie ?Tongue

Nie zapominaj, że ten czas to nie tylko czas poświęcony na pisanie/czytanie forum, ale zlicza się też sama obecność na forum. Mi często zdarza się w pracy mieć w FF otwarte forum i odejść od komputera na dłuższy czas. Albo idę spać, komputer u mnie właściwie cały czas włączony i forum też zostaje w FF otwarte. Więc czas dalej zlicza.

Także bez przesady. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-20, 12:01)Chrystofor napisał(a): Mi często zdarza się w pracy mieć w FF otwarte forum i odejść od komputera na dłuższy czas. Albo idę spać, komputer u mnie właściwie cały czas włączony i forum też zostaje w FF otwarte. Więc czas dalej zlicza.

Cziter! Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-20, 00:29)Chrystofor napisał(a): Siedzisz w kiosku Ruchu bez ogrzewania? Big Grin

Nie jest to kioskSmile tylko GRIFFE.

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-20, 13:55)hana34 napisał(a): Nie jest to kioskSmile tylko GRIFFE.

Nowoczesna kwiaciarnia na Bema, ha! Big Grin

A to o to chodziło, eee... Big GrinBig GrinBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

e no to wszystko jasne dlaczego tak kiepsko Ci idzie - lipny punkt masz - ale spoko wpadnę do Ciebie i zobaczę co potrafiszSmile

ps. troszkę kiepska ta "galeria" gdybym od niej zalezało czym mam przyjść do Ciebie to ...

Odpowiedz }
Plusy od

Brawo! Big Grin należy sie mega rabacikSmile
Nie jest lipny punkt ale sezon zimowy jest dość mizernySmile na Boże Narodzenie mam zamiar zrobić dużo fajnych dekoracjiSmile
No cóż...a konkretnie?

Odpowiedz }
Plusy od

a co robisz na 1 listopada?

poprawiłbym galerię tak aby można było powiększyć foto i dokładniej obejrzeć bukiecik - chyba, że masz tak specjalnie zrobione - konkurencjaSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Sama robiłam stronkę a fotki nie są najlepszej jakości,wiemSad i galeria pewnie jest do poprawkiSmile

A na 1 listopada będą rózne stroiki i jest też do wglądu katalogSmile
Jestem z reguły od 10-17 no chyba że musze obejżeć suknie,kościół itp.

Odpowiedz }
Plusy od

a nie myślałaś o innym punkcie? Gdzieś w bardziej uczęszczanej okolicy?

Odpowiedz }
Plusy od

Miałam na os.Bajkowym-porażka. W innych miejscach za wynajem ceny strasznie wyśrubowne.
Ja bazowałam do tej pory na pannach młodych i współpracowałam z salonami ślubnymi a w dwóch byłam na miejscu i im płaciłam.A teraz jestem u siebie i kupuje kwiaty raczej pod konkretne zamówieniaSmilei tak wole niz wciskanie ludziom kwiatów które ledwo stoją.No i ma się większa frajdę z pracy jesli wiem że bukiet mogę dobrze "zaplanować" a nie wykonać coś w 5 min.

Odpowiedz }
Plusy od

A ja miałem już kwiaty na myśli, ale się spóźniłem Tongue hana a nie lepiej skombinować jakąś gotową, prostą galerię ?Wink Ta stronka jest z jakiegoś szablonu no nie?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

A poza kwiatami/bukietami i usługami strojenia sali/kościoła masz jakieś rzeczy typu świeczki, ozdoby, kadzidełka i inne tego typu pierdołki? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Tak,stronka jest z szablonu niestety-nie stać mnie na taką super,superSad Jest głownie dla dziewczyn z TrójmiastaSmile
Co do róznych ***ółek to mam mieszane uczucia ponieważ nie chce zamienić się w typową zagraconą kwiaciarnię w której jest mydło i powidło.
Mam kilku klientów stałych,którzy nie muszą stać po bukiet poniewaz juz wiem kiedy potrzebują kwiaty albo dekoracje i ja tylko potwierdzam a oni odbierajaSmilei właśnie w ten sposób chce pracować.Pracowałam swego czasu w kwiaciarni i wiem jak to wygląda od środka i ja tego nie chce u siebieSmile

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-20, 16:11)hana34 napisał(a): Tak,stronka jest z szablonu niestety-nie stać mnie na taką super,superSad

Ale ja w żaden sposób się z tego nie naśmiewam Wink Tylko, że stronki z szablonów mają możliwość wstawienia gotowych galerii Wink Nie wiem czy Twoja działa na takiej samej zasadzie jak strony postawione na systemie Joomla - tam jest naprawdę spory wybór dodatków do witryn www Smile
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.