Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meble do kuchni i zabudowe ,gdzie zamówić

Właśnie minął tydzień od czasu gdy zakończono instalację mojej kuchni... tak więc jak obiecałem chciałem podzielić się wrażeniami.
Termin rozpoczęcia montażu przesunął się o jeden dzień - jednak poinformowano mnie o tym wcześniej (więc nie było to problemem)
Ekipa (2 monterów) pracowała 2 pełne dni. 3-go dnia podłączenie płyty, dodatkowe przeróbki okapu.
Kilka elementów wymagało "rzeźbienia" ale zawsze otrzymałem kilka możliwych propozycji. Całość elementów bardzo dobrze spasowana. Dodatkowe drobne zmiany/elementy które urodziły się w trakcie były robione od ręki.
Jak na razie wszystko wzbudza ochy i achy - jako że kuchnia jest zupełnie nowaSmile mam nadzieje że tak pozostanie.
Trwałość - będę mógł ocenić dopiero za jakiś czas ... a na więcej szczegółów mogę odpowiedzieć na PW.
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

Czyli polecasz wiomar?

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-18, 12:33)maaat napisał(a): Czyli polecasz wiomar?

Z czystym sumieniem Smile

Odpowiedz }
Plusy od Harry

Chciałem odpowiedzieć na prywatną wiadomość od  an_eta - ale wygląda na to że ma wyłączoną funkcję otrzymywania PW.
Tak więc jeśli chwiałabyś otrzymać odpowiedź zmień ustawienia w swoim profilu

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-29, 09:14)Max napisał(a): Chciałem odpowiedzieć na prywatną wiadomość od  an_eta - ale wygląda na to że ma wyłączoną funkcję otrzymywania PW.
Tak więc jeśli chwiałabyś otrzymać odpowiedź zmień ustawienia w swoim profilu

Dziękuję za informację, ustawienia zmienione.

Odpowiedz }
Plusy od

a ladnie to wyglada?

Odpowiedz }
Plusy od

Potwierdzam: Ładnie i praktycznie! A przestrzeń ergonomicznie niełatwa. Mnie się podobało Smile

Odpowiedz }
Plusy od

odpowiadasz botowi od spamowania? Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Chciałam wszem i wobec pochwalić się, ze byłam w kuchni wirtuoza cukiernictwa Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

witajcie,
orientuje się ktoś może gdzie dostanę solidne mebelki, ważne by miały jakiś atest jakości, [SPAM] certyfikat fsc czy inne potwierdzenie, że meble są z drewna z obszarów o zrównoważonym rozwoju.
To ważne, nasza firma szuka kompletu mebli, ale chcemy tego typu komplet - zarządzenie odgórne szefostwa. Ma być 100% ekologicznie i nic nie zrobisz jak takie "widzi misię"

z góry dzięki
marta andrzejewska

Odpowiedz }
Plusy od

czy ktoś poleci jakiegos solidnego fachowca od mebli na wymiar i nie z terminami za 100 lat? Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-05-29, 09:15)czczew napisał(a): czy ktoś poleci jakiegos solidnego fachowca od mebli na wymiar i nie z terminami za 100 lat? Smile

Właśnie minął rok mojej kuchni z Wiomaru (zobacz moje wpisy powyżej). 
W dalszym ciągu brak jakichkolwiek uwag/zastrzeżeń. Wszystko pracuje wyśmienicie, domyka się, nic się nie poobijało (pomimo 2 dzieci).
Jak najbardziej polecam.

Mała uwaga
Wiomar całość osprzętu instaluje na Blumie - tanio zatem nie jest.  Podczas projektowania oferowano mi serwa elektryczne - jednak cena była dla mnie zaporowa.  Jednak.... cała IKEA  Blumem stoi - więc jeśli posiadasz  minimalne zdolności manualne można właśnie w IKEA kupić takie serwo (UNO) za 50% tej ceny i samodzielnie je zainstalować (obecnie IKEA już nawet przestała je rebrandować i w pudelku znajdziesz oryginalne Blumy)
A takie serwo np. do szuflady z koszem na odpady - rewelacja Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Max czy to na zasadzie tipongów (zapis fonetyczny) czyli otwierane na przycisk?

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-05-30, 12:07)wmaaat napisał(a): Max czy to na zasadzie tipongów (zapis fonetyczny) czyli otwierane na przycisk?

Raczej na docisk - czyli ręką, nogą, kolanem - jak kto woli. Wystarczy lekko "dopchnąć" szufladę (na krawędziach instaluje się małe stopery które delikatnie sprężynują przy docisku). Serwo wychwytuje ten ruch wsteczny i wtedy się uruchamia wypychając szufladę.
Wygląda to tak

Odpowiedz }
Plusy od

Rozumiem Smile Dziękuję

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.