Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meble do kuchni i zabudowe ,gdzie zamówić

Smile 

Dziękuję za pozytywne słowo w szczególności Panu Struzik. Zawsze w swoją pracę wkładamy mnóstwo serca. Meble się zestarzeją, a dobre wspomnienia pozostają, które są bardzo cenne w trudnych sytuacjach. Niestety zawsze znajdą się "hieny", które czekają na taki błąd. Pamiętajcie - błędy są ludzką cechą, a ważne jest aby ich nie popełniać dwa razy.

Pozdrawiam i życzę Wam i sobie samych udanych rzeczy.

Anna Zielińska

Odpowiedz }
Plusy od

..no to ja się jednak nie zgodzę...pomimo, że tylko lek. med. a nie dr med. ale uważam, że złamanie kręgu można interpretować jako złamanie kręgosłupa (który jest złożony z takowych). nie trzeba od razu prezentować tetraplegii, bo to raczej niemożliwe w przypadku złamanie na poziomie lędźwiowym. oraz wcale nie musi dojść do uszkodzenia rdzenia kręgowego, które powoduje porażenia kończyn i w konsekwencji "wózek"
zaznaczam, że odnoszę się tylko do nazewnictwa a nie do mebli robionych przez p. Zielińskiego.
ps. dużo dobrego słyszałem...sam niedługo będę zamawiał meble do kuchni i rozważę Smile
ps2. nazwiska jednak nie podam wzorem dr Struzika, bo bywam często na tym forum...kto chciał wiedzieć to wie Smile
pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-09, 21:32)acid napisał(a): ps2. nazwiska jednak nie podam...

Nie musisz. I tak nie jesteś anonimowy WinkTongue
Close enough to start a war,
All that I have is on the floor,
God only knows what we're fighting for,
All that I say, you always say more,

I can't keep up with your turning tables,
Under your thumb, I can't breathe

Odpowiedz }
Plusy od

no ale wszyscy nie wiedzą Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Jeżeli szukasz solidnego producenta mebli na wymiar odwiedź google.pl. To internetowe centrum meblowe zrzeszające fabryki i stolarzy meblowych z Twojego regionu. Szybko i oszczędnie zamówisz np. meble kuchenne na wymiar albo meble biurowe na wymiar.

Odpowiedz }
Plusy od

witam
mam od niedawna meble kuchenne od firmy zieliński.
jestem bardzo zadowolony, kompetentna obsługa - pracownica przyjeżdżała do domu kilkukrotnie: najpierw w celu pomiarów, później w celach weryfikacji wszystkich "niewielkich" wymiarów typu: cokoły przy ścianach, kratki wentylacyjne itp, żeby wszystko było wymierzone co do centymetra.
dodatkowo oferta była jedną z najtańszych w naszym mieście.
jestem zadowolony. polecam

Odpowiedz }
Plusy od

A ja się trochę pospieszyłem i nie jestem zadowolony ze swoich mebli w pokoju. Nie skorzystałem z żadnej z Firmy tutaj opisanych. Nazwy firmy, która spieprzyła moje mebelki nie chcę podawać na forum. Znajomi wiedzą.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Janusz Manuszewski ze Starogardu Gdanskiego, ceny przystepne plus mozliwosc negocjacji, terminowy a jakosc bardzo dobra.

Odpowiedz }
Plusy od

Meble Zieliński radzę sobie odpuścić, to najgorsza firma z jaką mialam doświadczenia. Kobieta przyjechała zrobila pomiary i obiecala projekt. Minal tydzień, dwa, miesiac i nic Zero kontaktu. Sama zadzwonilam aby sie dowiedzieć i obiecano mi projekt do 2tygodni. Oczywiście również go nie otrzymałam. Stracila 2 miesiace na czekanie i nikt nie raczyl sie odezwac. RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA!!!! ŻENADA A NIE POWAŻNA FIRMA!!

Odpowiedz }
Plusy od

Ja właśnie zaczynam remont mojej kuchni. Wybór padł na Wiomar - widziałem parę ich realizacji i mi się spodobały.
Pomiar - szybko sprawnie + przekazanie wskazówek jak widzimy nasza wymarzoną kuchnię.
2 tygodnie później - pokazali 3 różne projekty - jeden z nich bardzo przypadł nam do gustu. Omawianie szczegółów i zmiany trwały ponad 2 godziny. Naprawdę słuchają co się do nich mówi a nie narzucają swoje zdanie.
Obecnie czekam na realizację... po odbiorze podzielę się wrażeniami.
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-04-29, 19:50)Max napisał(a): Ja właśnie zaczynam remont mojej kuchni. Wybór padł na Wiomar - widziałem parę ich realizacji i mi się spodobały.
Pomiar - szybko sprawnie + przekazanie wskazówek  jak widzimy nasza wymarzoną kuchnię.
2 tygodnie później - pokazali 3 różne projekty - jeden z nich bardzo przypadł nam do gustu. Omawianie szczegółów i zmiany trwały ponad 2 godziny. Naprawdę słuchają co się do nich mówi a nie narzucają swoje zdanie.

Nie znam osoby nie zadowolonej z pracy Wiomaru.
No chyba że osoby, które nie zdecydowały się na ich usługę ze względu na cenę.... Ale jakość musi kosztować.
Dołączysz do grona zadowolonych :-)
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-04-29, 19:50)Max napisał(a): Ja właśnie zaczynam remont mojej kuchni. Wybór padł na Wiomar - widziałem parę ich realizacji i mi się spodobały.
Pomiar - szybko sprawnie + przekazanie wskazówek  jak widzimy nasza wymarzoną kuchnię.

Max czekam na opinie. U mnie już 3 firmy poszły w odstawkę i wciąż jestem bez kuchni. Również zastanawiam się nad Wiomar.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-05-26, 10:49)Tafia napisał(a): Max czekam na opinie. U mnie już 3 firmy poszły w odstawkę i wciąż jestem bez kuchni. Również zastanawiam się nad Wiomar.

Na razie szaleje u mnie ekipa wyburzeniowa. W następnym tygodniu tynki i gładzie.
Montaż mebli 8-9 czerwca - wiec zdam na bieżąco relację.
Obecnie robię szeroki rekonesans po tczewskich barach i restauracjach Smile
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-05-26, 13:41)Max napisał(a): Obecnie robię szeroki rekonesans po tczewskich barach i restauracjach Smile

A to również możesz zdać relację w innym temacie!

Zna ktoś firmę, która zrobi proste mebelki do łazienki (w sumie tylko szafka podblatowa, 3 szufladki i brudownik) + dotnie na wymiar i kształt blat z drewna egzotycznego?

Wiomar albo nie chce takiej "pierdołki" robić albo faktycznie mają terminy na wrzesień, Stolman już 2x był u nas na pomiarach i do dzisiaj nie mam ostatecznej wyceny, inni albo się nie podejmują docięcia blatu albo nie odpisują na maile..... Masakra.
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

KeBi nie mam pomysłu przykro mi

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.