Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meble do kuchni i zabudowe ,gdzie zamówić

odnośnie Abistolu - znajomi zamawiali
co prawda było to w zeszłym roku, ale okazuje się że oceny innych były podobne

projekty świetne, fajne rozwiązania i podpowiedzi pani architekt
to co na minus - nieterminowi, bo wiecznie czegoś brakuje. nawet m-c opóźnienia; no i druga sprawa cena przy kalkulacji znacznie odbiegała od ceny już po zrealizowanym projekcie

może tylko tych kilka osób miało pecha, jednak daje to do myślenia

ps. "mój" stolarz jest dla mnie liderem, choć wiem że każdy zachwala to co ma

jednakże poleciłem faceta do kilku innych znajomych - szafy, łóżko, zabudowa przedpokoju, kuchnia - i wszyscy polecają faceta dalej, zatem chyba musi być ok :-)[/align]
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-10-29, 16:07)kopa napisał(a): mam namiary na firmę "everest meble" "abistol" i "wojt" -znajomi polecili.Fajne były by opinie czy ktoś u nich zamawiał.

Ja miałam zamówioną kuchnię w pewnej firmie, której nikt nie wymienił w tym wątku, to była dopiero porażka. Jak znajomi oglądają zdjęcia, to są w szoku! Zabrali kuchnię i oddali kasę. Wtedy trafiłam do firmy everest i jestem bardzo zadowolona, mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Abistol podobno bardzo drogi.

Odpowiedz }
Plusy od

dzięki wam bardzo,miałam dylemat . Wybrałam everest meble. Sprawdziłam w trzech firmach,na więcej nie miałam czasu.Ale okazało się ,że robili 2 znajomym-byli zadowoleni (kucnie ,zabudowe i jakieś szafki w łazience).Okaże się po ich zamontowaniu(na razie wezmę kuchnię ).Pozdrawiam i zdam Wam relację.PA

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-11-05, 00:37)kopa napisał(a): zdam Wam relację.PA
Na to liczymy najbardziej Wink
Pozdrawiam
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Potrzebujecie meble do kuchni lub inne polecam wykonawcę Meble-Zieliński.

Odpowiedz }
Plusy od

Wink 

Ja polecam firmę "wojt"!!!Wlasnie zakończyłam remont mieszkania.Zabudowy takie jak:kuchnia,sypialnia,mebelki łazienkowe i przedpokój oraz szafy typu Komandor,robiła mi właśnie ta firma.Świetne wykonanie,przystępne ceny,a poza tym sympatyczny właściciel.Tylko polecać!!!Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Tak jak podkreślał Robak nie cena powinna być wyznacznikiem lecz jakość . Mebel nie jest zakupem na rok czy dwa .Na cene mebli kuchennych w dużej mierze wpływają rodzaje okuć zawiasy systemy otwierania i zamykania . Jeśli popełnicie błąd taki jak ja i pozwolicie Kobiecie wybierać te wszystkie drobiazgi to przyjdzie Wam za to słono zapłacić.W myśl zasady kochasz to płać.
Krótko mówiąc cena w dużej mierze zależy od waszych oczekiwań i możliwości. Ja osobiście zamawiałem w Pruszczu przy zjeżdzie z wiaduktu jadąc w strone giełdy po prawej stronie jest Arbat Dom handlowy i na rogu mieści sie sklep meblowy . Ona robi projekty on wykonuje i montuje meble.
Robią to już od ponad 10 lat .Mają wiec już niezłe doświadczenie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-14, 18:11)wulkan napisał(a): Ja osobiście zamawiałem w Pruszczu przy zjeżdzie z wiaduktu jadąc w strone giełdy po prawej stronie jest Arbat Dom handlowy i na rogu mieści sie sklep meblowy . Ona robi projekty on wykonuje i montuje meble.
Robią to już od ponad 10 lat .Mają wiec już niezłe doświadczenie.

