Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pediatrzy w Tczewie

Exclamation 

Poszukuję dobrego pediatry, który zainteresuje się dzieckiem, jego przebytymi chorobami, nie mającego oporu przed wysłaniem na dodatkowe badania itd Smile Macie takiego lekarza którego można polecić z czystym sumieniem??

Odpowiedz }
Plusy od

Medica, jeszcze nie zdarzyło mi się aby lekarz odmówił skierowania do specjalisty. Obecnie mają 3 lub 4 pediatrów. Praca lekarzy na dwie zmiany. Niestety w sezonie grypowym były opóźnienia jednak zawsze byłem przyjęty

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-12-01, 22:04)Aturi napisał(a): Poszukuję dobrego pediatry, który zainteresuje się dzieckiem, jego przebytymi chorobami, nie mającego oporu przed wysłaniem na dodatkowe badania itd Smile Macie takiego lekarza którego można polecić z czystym sumieniem??
Polecam dr Stanisława Sudę w przychodni Polimed.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

dr czajkowska medica
zawsze daje od groma skierowań; lepiej za dużo niż prosić o cokolwiek innego

jakiś rok temu zmieniła miejsce pracy na obecną medicę; poszliśmy za nią bez chwili zastanowienia
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Ehh, niby dobry ten mój pediatra, no ale jak nie widzi potrzeby to skierowania nie da, a ja jako matka takie uzasadnienie mam. Maluch non stop choruje, przyczyny doszukuję głębiej, a lekarz nie, dlatego szukam takiego który bez problemów skierowanie da.
Właśnie słyszałam, że w medice nie ma problemu ze skierowaniami.

Odpowiedz }
Plusy od

Tak jak robak. Polecam dr Czajkowską. Najpierw była moim lekarzem, później lekarzem mojego dziecka Wink. Powiem więcej - kiedy kilka lat temu coś dziwnego zrobiło mi się na brodzie i dermatolog nie mógł sobie z tym poradzić, dr Czajkowska spojrzała na mnie i zapisała leki, które były kontynuowane również w szpitalu (+ jakiś jeden szpitalny).
To naprawdę dobry lekarz z powołaniem.
Zawsze dziecko dokładnie obejrzy, zbada. I z rodzicem porozmawia o wątpliwościach.
Skierowanie też nie jest dla niej żadnym problemem.
Często zostawała po godzinach jeśli jeszcze pacjenci byli (nie wiem jak w Medice, ale w tej przychodni dziecięcej, w której pracowała poprzednio, tak właśnie było).
Jedynym minusem jest to, że bardzo dużo ludzi przeszło za nią i podobno trudno się dostać.
Dlatego właśnie ja zostałam w starej przychodni. Narzekać nie mogę, bo pani dr (niestety nazwiska nie pamiętam, ale jak sprawdzę, to dopiszę) jest bardzo miła. Nie wiem jak ze skierowaniami, bo Paweł nie choruje i nie było potrzeby robić żadnych dodatkowych badań prócz rutynowych kontroli przed szczepieniami.

Odpowiedz }
Plusy od

...co do doktora Stanislawa Sudy-mmmmmmmm ile ludzi tyle opinii-a te ostatnio jak slyszę nienapawaja entuzjazmemSadzdarzylo mi się dośc dawno temu przypadek,że córka zalapala bakterie (dośc poważna)zanim zwalczyla tą bakterię minęlo 6 miesięcy-bo tyle potrzebowal lekarz żeby trafic w lek zabijajacy to "coś".Dużo za dużo wg mnie uplynęlo czasu...
Ostatnimi czasy-jak wiekszosc ludzi dopadl moje dzieci wirus-potrzebowalam pare dni zwolnienia lekarskiego(nie mialam w tym czasie innej opieki dla dzieci),poprosilam doktora ww a on mi na to :"a czy w domu niema przypadkiem kogoś na kuroniu?"Angrydostalam raptem 3 dni,a leki przepisane na 6 dni leczenia...brak slów-i żeby wszystko bylo jasne nie bralam dotąd nigdy zwolnienia na dzieci...Sad

Odpowiedz }
Plusy od

No to Twój błąd - w moim przypadku zarówno dr Czajkowska jak i Jankowska pytały się tylko ile dni chcę - tylko, że dziecko było chore....

Co do lekarzy to zawsze tak będzie ilu pacjentów tyle opinii.

Do tej pory w Medice byliśmy u:
- dr Paluszyńska (obecnie nie pracuje)
- dr Jankowska
- dr Czajkowska

Znajomi chodzą do nowej nazwisko na Ł. też sobie chwalą.

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-12-04, 20:17)Memory napisał(a): No to Twój błąd - w moim przypadku zarówno dr Czajkowska jak i Jankowska pytały się tylko ile dni chcę - tylko, że dziecko było chore....

Co do lekarzy to zawsze tak będzie ilu pacjentów tyle opinii.

...bląd bo niepotrafię byc bezczelna i chamska tak jak on...
świadczy to o kulturze a bardziej o jego braku

Prawidłowe cytowanie wypowiedzi wyróżnia się znacznikami:

[ quote ]
Treść cytowanego tekstu.
[ /quote ]

(Chrystofor).

Odpowiedz }
Plusy od

Ja również o dr Czajkowskiej słyszałem duzo dobrych opinii Big Grin
Wink

Odpowiedz }
Plusy od

dr Czajkowska i dr Jankowska z nimi miałem sporo do czynienia; i jestem za
ale jak ktoś napisał wyżej - ilu ludzi tyle opinii
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Jak byłam mała moją lekarką była dr Drużkowska, teraz jest lekarką moich dzieci (przyjmuje w "POLIMEDZIE" . Nie mam żadnych problemów z uzyskaniem zwolnienia itd. Podoba mi się jej wręcz "babcine" podejście do dzieci. Moja mała przed wejściem do gabinetu potrafi bardzo płakać, a wystarczy dotyk pani doktor, a u małej uśmiech na całej buźce! Jednak zgadzam się -ilu ludzi tyle opinii!

Odpowiedz }
Plusy od

Lekarzem prowadzącym mojej córeczki jest doktor Suda i nie narzekam jak na razie.
Doktor ma bardzo dobre, ciepłe podejście do dzieci, potrafi zainteresować malucha, by badanie było dla niego jak najmilsze.
Co do kwestii medycznych to też jak do tej pory mam brak zastrzeżeń, nie zignorował naszych obaw związanych z pojawieniem się u malucha biegunki. Nie ignoruje również nawału pytań, jakie mają młodzi rodzice Smile

Odpowiedz }
Plusy od

dr Czajkowska i dr Jankowska MEDICA

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-12-03, 23:30)robak napisał(a): dr czajkowska medica
zawsze daje od groma skierowań; lepiej za dużo niż prosić o cokolwiek innego

jakiś rok temu zmieniła miejsce pracy na obecną medicę; poszliśmy za nią bez chwili zastanowienia
My też ....rewelacyjny pediatra i człowiek

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.