Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddawanie Krwi :)

Pamiętam, że kiedyś darmowy basen dla krwiodawców z Tczewa był w niedzielę z samego rana, teraz jest o 14.55 w środy.
No i wprowadzony został program lojalnościowy na całą Polskę, w Tczewie u nas już też widoczny od pierwszego dnia.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja bym chciała móc oddawać krew, ale niestety nie spełniam wymagań, nawet tych minimalnych, jak wymagana waga.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja oddaję krew już kilka alt w tym samym punkcie. Panie pielęgniarki już mnie znają, więc jak mnie widzą to od razu wręczają 20 czekolad Big Grin Warto oddawać krew. Podpisałem także dokument, który pozwala na wzięcie moich organów kiedy umrę.

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-01-27, 14:47)exer napisał(a): Ja oddaję krew już kilka alt w tym samym punkcie. Panie pielęgniarki już mnie znają, więc jak mnie widzą to od razu wręczają 20 czekolad Big Grin 

Ho, ho na bogato 20 czekolad Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Dobra, w Tczewie to fajnie wygląda. TCSiR ma dla aktywnych krwiodawców basen 2x w tygodniu za darmo[w środy 14:55, niedzielę 7:05] oraz w niedzielę siłownię na cały dzień. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Oddawanie krwi jest bardzo honorowe. Też chętnie oddam mą energodajną krew.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja oddawałem raz - kilka lat temu. Chyba najwyższy czas znów się podzielić Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Szczytny cel, ja nigdy nie odważyłem się.

Odpowiedz }
Plusy od

Nigdy nie oddawałem krwi ale gdybym to zrobił to raczej nie kierowałbym się profitami, no chyba że dzień wolny w robocie Smile do tej pory jakoś nie mogłem się przemóc i boję się, że to akurat ja będę tą osobą gdzie ktoś popełni błąd przy pobieraniu i zarażę się jakąś chorobą. Szacun dla wszystkich którzy krew oddają a tym bardziej dla Dawców Honorowych Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Masz szansę dzisiaj. Pod Brico w godz. 9-13 jest ambulans i akcja krwiodawstwa.
Niczego sie nie bój - w szczególności jakiegokolwiek zakażenia. Nie ma tam żadnej "partyzantki".
Na wstepie dostaniesz ankietę. Pobiorą próbkę. Zbadaja ją. Jesli cokolwiek bedzie nie tak lekarz Ci o tym powie i odrzuci Cię jako dawcę.

Ja niedawno oddawalem, wiec dopiero pod koniec wrzesnia mogę.

Sierpniowe akcje wyjazdowe Gdanskiego oddzialu pod linkiem:
http://krew.gda.pl/files/167/harmonogram...ń_2017.pdf

Spróbuj

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.