Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dietetyk

Witam,
Chciałam zapytać czy ktoś z was miał do czynienia z dietetykami tczewskimi? Jeżeli tak to jakie są Wasze opinie? Niestety jestem zmuszona się wybrać a nie chcę iść do lekarza,który nic mi nie pomoże.

Słyszałam,iż w Natur House jest dosyć kijowo,ponieważ cała dieta opiera się na wcinaniu "kozich bobków" kupionych od nich za duże pieniądze.I w sumie niewiele one dają, bo jak się skończą to kończy się i chudnięcie.

Ale poza Natur House są jeszcze dwa gabinety, jestem ciekawa jak tam jest.

Odpowiedz }
Plusy od

Nature House - moja żona konsultowała się z dietetykami w Gdańsku; porady są bezkosztowe a to czy zakupisz suplementy to Twoja sprawa; nie ma obowiązku; poza tym suplementy to tylko wspomagacze; oni uczą zdrowego jedzenia i prawidłowych nawyków żywieniowych; tym samym dostajesz diete rozpisaną na tydzień - dwa; możesz od razu zakupić suplementy; ale efekty są; znam kilka pań z Tczewa, które zakończyły etap odchudzania i nie wróciły do swojej wagi; nie było efektu jojo; ważne by stosować ich zalecenia; zdrowo się odżywiać; po kilku miesiącach przychodzą oczekiwane nawyki a efekty widać co tydzień na wadze; tyle ja jako facet mogę dopowiedzieć
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Witam.

Chciałabym wszystkich poinformować, że w okolicach Tczewa zaczęła funkcjonować nowa poradnia dietetyczna. Dietetyk dojeżdża bezpośrednio do miejsca zamieszkania klienta.
Poradnia zajmuje się:
- walką ze zbędnymi kilogramami
- układaniem diet w przypadku chorób dieto-zależnych
- układaniem planów żywieniowych i treningowych dla rożnych grup ludności
- układaniem diet dla małych dzieci i kobiet w ciąży

Więcej informacji na: http://www.zaletydiety.pl

tel. 798 848 078

Pozdrawiam.

Odpowiedz }
Plusy od

... temat stary jak świat... albo jeszcze starszy... Smile Szukałam w Tczewie dietetyka z NFZ, ale oczywiście nic mnie nie zaskoczyło- takiego dietetyka w Tczewie nie ma. Pozostaje mi pytanie, czy warto pójść do Natur House na Armii Krajowej. Wiem, wiem, najlepsza dieta to MŻ, ale to nie pomaga (tzn. pomaga: wczoraj zjadłam całą tabliczkę czekolady, więc dziś mam jeszcze półWink)), poza tym moją stałą dietą jest "od jutra". Powiedzcie, czy któraś z Was korzystała z Natur... ? Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

ja tam facet jestem, ale korzystała z ich usługi moja żona, kilka jej koleżanek; wszystkie w Gdańsku (wówczas w Tczewie nie było punktu)

konsultacje z dietetykiem i przygotowanie diety nic nie kosztuje; kosztują zalecane/ proponowane ale nie obowiązkowe suplementy do diety

efekty widać każdego tygodnia; co tydzień spotykasz siż z dietetykiem i określa co się z Tobą dzieje

dostajesz dietę co jeść, a czego unikać; dieta nie jest tania, bo są tam artykuły wyselekcjonowane, jednakże efekt jest; do tego nauczą zdrowych nawyków żywieniowych i po 6 miesiącach nauczysz się sama co jeść a czego nie

ps. sam się tam muszę wybrać Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Nauczyć się to żaden problem. Problemem jest stosować, zwłaszcza przez dłuższy czas. A w zasadzie już na zawszeSad

Odpowiedz }
Plusy od

robak, czyli mówisz, że mogę tam iść, dopasują mi dietę i nic za to nie zapłacę?
Nie mam zamiaru brać żadnych suplementów, o czym oczywiście poinformuję przy pierwszej wizycie.
Czy nie skończy się to tak, że ułożą mi dietę wciskając w nią suplementy, których oczywiście nie muszę kupować, ale bez nich efekty będą marne?
Gdzie jest haczyk?

Odpowiedz }
Plusy od

mojej żonie ich nie wciskano; oczywiście pomagają one w szybszym gubieniu kilogramów, ale nie są obligo
same porady są gratis - a przynajmniej były, nie wiem jak jest teraz

i dodam, że żona i jej koleżanki nie powróciły do swojej wagi

nie jest to dieta cud 10 kg w 2 dni,a średnio 1 kg tygodniowo, ale efekty są

Odpowiedz }
Plusy od

Nie chodzi mi o żadne diety cud Wink.
Do takich spraw wolę podchodzić racjonalnie, a nie na hurra.

A Twoja żona brała w końcu te suplementy? Czy faktycznie bez nich w jakimś sensownym czasie zgubiła zbędne kilogramy?
No i oczywiście, czy ćwiczyła? Bo dla mnie dieta bez ćwiczeń jest bez sensu, bo i tak się dobrze po zrzuceniu wagi nie wygląda...
Jak dawno Twoja żona stosowała tą dietę?

Odpowiedz }
Plusy od

żona stosowała suplementy, choć ciśnienia wielkiego nie było

dodam, że wcześniej korzystała z różnych diet internetowych i po każdej z nich wracała do wcześniejszej wagi

podczas diety nie była aktywna, bo to jesień - zima była

z diety żona korzystała? hmm jakieś 2-3 lata temu

wiele osób widząc ją po kilku latach pytało czy nie jest chora - bo spadek wagi zauważalny

Odpowiedz }
Plusy od

Jesienią i zimą to siłownie są Tongue.
No ale mniejsza o to - każdy robi jak mu pasuje.

Szkoda, że brała suplementy (dla mnie szkoda Tongue), bo w tym momencie nie wiem, jak wyglądałby spadek wagi bez nich.
Bo jeśli na suplementach spadek wagi był na poziomie 1kg tygodniowo, a bez suplementów wolniej, to nie wiem co to znaczy wtedy. 1kg na miesiąc czy jak? Bo szczerze mówiąc spadek wagi 1 kg tygodniowo to taka norma jest przy dobrze dopracowanej diecie i to bez suplementów...
Ja w sumie potrzebowałabym dietetyka tylko po to, żeby mnie pilnował Tongue. To znaczy, żeby były jakieś spotkania np. co tydzień czy dwa, żeby były na nich robione jakieś pomiary dla sprawdzenia postępów. Dietę potrafię sobie ułożyć, gorzej z przestrzeganiem niestety, a takie coś by mnie mocno zmobilizowało.

Odpowiedz }
Plusy od

To trzeba skorzystać z porady i pomocy dietetyka. Zapraszam do nowej lokalizacji w przychodni rogowscy na osiedlu bajkowym. Zapisy tel 500 621 481

Odpowiedz }
Plusy od

Hej, jeśli chodzi o profilaktykę, polecam odwiedzić tą stronę [spam]

Odpowiedz }
Plusy od

bez konsultacji z dietetykiem się raczej nie obejdzie

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.