Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pediatrzy w Tczewie

W przychodni Rogowscy jest nowy pediatra na stałe, Dr Tejchmann (chyba tak się pisze Smile ). Wiem, że mamy sobie go chwalą...jest bardzo dokładny i skrupulatny.
pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

A może powiecie mi, który pediatra przyjeżdża do dziecka?
Słyszałam, że niektórzy przyjeżdżają tylko do "swoich" dzieci.

Pytam, bo niedawno Paweł się rozchorował i nie było nikogo, kto by przyjechał.

Odpowiedz }
Plusy od

do "nie swojego" nikt nie przyjedzie...chyba, że prywatnie...

Odpowiedz }
Plusy od

Oczywiście chodziło o wizytę prywatną. Większość lekarzy nawet telefonów nie odbierała.

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam dr Hrynkiewicz z przychodni na Czyżykowie.
Za każdym razem dziecko jest dokładnie zbadane i obejrzane. Pani doktor zapisuje w miarę tanie leki i nie nadużywa stosowania antybiotyków. Zawsze szuka dokładnie przyczyny choroby (wysyłając na dodatkowe badania lub do specjalisty) i stara się leczyć, a nie szkodzić wiecznym stosowaniem antybiotyków. Niestety nie wiem czy przyjmuje również prywatnie.
W awaryjnych sytuacjach "ratowaliśmy" się wizytami u dr Zduńczyk. Pracuje w szpitalu na oddziale dziecięcym i prowadzi prywatną praktykę lekarską. W razie nagłych sytuacji, szczególnie jak syn był malutki, nigdy nie odmówiła pomocy, nawet w weekendy.
"Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły zamykać jak oczy"
Georg Christoph Lichtenberg

Odpowiedz }
Plusy od

Ja moge z czytsym sumieniem polecic dr Krac ul. KOściuszki 11, lekarz idealny kazda chorobe rozpozna idealny pediatra rowniez jesli chodzi o dermatologie, potrafi rozpoznac choroby, dokladnie zbada oslucha , nie leczy od razu antybiotykiem tzn jesli chodzi o moje dzieciaczki zawsze dawala takie lekarstwa ze nie musielismy brac antybiotyku i zawsze pomagalo, idealny sluchacz jest lekarzem ogolnym i pediatra wiem ze jezdzi na telefon. nie zamienilabym Jej na innego lekarza . pozdrawiam.

Odpowiedz }
Plusy od

godnym polecenia lekarzem z doświadczeniem jest dr. suda przyjmuje na niepodleglosci jest to lekarz w wieloletnim doswiadczeniem jako dziecko tez do niego chodzilam a teraz prowadze u niego moich synow jestem zadowolona, jesli chodzi o wizyty domowe to mialam go kilka razy na wizycie przyjeżdza do domku tez pani dr. Zielińsk ciepła serdeczna kobieta...

Odpowiedz }
Plusy od

Dr Czajkowska. To prawdziwy lekarz z powołania i bardzo dobry pediatra. Zawsze dokładnie zbada, porozmawia. Skierowania nie są żadnym problemem. Opieka na dziecko również. A to wszystko rekompensuje dłuższe stanie w kolejce niż do innych lekarzy.

Odpowiedz }
Plusy od

Wiele dobrego też mogę napisać o dr. Linku - moje dzieciaki go uwielbiają a diagnozy zawsze były trafione.
Polecam też wymienianego już tu dr. Sude - dokładny, spokojny z świetnym podejściem do dzieci.

Odpowiedz }
Plusy od

Naszą lekarką jest dr Karpińska z przychodni Medyk na ul. W. Polskiego. Dla mnie najlepsza. Specjalnie dla niej przeniosłam się z Suchostrzyg. Niestety mieszka w Trójmieście, więc sama z chęcią dowiem się o pediatrze, który przyjmuje w weekendy. Kiedyś Robak obiecał mi namiary......

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-29, 21:15)aniuszka napisał(a): Kiedyś Robak obiecał mi namiary......

jakoś nie mogę odnaleźć numeru telefonu; znaczy się w komórce już nie mam Undecided
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Ja należę do Medici na Suchostrzygach do Czajkowskiej, ale zdarzyło mi się tylko raz od dwóch lat u niej być, bo nigdy nie ma miejsc. Ja do zdrowych dzieci ide to nie mogę powiedzieć nic złego, bo zawsze wchodzę o wyznaczonej godzinie. I oczywiście córeczka zawsze jest chora w weekend i wtedy zamiast na pogotowie gdzie moje dziecko przyjmie ginekolog wolę iść prywatnie i zawsze chodzę go Chylickiego. Tani to on nie jest, ale zawsze trafił, 3-4 dni i przechodzi.

Odpowiedz }
Plusy od

Julkka, a czy mogłabyś podać jakiś kontakt do Chylickiego?
Zdarza się czasami, że dziecko właśnie w weekend zachoruje, albo stan pogorszy się już po zamknięciu przychodni, do której Paweł należy. A czasami po prostu nie ma do dyspozycji samochodu, a wyciągać chore dziecko, to też nie za dobrze.

A w ogóle, to ktokolwiek ma numer do jakiegokolwiek lekarza (tylko nie jakiegoś sadystyTongue), który przyjedzie np. w późniejszych godzinach wieczornych na prywatną wizytę, to niech poda, bo wiadomo, że czasem jeden czy drugi może akurat z jakiegoś powodu nie móc przyjechać.
I koszty takiej wizyty też będą mile widziane Big Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

Do Chylickiego: 58 531 23 15
Ja zawsze do niego jechałam, chyba jest niechętny na wizyty domowe.
koszt to 70-80 zł. Ale kojarzę, że jak pojechałam w niedziele koło 20 to zapłaciłam 90zł.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-30, 21:56)Julkka napisał(a): Do Chylickiego: 58 531 23 15
Ja zawsze do niego jechałam, chyba jest niechętny na wizyty domowe.
koszt to 70-80 zł. Ale kojarzę, że jak pojechałam w niedziele koło 20 to zapłaciłam 90zł.

Ja też jeżdżę do Chylickiego, bo do przychodni tylko na szczepienia, w Medice jest dużo pacjentów i lekarki są zawsze mocno zajęte. Moje dziecko skończyło 14 miesięcy i do tej pory nie choruje. Ale w chwilach zwątpienia jadę do Chylickiego Wink. Z tego co wiem to przyjeżdża na domowe wizyty nawet bardzo późnym wieczorem. Wtedy koszt to wizyta plus dojazd pewnie ponad 100 zł.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.