Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pediatrzy w Tczewie

robiłam jeszcze parę miesięcy temu; u nas profilaktyka jest w powijakach - kosztuje więcej niż leczenie wbrew pozorom,
zaufałam zrównoważonemu lekarzowi a nie panikarzom szukającym dziury w całym i tyle w temacie,

acid oczywiście ze zrobię co będę chciała, tylko ja jestem odpowiedzialna za swoje dziecko, lekarz zawsze się asekuruje i zqbezpiecza wypisując skierowanie do szpitala zasadne czy nie.

Odpowiedz }
Plusy od

ja moge polecic dr Czajkowska... moze faktycznie wypisuje na lewo i prawo skierowania na oddzial dzieciecy do szpitala.. ale wlasnie w taki sposob jak moja coorka miala pol roku, gdyby nie skierowanie do szpitala w celu konsultacji zapewne nie wiedzielbam ze ma refluks... bo kiedy dostalismy sie w medice do jakiejs tam innej lekarki ze mala dosc mocno ulewa to tlko kazali klasc pod katem do spania itp...

Odpowiedz }
Plusy od

Co do tych skierowan przez dr Czajkowską musze się zgodzić - byliśmy jedną noc w szpitalu niepotrzebnie nastraszeni ze córka ma groźne bakterie w moczu a okazało sie że wszystko ok . Niepotrzebny stres .

Odpowiedz }
Plusy od

bakterie w moczu zostały chyba stwierdzone na podstawie badań? widocznie próbka była "wadliwa"
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

My z Synkiem chodzimy do Dr Karpińskiej na Wojska Polskiego. Sporo znajomych ze swoimi dzieciakami też tam należy i dlatego zdecydowaliśmy się na tego lekarza. Ma dobrą opinię i faktycznie nie narzekamy. Zawsze dokładnie osłucha dziecko, przebada, cierpliwie odpowie na pytania i podejście do dzieci ma dobre - jest bardzo spokojna, delikatna. Synek ma niecałe półtora roku i jak do tej pory parę długich katarków i przeziębień, na szczęście nigdy nie dochodziło do poważniejszych zachorowań, wzystko wyleczyliśmy syropkami itp. Znajomi mają dzieci alergiczne, które sporo chorują i z tego, co mówią wynika, iż Pani Doktor przepisuje antybiotyk w ostateczności, stara się leczyć inhalacjami. Uważam, że jest to ważne dlatego polecam Naszą Panią:-).

Odpowiedz }
Plusy od

Ktoś z was chodzi do Rogowskich na Bajkowe z dzieciaczkami??
Interesuje mnie rejestracja.
Ja do Medici należę, ale zarejestrować się z do chorych dzieci graniczy z cudem (telefonicznie,bo osobiście miałam raz okazje), co kończyło się zawsze prywatna wizytą. A w poniedziałek to w ogóle...
Od dawna nosiłam się z zamiarem przeniesienia do Rogowskich, zawsze gdy tam jestem w dziecięcej jest pusto. A że moje maleństwo zachorowało to muszę się gdzieś wybrać. Wiem, że u nich przyjmują te same babki co w Medice: Jankowska i Czajkowska, jeszcze jakiś facet.

Odpowiedz }
Plusy od

Magdzia-> nie wiem czy wiesz, ze Dr Karpinskiej juz nie ma na Wojska Polskiego! :/
W zwiazku z tym , czy macie kogos zaufanego i sprawdzonego jako pediatre w tej przychodni? (Na Wojska Polskiego)??

Odpowiedz }
Plusy od

Refleks szachisty Wink

Co tu się dzieje? Jakiś powrót z emigracji?

Odpowiedz }
Plusy od

Próba ożywienia Forum, co daj Boże?Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Nie!
Jesli forum nie jest m.in. po to,by zaczerpnac jakis informacji to sorry . Chyba trafilam pod zly adres:/

Odpowiedz }
Plusy od

Madzior, nie ma co się obrażaćSad
Odstęp czasowy nas zadziwił Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-11-07, 09:54)madzior242 napisał(a): Magdzia-> nie wiem czy wiesz, ze Dr Karpinskiej juz nie ma na Wojska Polskiego! :/
W zwiazku z tym , czy macie kogos zaufanego i sprawdzonego jako pediatre w tej przychodni? (Na Wojska Polskiego)??

No teraz jestem zaskoczona, jak to nie ma???
Nie wiesz czy Dr Karpińska całkowicie zrezygnowała z pracy w Tczewie?
Jeżeli to prawda, to będę miała taki sam problemHuh

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-11-12, 21:48)aniuszka napisał(a):
(2012-11-07, 09:54)madzior242 napisał(a): Magdzia-> nie wiem czy wiesz, ze Dr Karpinskiej juz nie ma na Wojska Polskiego! :/

No teraz jestem zaskoczona, jak to nie ma???
Nie wiesz czy Dr Karpińska całkowicie zrezygnowała z pracy w Tczewie?
Jeżeli to prawda, to będę miała taki sam problemHuh

.. i w dodatku nikt nie bedzie Ci w stanie pomoc Wink) Haa!!! Bo to TCZ.PL ;];]
Trzymajmy kciuki by jednak wróciła. Nic wiecej nie mówie.
Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-11-13, 14:09)madzior242 napisał(a): .. i w dodatku nikt nie bedzie Ci w stanie pomoc Wink) Haa!!! Bo to TCZ.PL ;];]
Pozdrawiam

ale o co Ci chodzi? Temat w miarę jasny więc możesz sobie wyciągnąć wnioski na temat lekary
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-11-13, 14:09)madzior242 napisał(a): .. i w dodatku nikt nie bedzie Ci w stanie pomoc Wink) Haa!!! Bo to TCZ.PL ;];]
Pozdrawiam

Nie wróci na 100%, skończyła na dobre prace w Tczewie.

W związku z powyższym, czy macie jakiegoś sprawdzonego i zaufanego pediatre?Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.