Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meble do kuchni i zabudowe ,gdzie zamówić

Również polecam Wiomar Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Wg mnie świetna firma. Można polecić ją bez dwóch zdań.

Pozdrawiam
Piotrek

Odpowiedz }
Plusy od

Nie robi ktoś jeszcze z lokalnych firm? Zajrzyj na tablicę ogłoszeń https://sprzedajemy.pl/tczew/dom-i-ogrod. Mniejsze firmy taniej biorą Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Photo 

Wybór dobrych mebli to jednak jest wyzwanie, a jedynym początkowym ograniczeniem jest górna kwota którą przeznaczyliśmy wyposażenie kuchni. Żeby wszystkie elementy kuchni do siebie dopasować trzeba rozmawiać z kimś kto  ma doświadczenie jednak w tworzeniu mebli na wymiar. Jak ja poszukiwałem stolarza który by mi przygotował solidne meble z dobrze dobranymi blatami i sprzętem AGD to było to chyba z siedem wsumie rozmów. Bo każdy z tych ludzi chciał mi zbyt szybko sprzedać co budziło moje zniechęcenie. Dopiero jak trafiłem na stolarza z Pszczółek, wydał mi się prawdziwym fachowcem od tworzenia mebli bo nie poganiał mnie i pokazał wszystko jak bedzie funkcjonowało gdzie bedzie umieszczone i umieścił na projekcie kuchni. 
Ta firma to stolarz MArtom Meble na zamówienie - oni mają też meble standardowe które dostarczają do marketów, ale pewnie można kupić dużo taniej bo bez pośredników, od producenta 

Moje mebleki służą już jakiś czas więc twoje też posłużą. jak coś to dawaj pytanie to ci powiem co i jak

dzięki i serdecznie pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Mnie zależy na projekcie mebli dostosowanym do zlewozmywaków narożnych, ponieważ mam małą kuchnię i muszę mieć meble na wymiar zlew także musi znajdować się w rogu. Rozglądałam się już za firmami meblarskimi i mam jedną na oku, ale termin niestety odległy. Chcę skończyć remont do końca przyszłego miesiąca. Tylko tych mebli nam brakuje. Zlew granitowy mamy, myślałam też o blatach. AGD do zabudowy wszystko oprócz lodówki. Może polecicie mi dobrych fachowców zajmujących się produkcją mebli ?

Odpowiedz }
Plusy od

Jesli chcesz miec wysoka zywotnosc mebli to lepiej doplacic do drewnianych na zamowienie. Te z marketu to zwykla sklejka...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.