Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep ze zdrową żywnością

Wielkie sieci hipermarketów mają własnych dostawców na wyłączność, to co jest na rynku nie jest tym samym towarem. Na Sobieskiego fajne rzeczy mają, kawałek za szklarzem. Takie zupełnie z poza mainstream'u, pani która tam sprzedaje jest niezwykle zorientowana. Polecam

Odpowiedz }
Plusy od

Maaat, tam był link ale skasowałam. Tak jak robię ze wszystkimi linkami wrzucanymi przez osobę dopiero co zarejestrowaną. Niestety, mnóstwo tego ostatnio. Jak ktoś chce, znajdzie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A nie wiedziałam, dzięki za info. A ja już mogę czy jeszcze nie?

Odpowiedz }
Plusy od

Ja również polecam sklep na Sobieskiego. Mają tam naprawdę duży wybór i ceny dobre (nie opłaca mi się zamawiać w internecie- bo mają wszystko co potrzebuje często za dużo niższą cenę Smile   ). Szkoda tylko, że nie mają tam jeszcze warzyw- wtedy byłoby idealnie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-15, 15:36)ela napisał(a): Ja również polecam sklep na Sobieskiego. Mam naprawdę duży wybór i ceny dobre (nie opłaca się zamawiać w internecie- bo mam wszystko co klienci potrzebują często za dużo niższą cenę Smile   ). Szkoda tylko, że nie mam jeszcze warzyw- wtedy byłoby idealnie.

fix'd
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Mam wrażenie, że w Internecie są mimo wszystko tańsze produkty niż w sklepach stacjonarnych. Jedzenie typu kasze, makarony, przyprawy itd. kupuje przez internet, a warzywa i owoce w marketach. Mam kilka sprawdzonych sklepów internetowych Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja tez sporo kupuję tego w necie bo jest duży wybór i też mi się wydaje, że na tym się trochę oszczędza.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chodzi o żywność eko to na manhattanie na hali 1 powstał fajny sklep, w zielarskim na manhattanie też można się zaopatrzyć, kiedyś byłam na Gdańskiej, ale nie jest mi po drodze. Poza tym lubię też kupować przez neta, jak kupuje się więcej rzeczy to koszty przesyłki nie są już tak obciążające, ostatnio w cerrefour są warzywa i owoce bio jak cukinia, ziemniaki, banany, ale jak ktoś szuka konkretnych dostawców to są rolnicy u których można zostać stałym odbiorcą, to się nawet jakoś nazywa, gdzie tacy rolnicy się ogłaszają, jak sobie przypomnę to wkleję.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.