Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep ze zdrową żywnością

Mam pytanie, czy ktoś może orientuję się, czy w Tczewie jest sklep z warzywami i owocami z ekologicznych upraw?

Odpowiedz }
Plusy od

czyli chyba sklepu takowego brak... Sad

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-06, 22:27)Jusi napisał(a): czyli chyba sklepu takowego brak... Sad

Warzyw i owoców nie spotkałam. Swego czasu przywoziliśmy aż z 3miasta. Z innymi artykułami eko łatwiej.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Nie ma niestety...a np.kiełki produkuje sobie samaSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Z tego co pamiętam to w Carrefour widziałem żywność produkowaną ze składników z ekologicznych upraw. Wchodząc do sklepu są one z lewej strony, przed regałami z napojami i wodą mineralną, i gdzieś przy końcu regału widziałem kilka półek Wink Oznaczone były jakimiś zielonymi naklejkami czy czymś takim Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Lukee, produkty eko są dostępne. Jusi pyta o owoce i warzywa (lub odwrotnie Wink)
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-06, 23:57)aga_piet napisał(a): Lukee, produkty eko są dostępne. Jusi pyta o owoce i warzywa (lub odwrotnie Wink)

Tam widziałem chyba jeszcze słoiki z zaprawami z owoców Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki za odpowiedzi Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Chciałem podbić temat bo może już coś takiego powstało.
Czy w Tczewie jest sklep w którym można nabyć takie ekologiczne nietypowe produkty jak agar agar czy syrop kukurydziany?
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

Zobacz na Sobieskiego tam kolo "badań słuchu" (nie te koło Retmana) jest jakiś sklep z ekologiczną żywnością czy coś takiego Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ostatnio odkryłam, że w sklepie zielarskim na Manhatanie jest dużo produktów z żywnością ekologiczną, ale ja znalazłam dobrze zaopatrzony sklep internetowy w którym robiłam zakupy.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja mam swój  ulubiony internetowy sklep z żywnością ekologiczną, zazwyczaj robię większe zakupy i kupuję tam produkty takie jak cukier brzozowy, kasze, makarony, oleje itp. Jeśli chodzi o warzywa to stawiam na targ Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-11, 09:50)nelka napisał(a): ..... Jeśli chodzi o warzywa to stawiam na targ Smile

które pochodzą z tej samej hurtowni co warzywa w lidlu, biedronce czy kauflandzie Big Grin
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

szalony patison napisał(a):które pochodzą z tej samej hurtowni co warzywa w lidlu, biedronce czy kauflandzie Big Grin

Nie wiem czy z tej samej czy nie, ale jak zjem pomidora z Kauflandu, to na drugi dzień mam wysypkę. Nie zdarzyło mi się nigdy coś takiego, kiedy kupiłam pomidory na targu czy w małych sklepikach osiedlowych.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-11, 09:50)nelka napisał(a): Ja mam swój  ulubiony internetowy sklep z żywnością ekologiczną, zazwyczaj robię większe zakupy i kupuję tam produkty takie jak cukier brzozowy, kasze, makarony, oleje itp. Jeśli chodzi o warzywa to stawiam na targ Smile

Wrzuć linka

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.