Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meble do kuchni i zabudowe ,gdzie zamówić

Question 

mam problem nie znam fachowców w naszym mieście.Mam do zrobienia kuchnie i zabudowę.Chodzi o solidne wykonanie , cena wiadomo nie za dużo.
Proszę o jakąś podpowiedź lub doradztwo.

Odpowiedz }
Plusy od

Jedź na giełdę do Pruszcza w niedzielę - wybierz firmę z okolic Elbląga - połowa taniej niż w Tczewie a jakość co najmniej taka sama

Odpowiedz }
Plusy od

Ja też robiłam meble do kuchni w firmie z giełdy, z okolic Elbląga Smile Duży wybór, szukałam drewnianych drzwi, większość robi z mdfu. U nich - do wyboru, co chcesz.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

na zamówienie bardzo dobre meble kuchenne robi firma Majster z Pruszcza Gdańskiego - lite, MDF i tak dalej. Nazwa może niezbyt chwytliwa, ale właściciel zaczynał dawno temu Smile - ma salon miedzy innymi na Grunwaldzkiej w Gdańsku - na przeciw CH Manhattan.
Większość produkcji idzie za granicę i firma nie jest dobrze znana w kraju, ale jakość można polecić.

Odpowiedz }
Plusy od

A w Tczewku nie ma solidnej firmy,o tej giełdzie to słyszałam różne rzeczy.Jest przecież trochę firm,może ktoś doradzi mi ,która ,mają chyba jakieś katalogi albo zdjęcia.
(2009-10-23, 13:39)Edgar napisał(a): na zamówienie bardzo dobre meble kuchenne robi firma Majster z Pruszcza Gdańskiego - lite, MDF i tak dalej. Nazwa może niezbyt chwytliwa, ale właściciel zaczynał dawno temu Smile - ma salon miedzy innymi na Grunwaldzkiej w Gdańsku - na przeciw CH Manhattan.
Większość produkcji idzie za granicę i firma nie jest dobrze znana w kraju, ale jakość można polecić.

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-23, 19:51)kopa napisał(a): A w Tczewku nie ma solidnej firmy,o tej giełdzie to słyszałam różne rzeczy.Jest przecież trochę firm,może ktoś doradzi mi ,która ,mają chyba jakieś katalogi albo zdjęcia.

Znane mi firmy w Tczewie, które robią meble do kuchni na zamówienie, to:
- Abistol na Bajkowym,
- Studio Styl w okolicach poczty na AK (po przeciwnej stronie Żabki) - firma z Elbląga,
- [nazwy nie znam] na Wojska Polskiego, na wysokości Domu Dziecka, po drugiej stronie ulicy.

Odpowiedz }
Plusy od

http://kuchnie-cezar.pl/index.php/view/kontakt/meble/pl

Zrobione u mnie w domu 8 lat temu - do dzisiaj nie noszą śladu zuzycia. Solidnie wykończone...

Mama krzyczy z kuchni, że poleca

Odpowiedz }
Plusy od

kopa giełdę zdecydowanie odradzam, za to mogę poleciś stolarza, który robił u mnie kuchnię, 2 garderoby, łózko, szafki na obuwie, na wiosnę będzie robił taras
jeśli chcesz namiar napisz e-mail slawek.tczew@op.pl
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

robak a dlaczego zdecydowanie odmawiasz? Ja na giełdzie zamówiłem meble (na wymiar) do kuchni (x 2) meble do pokoju (szafa, 2 komody, biurko, kanapy) i jestem bardzo zadowolony.
Wszystko kupowałem od 2003 roku (meble do pokoju). przykład - proszę kanapa w Meblexie 1560 zł - kanapa wyglądająca identycznie na giełdzie + dowóz 1250 zł. Jest różnica? Jest

Odpowiedz }
Plusy od

Mebli do kuchni nie kupowałam na giełdzie ale swego czasu wymieniałam kuchenkę gazowo-elektryczną i zamówiłam przez internet.Róznica cenowa była taka że ta sama kuchenka w sklepie w Tczewie 1600zł a ja zapłaciłam 1050zł z przesyłkąSmiletak więc warto czasami poszukać.Wiem,tak troche nie na temat ale... kuchenka tez mebelSmile

Odpowiedz }
Plusy od

meble - konkretnie mowa o kuchennych pod zabudowę, o innych nie wypowiadam się, bo nie mam żadnego porównania
przez 4 m-ce szukałem mebli pod zabudowę, dla mnie najważniejsze były - systemy okuć, grubość ścian mebli-korpusy, fronty oraz taśma brzegowa; cena na samym końcu

meble z elbląga - żona namówiła mnie na meble do salonu - i wszystko miękkie jak meble z ikea; mając małe dziecko, porażka; każde zderzenie z kredką czy samochodzikiem widoczne ślady; wgniecenia

a kuchnia po prostu rewelacja, zapłaciłem 2000 zł więcej niż na giełdzie, ale mam systemu bluuma, blaty kronoplu oraz m.in stół przypominający pudło gitary, którego to producenci w elblągu nie chcieli się podjąć

każdy ma swoje zdanie w tej kwestii, dodam tylko, że jestem zwolennikiem droższych rzeczy; no i jeszcze jedno za kuchnię zapłaciłem 5000 zł mniej niż wyceniały inne firmy z Tczewa; zatem tak czy siak jestem zadowolony i kilka innych osób, które zamawiały meble u tegoż stolarza również Smile

Odpowiedz }
Plusy od

dziwne trafiłeś na kiepską firmę moje dziecko jak na razie nie uszkodziło zabudowy kuchennej. Wiem jak wyglądają meble z Ikei - te które ja mam nie są z IkeiSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Memory - przeczytaj uważnie, moja zabudowa kuchenna zamawiana była u stolarza, meble do salonu made in elbląg Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

Wiem o tym nie skumałeś mojej skróconej wypowiedziSmile

Chodziło mi o to, że:
- trafiłeś na kieską firmę skoro są miękkie
- moja zabudowa made in elblag może nie jest wypasiona za kilka koła ale jest ok. Od kilku lat nie ma z nią problemów, nie ma śladów zużycia.
- wiem co to znaczy meble made in ikea - kiedyś podkusiło mnie i kupiłem stół i krzesła - o ile z krzeseł jestem zadowolony (lekkie) o tyle stół - lekki ale za to najmniejszy odcisk widać.

Dobra myślę, że czas zakończyć te moje wypowiedzi. Każdy chwali to co maSmile

Odpowiedz }
Plusy od

mam namiary na firmę "everest meble" "abistol" i "wojt" -znajomi polecili.Fajne były by opinie czy ktoś u nich zamawiał.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.