Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O zakładach fotograficznych

Negocjuj - przy większych ilościach będzie pewnie taniej.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

... odgrzebując temat Wink :

jeśli ktoś jest zainteresowany dołączyć do rzeszy zadowolonych Klientów, to zapraszam do mnie. Wink

Wywoływanie filmów (także proces ręczny), skanowanie klisz i slajdów, archiwizacja na CD oraz uwiecznianie zdjęć na papierze (Kodak, Fuji), płótnie (polecam!) oraz fotoPCV (idealne do zdjęć, które mają pokazać błysk).

Więcej na google.pl
Zapraszam. Smile

Wyedytowane. Ktoś tu chyba trochę przesadził. Właściwie to post kwalifikuje się do usunięcia, ale zostawiam ku przestrodze.
Za tę wypowiedź Użytkownik otrzymał ostrzeżenie.

Odpowiedz }
Plusy od

Powinien zostać skasowany, jak wiele innych wcześniejszych. To czysta reklama, a tego na forum nie powinno być.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-17, 21:14)tcz45 napisał(a): mi te sesje jakoś nie pasują, trąca kiczem

Możesz coś szerzej, co trąca kiczem?

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Pozwolę sobie odkopać wątek.
Wieki nie robiłem odbitek na papierze, a chcę "wywołać" parę zdjęć i bardzo zależy mi na jakości. Fajnie by było, gdyby można dodatkowo zlecić obróbkę (zdjęcia w rawach). Pod pojęciem obróbka rozumiem raczej dopieszczenie, a nie ratowanie totalnie skopanych fotek - po prostu chciałbym żeby się tym zajął ktoś, kto ma o tym większe pojęcie ode mnie i wyciągnął jak najwięcej z tych zdjęć. Który z Tczewskich labów polecacie?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.