kiedy 1,5 roku temu zamawiałem nasze meble, to byłem też u nich - dla porównania ceny; te same systemy okuć (bluum oczywiście); te same płyty laminowane i te same blaty - cena była jednak o 6000 zł wyższa niż u mojego majstra; dość sporo

bez względu na wszystko - zanim ktokolwiek dokona ostetecznego wyboru niech najpier porówna ceny; ale trzeba mieć wiedzę co porównywać, bo inaczej kosztuje laminat, inaczej fornir a inaczej drzewo, to samo dotyczy zawiasów - jest kilka firm, które zajmują się tym zagadnieniem

dziś też ważne są wizualizacje, które pewnie stają się standardem
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam firmę Stolman bardzo dobre wykonastwo i wszystko w terminie. A co do Elbląga to nie polecam bo tam robią faktycznie taniej ale mają cieńsze płyty i u mojej koleżanki zauważyłem że nawet listw antykurzowych jej nie zamontowali i listw przy piekarniku. A co gorsza to nawet nie zabezpieczyli blatu przy zlewie a później pęcherze będą jej wychodzili!
Ja akurat firmy Wojt bym nie polecał bo u siostry wyszła tandeta. Przynajmniej na mój gust!!!

Odpowiedz }
Plusy od

Abistol z Tczewa.
Widziałem i pozostaje mi jeno polecić.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Witam.
Ja z całą pewną ODRADZAM meble od Pana ZIELIŃSKIEGO.
Nie dość, że znajoma czekała kilka miesięcy, to jeszcze państwo zamontowali szafki wiszące na za małych kołkach owiniętych papierem, przez co w krótkim czasie wszystkie spadły i złamały kręgosłup właścicielce! Proszę sobie wyobrazić, że Pan Zieliński nie wyraził zainteresowania by zapłacić jakiekolwiek odszkodowanie, poza tym naprawiane szafki wykonał ze starych resztek! Można wyobrazić sobie jak one wyglądają... !

Odpowiedz }
Plusy od

Witam,

W szczególności odpowiedź kieruję do piszącej Urszuli.
Nie ma nic gorszego od plotek i złośliwości ludzkiej. Nie widziała Pani mebli to proszę nie kłamać, że zostały naprawione z resztek, lecz wykonane nowe. Jest to bardzo nieuczciwe! Rzeczywiście szafki wiszące spadły i wskutek czego nie nastąpiło złamanie kręgosłupa, ponieważ Właścicielka byłaby dziś na wózku inwalidzkim. Nastąpiło złamanie kręgu w odcinku lędźwiowym. Za pół roku nawet może po tym nie być śladu. Poza tym nie uciekliśmy od odpowiedzialności za ten nieszczęśliwy wypadek - porostu błąd ludzki. Zostaną pokryte koszty stłuczonych naczyń, leków itp. oraz wypłacone odszkodowanie za cierpienie. Proszę nie pisać takich bredni skoro nie ma się pełnych informacji. Właściciel firmy - Stanisław Zieliński jest uczciwym człowiekiem, który na rynku jest od 33 lat. Przeprosiliśmy całą rodzinę i wzięliśmy odpowiedzialność za ten wypadek!!!!! Nie wiem co ma piszący na celu... Do wystawienia oskarżeń należy mieć prawdziwe informacje! Na forum można wszystkim wystawić i dopisać wiele czarnych wad.

Pozdrawiam

Anna Zielińska

Odpowiedz }
Plusy od

"złamały kręgosłup" - już ten zwrot brzmiał jak opowieść rodem z faktu.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Witam ja akurat robiłem ,też meble u Państwa Zielińskich i jestem z nich zadowolony żadnych przykrych niespodzianek nie było . ogólnie dobre doradztwo, estetyka itp... a to ,że zdarzył się jeden wypadek z czego pisze Pani Ania że tu zacytuję ,,Przeprosiliśmy całą rodzinę i wzięliśmy odpowiedzialność za ten wypadek!!!!! to faktycznie nie bardzo rozumiem co Pani Urszula miała na myśli pisząc ,, złamany kręgosłup " jak Pani Urszula chce to zaproszę ją do szpitala gdzie obecnie pracuję w gdańsku i pokażę a także uzmysłowię słowo ,, złamany kręgosłup " Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam dr med. Mirosław Struzik

Odpowiedz }
Plusy od

Matko będe się teraz bała używać górnych szafek w kuchni Tongue
Przykra sytuacja faktyczie ale moim zdaniem to wypadek a takie się zdazaja , najważniejsze że firma potrafi się ładnie zachować i nie ma co oczerniać tylko cieszyć się że ta Pani faktycznie nie złamała kregosłupa Rolleyes

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.