Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pediatrzy w Tczewie

Dziewczyny PILNE!
Potrzebuje nr do dr Jankowskiej, Czajkowskiej albo Szajkowskiej - chodzi o wizyte domową.
Macie kontakt do którejś z tych lekarek???

Odpowiedz }
Plusy od

http://www.zumi.pl/1255553,Indywidualna_...firma.html
Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie.
[Obrazek: userbar.php?id=17103]

Odpowiedz }
Plusy od

w medyku przez rok byla Różańska, super podejscie, mloda, na badanie potrafila dac. teraz sobie chwale Katarzyna Skierska- Gajdus, jakos tak Smile rowniez w MEDYk znaczy na Woj.PolskiegoSmile

Big Grin Gdy się urodziłam diabeł powiedział "o ku_wa konkurencja" Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Odkurzę temat.
Pediatra ale prywatnie możecie kogoś polecić?

Odpowiedz }
Plusy od

Małgorzata Chróścicka. Byliśmy kilkukrotnie i zawsze byliśmy zadowoleni. Jeśli jest taka możliwość, to nie wciska antybiotyków i nie przepisuje drogich leków jeśli mają tańsze zamienniki. No i ma podejście do dzieci i mnóstwo zabawek w gabinecie, więc się cieszą Big Grin.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Dr Barbara Wajcman - Odyniec, pediatra, alergolog, pulmunolog. lekarz o przeogromnym doświadczeniu. Przyjmuje w gabinecie na ul. Lecha 1.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-10-31, 08:50)szalony patison napisał(a): Dr Barbara Wajcman - Odyniec, pediatra, alergolog, pulmunolog. lekarz o przeogromnym doświadczeniu. Przyjmuje w gabinecie na ul. Lecha 1.

A jakiś nr tel???

SZAJKOWSKA - nr tel: 585316787 albo 600-293-996 - niestety do pt na urlopie.

Czy mozecie polecić kogoś jeszcze? od razu z nr tel?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-02-10, 10:03)GuSiaTcz napisał(a):
(2014-10-31, 08:50)szalony patison napisał(a): Dr Barbara Wajcman - Odyniec, pediatra, alergolog, pulmunolog. lekarz o przeogromnym doświadczeniu. Przyjmuje w gabinecie na ul. Lecha 1.

A jakiś nr tel???

SZAJKOWSKA - nr tel: 585316787 albo 600-293-996 - niestety do pt na urlopie.

Czy mozecie polecić kogoś jeszcze? od razu z nr tel?

A proszzz Cię bardz: 600 21 79 27
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

A macie numer do doktor Czajkowskiej? Czy doktor przyjezdza do domu? Ile kosztuje wizyta?

Szukam tez laryngloga i ortopedy dla 5 latki.

Interesuja mnie tez cwiczenia w Optykonie dla dzieci przy nidowidzeniu,ktos byl?

Odpowiedz }
Plusy od

Spróbuj tutaj http://www.medbiz.pl/centrum-medyczne-po...-oo-tczew/ - ja byłam z córką u nefrologa, ale oni mają różne poradnie z przeznaczeniem dla dzieci. A byłam zadowolona.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.