Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyraź to....czyli czat.tcz.pl ;)

Znalazłem też apkę (exsate golden hour), w której można sprawdzić między innymi to, kiedy Słońce będzie w danej pozycji.
Wychodzi na to, że dopiero 20 marca - trza będzie sprawdzić empirycznie. Chociaż pewnie do tego czasu i tak nie otworzą mostu.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Właśnie widziałam kobietę, która przytargała kilka siatek chwastów i wysypała je wzdłuż płotu działek przy ul. Kociewskiej. Postawiła dzieciaka na czatach i dzielnie wysypywała. Ludzie to jednak są dziwni

Odpowiedz }
Plusy od

Gdzie w Tczewie dostanę takie folie.
Mają być w miarę sztywne i dać się kroć. Może być mały rozmiar bo docelowo potrzebuję ok 1x1cm :-) w kolorach czerwonym i niebieskim.
[Obrazek: 580376_BB_00_FB.EPS_1000.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

W elemixie na Jagiellońskiej, oni tam wszystko mają

Odpowiedz }
Plusy od

Właściciel białego przesympatycznego boksera proszony jest o zbieranie odchodów swojego psa a nie zakopywanie ich w śniegu. Proszę mi wierzyć, że mimo tego, że ich nie widać one nadal tam są.

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

Chcialem napisac nowy post ale i tak nikt nie odpisuje :/ wiec moze zapytam tu: Czy ktos wie co dzieje sie z lasem w Lubiszewie?Karczuja drzewa na potege,myslalem ze tylko przerzedzają ale tam juz sie tworza polany calkowicie pozbawione roslinnosci. Troche to martwiace...

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-12-15, 21:16)zibiern napisał(a): Chcialem napisac nowy post ale i tak nikt nie odpisuje :/ wiec moze zapytam tu: Czy ktos wie co dzieje sie z lasem w Lubiszewie?Karczuja drzewa na potege,myslalem ze tylko przerzedzają ale tam juz sie tworza polany calkowicie pozbawione roslinnosci. Troche to martwiace...

Też to ostatnio zauważyłem...być może wycinają uszkodzony drzewostan?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

APEL / OGŁOSZENIE
Pamiętam z dzieciństwa tę ekscytację, gdy przychodzili kolędnicy, uwielbiałam to. Niestety kolędników jest coraz mniej i obawiam się, że tradycja zanika. Dlatego apeluję i ogłaszam KOLĘDNICY MILE WIDZIANI.

Odpowiedz }
Plusy od

Tak sobie myślę, że może szkoła muzyczna i orkiestra harcerska mogłaby urządzać kolędowanie w różnych punktach miasta. Zebrane pieniądze można by przeznaczyć na zakup instrumentów czy inne potrzeby tych organizacji. Konieczne byłoby wyznaczenie różnych punktów w mieście (np po jednym na każdym osiedlu) i w sobotę i niedzielę o określonych godzinach mogłoby odbywać się wspólne kolędowanie z mieszkańcami połączone właśnie ze zbiórką funduszy. Mógłby się narodzić nowy obyczaj w naszym mieście.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-12-28, 11:31)maaat napisał(a): APEL / OGŁOSZENIE
Pamiętam z dzieciństwa tę ekscytację, gdy przychodzili kolędnicy, uwielbiałam to. Niestety kolędników jest coraz mniej i obawiam się, że tradycja zanika. Dlatego apeluję i ogłaszam KOLĘDNICY MILE WIDZIANI.

Śmiem się nie zgodzić. Darcie mordy z jakimiś idiotycznymi pioseneczkami kilka razy dziennie było tylko irytujące. Zdecydowanie za tą idiotyczna tradycją nie tęsknię.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-01-02, 09:41)kamilus napisał(a):
(2016-12-28, 11:31)maaat napisał(a): APEL / OGŁOSZENIE

Śmiem się nie zgodzić. Darcie mordy z jakimiś idiotycznymi pioseneczkami kilka razy dziennie było tylko irytujące. Zdecydowanie za tą idiotyczna tradycją nie tęsknię.

Tak, tak... Pewnie wolisz jak w halołyn drą się: cukierek albo psikus.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-01-03, 12:19)krzych napisał(a): Tak, tak... Pewnie wolisz jak w halołyn drą się: cukierek albo psikus.
A ty wolisz na obiad sraczkę czy zatwardzenie?
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Ja lubię jak chodzą po domach i śpiewają Międzynarodówkę. Wolność jest Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-01-03, 19:33)kamilus napisał(a):
(2017-01-03, 12:19)krzych napisał(a): Tak, tak... Pewnie wolisz jak w halołyn drą się: cukierek albo psikus.

Twoja inteligencja jest porażająca. Ja nigdy bym nie wpadł na pomysł, żeby jeść efekt sraczki, czy zatwardzenia. Nie mniej smacznego.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-01-04, 08:21)krzych napisał(a):
(2017-01-03, 19:33)kamilus napisał(a):

Twoja inteligencja jest porażająca. Ja nigdy bym nie wpadł na pomysł, żeby jeść efekt sraczki, czy zatwardzenia. Nie mniej smacznego.

kamilus chciał tylko dać do zrozumienia, że ani jedno, ani drugie mu nie odpowiada. Tak dość dosadnie.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.