Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pediatrzy w Tczewie

Medica - niestety trzeba zawsze rano się kopsnąć no chyba, że komuś doktor Łapiak nie przeszkadza. Obecnie mają 4 lekarki (Jankowska, Czajkowska, Paluszyńska i Łapiak) zapomnijcie o telefonach przed 10. To jest błąd tej przychodni. U dorosłych na recepcji są 3 - 4 pielęgniarki u dzieci 2, a pracy więcej.

W nagłych przypadkach dr Czajkowska przyjmie raz opóźnienie było do 19Smile Dr Jankowska przyjeżdża do domu prywatnie niestety numeru nie znam.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-04-08, 22:17)Memory napisał(a): Medica - niestety trzeba zawsze rano się kopsnąć no chyba, że komuś doktor Łapiak nie przeszkadza. Obecnie mają 4 lekarki (Jankowska, Czajkowska, Paluszyńska i Łapiak) zapomnijcie o telefonach przed 10. To jest błąd tej przychodni. U dorosłych na recepcji są 3 - 4 pielęgniarki u dzieci 2, a pracy więcej.

W nagłych przypadkach dr Czajkowska przyjmie raz opóźnienie było do 19Smile Dr Jankowska przyjeżdża do domu prywatnie niestety numeru nie znam.

Nie wiem co udzie mają do dr Łapiak, do reszty zawsze tłumy a ona siedzi i czeka. O ile wiem to lekarka ta pracuje w szpitalu ( nie tczewskim) więc ma jest obyta w różnych przypadkach a nie tych najczęstszych. Szybka i konkretna Smile
p.s byłam u niej dwa razy może ... jak mały zaczął sie ślinić Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam dr Karpińska z Wojska Polskiego naprawde mila i fachowy lekarz

Odpowiedz }
Plusy od

W zeszłym tygodniu zmarła doktor Izabela Hrynkiewicz. Lekarz pediatra i alergolog. Przyjmowała w przychodni na Czyżykowie.
Duża strata dla najmłodszych pacjentów. SadSadSadSad
"Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły zamykać jak oczy"
Georg Christoph Lichtenberg

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-29, 17:50)@Ewi@ napisał(a): W zeszłym tygodniu zmarła doktor Izabela Hrynkiewicz. Lekarz pediatra i alergolog. Przyjmowała w przychodni na Czyżykowie.
Duża strata dla najmłodszych pacjentów. SadSadSadSad

Czy ja wieeeem???

Jakkolwiek serdeczne wyrazy współczucia dla najbliższych.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ktoś może miał kontakt z doktor Łapiak? Przyjmowała w Medice na Suchostrzygach a teraz jest pediatrą na Czyżykowie. Może ktoś leczył u niej swoje dzieciaki i może coś powiedzieć na jej temat?
"Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły zamykać jak oczy"
Georg Christoph Lichtenberg

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-04-08, 22:17)Memory napisał(a): Medica - niestety trzeba zawsze rano się kopsnąć no chyba, że komuś doktor Łapiak nie przeszkadza.

Rogowscy otworzyli na Bajkowym nową przychodnię. Na razie nie ma kolejek. Ci sami pediatrzy co w Medice (Jankowska, Czajkowska). No i telefonicznie można się zarejestrować na kolejny dzień.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-11, 09:49)Ewi napisał(a): Czy ktoś może miał kontakt z doktor Łapiak? Przyjmowała w Medice na Suchostrzygach a teraz jest pediatrą na Czyżykowie. Może ktoś leczył u niej swoje dzieciaki i może coś powiedzieć na jej temat?

Nie polecam, diagnozuje choroby na chybił trafił.

Odpowiedz }
Plusy od

Co do Rogowskich to ciekawa informacja - czy mam rozumieć, że Jankowska i Czajkowska nie pracują już w Medice? Dawno już tam nie byłem - odpukaćSmile
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-24, 13:13)Memory napisał(a): Co do Rogowskich to ciekawa informacja - czy mam rozumieć, że Jankowska i Czajkowska nie pracują już w Medice? Dawno już tam nie byłem - odpukaćSmile

Kolejna przychodnia = kolejny etat Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-24, 13:13)Memory napisał(a): Co do Rogowskich to ciekawa informacja - czy mam rozumieć, że Jankowska i Czajkowska nie pracują już w Medice? Dawno już tam nie byłem - odpukaćSmile
pracują nadal w Medice

Odpowiedz }
Plusy od

Mam pytanie odnośnie przychodni u Rogowskich . Wiem że teraz pediatrzy przyjmują w nowym budynku na bajkowym ale czy to znaczy ze na 30 stycznia juz nie ma pediatrów ? Dawno tam nie byliśmy i nie wiem czy dalej mogę dzwonić na 30 stycznia czy juz na bajowe Smile

Odpowiedz }
Plusy od

nie ma pediatrów na 30 stycznia. tylko bajkowe...

Odpowiedz }
Plusy od

dziękuję a od której jest rejestracja ?

Odpowiedz }
Plusy od

pewnie od rana...dzwoń...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.