Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mallroy

Witam
Szukam ludzi, którzy w latach 80 konstruowali wzmacniacze Mallroy, tudzież takich, co posiadają schematy do takowych. Pozdrawiam z Zachodniej Wielkopolski.

Odpowiedz }
Plusy od

marian doliński
niestety już w tczewie prawdopodobnie nie mieszka...i nie tylko w latach 80 bo ja mam prawdopodobnie ostatni jego head z 2004 r Smile
pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Bardzo dziękuje. Znaczy, że raczej żyje. Będę szukał dalej a nazwisko to spory krok do przodu. Gdybyś wiedział coś więcej, to nie odmówię tej wiedzy. A to próbka naszego niepopartego umiejętnościami grania:

Pozdrawiam.

Odpowiedz }
Plusy od

albo Jarosław Doliński Wink

Odpowiedz }
Plusy od

jarosław to nie wiem...wiem, że z bratem janem coś tam kombinował kiedyś... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-07, 19:00)acid napisał(a): jarosław to nie wiem...wiem, że z bratem janem coś tam kombinował kiedyś... Smile

To jak tam w końcu, Panowie? Dogadajcie się, bo nie chcę niewinnych ludzi napastować. Rozumiem, że to był rodzinny interes.

Odpowiedz }
Plusy od

Bula, wysłałam Ci PW, odebrałeś?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-08, 01:10)aga_piet napisał(a): Bula, wysłałam Ci PW, odebrałeś?

Dzięki za wsparcie. Być może sie przyda. A czy ta osoba jest jakoś dodatkowo związana z wzmacniaczami, którymi jestem zainteresowany?

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-06, 13:32)acid napisał(a): marian doliński
niestety już w Tczewie prawdopodobnie nie mieszka...i nie tylko w latach 80 bo ja mam prawdopodobnie ostatni jego head z 2004 r Smile
pozdrawiam

Ostatnie wzmacniacze to Doliński tylko ,,firmował" ,robił je jego pracownik
/Wiesiek/ który mieszka w Tczewie i pracuje teraz jako technik napraw we Flex-ie

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-10, 02:45)bula63 napisał(a): A czy ta osoba jest jakoś dodatkowo związana z wzmacniaczami, którymi jestem zainteresowany?

Bula, nie wiem czy z tymi konkretnymi. Zapytam.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-10, 10:52)Star napisał(a):
(2010-01-06, 13:32)acid napisał(a): marian doliński
niestety już w Tczewie prawdopodobnie nie mieszka...i nie tylko w latach 80 bo ja mam prawdopodobnie ostatni jego head z 2004 r Smile
pozdrawiam

Ostatnie wzmacniacze to Doliński tylko ,,firmował" ,robił je jego pracownik
/Wiesiek/ który mieszka w Tczewie i pracuje teraz jako technik napraw we Flex-ie

Masz namiar na zacnego Pana Wiesława? Bo jak zrobił to i chyba by naprawił, myślę.

Odpowiedz }
Plusy od

nie,
wiesiek też przy nim pracował..ale całą resztę robił dolina...trwało to jakiś miesiąc albo dłużej i codziennie tam byłem - zawracałem głowę i się trochę przyglądałem...
wiesiek potem mi modyfikował preamp trochę...
wcześniej robił z kimś razem jako mallroy, a ja mam juz firmowany jako MD... (MD Boogie mk3)
wiem w końcu kto mi ampa robił...... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-11, 21:08)acid napisał(a): nie,
wiesiek też przy nim pracował..ale całą resztę robił dolina...trwało to jakiś miesiąc albo dłużej i codziennie tam byłem - zawracałem głowę i się trochę przyglądałem...
wcześniej robił z kimś razem jako mallroy, a ja mam juz firmowany jako MD... (MD Boogie mk3)

To proszę ustalcie ostatecznie imię Pana Dolińskiego.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-15, 19:00)bula63 napisał(a): To proszę ustalcie ostatecznie imię Pana Dolińskiego.

szefem był Marian Doliński a synowie to Adam i Jarosław Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-15, 19:00)bula63 napisał(a):
(2010-01-11, 21:08)acid napisał(a): nie,

To proszę ustalcie ostatecznie imię Pana Dolińskiego.

Na moim też jest napis MD Boogie mk i wygląda identycznie jak Dolińskiego,a Doliński go nie robił,tylko ja sam dawno temu Smile.
Zresztą MK Boogie to kopia Messa Boogie a nie Mallroy'a.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.