Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mallroy

no to ja nie wiem kim ty jesteś, marianem , adamem, jarosławem (dobrze, że nie lechem)...czy innym duchem świętym...
mallroy jako lampowy, gitarowy head na 4 el34 w końcówce był kopią MB mk 2 i 3 (bo różne robił)...oczywiście z modyfikacją bo zdaje się, że oryginał był na 6L6, ostatnie egzemplarze robil, jako MD Boogie...przeczytaj mój poprzedni post i zrozum, że ja widziałem większość tego co robił (no chyba że jesteś wieśkiem, bo on tam też cały czas siedział i widział więcej)
a jak masz naklejkę tylko to gratuluję super heada gitarowego...
a szef się nazywa marian!!! nie mąćcie w głowie chłopakowi - ważne czyja była firma i kto wpadł na pomysł i to zaczął...

Odpowiedz }
Plusy od

Dziekuje wszystkim bardzo. Znalazłem w międzyczasie stosownego fachowca. Tak czy owak, polubiłem Tczewian dzięki Wam. Pozdrawiam serdecznie z Wolsztyna. Jak kiedyś będziemy grać na openerze to zaproszę.

Odpowiedz }
Plusy od

Pan Marian chyba nadal w Tczewie mieszka, bo naszą apothekę odwiedza Wink
Chyba, że to inny niż ten od salonów gier, ale po imionach synów wnioskuję, że ten sam Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Zdziebko odświeżę.
Ehh Mallroy. Pamiętam jak byłem mały ze 6-7 lat miałem wtedy i podróż do Tczewa parowozem mile wspominam. To chyba był początek lat 80-tych, musiałbym zapytać bo ciężko powiedzieć ale wtedy z ojcem jechałem po to:

[Obrazek: img1175x.th.jpg] [Obrazek: img2061k.th.jpg]

W zestawie była jeszcze kamera pogłosowa. Co się ojciec głowic naczyścił i taśm nasklejał Big Grin
Mam ten zestaw do dziś, przeżył ojca chałtury i moje wojaże w kapelach.
Paka przerobiona była pod gitarę basową, wewnątrz taki kanał z "wywiewem"co by większe doły były. Głośnik zmieniony na Celestiona
Teraz sobie stoi w sypialni i od czasu do czasu dobijam nim sąsiadów Smile

Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

To ja też odświeżę watek.

Również jestem w posiadaniu comba gitarowego wykonanego przez pana Mariana Dolińskiego w 1987 roku.
Potwierdzam chodzi o Mariana Dolińskiego.
Wzmacniacz działa do dziś.
Z tego co pamiętam to mieszkał (być może mieszka) przy ulicy Polnej.
Z tego co zauważyłem to budował go jego pracownik zaś ostateczne strojenie wykonywał sam szef.
Mój ma plakietkę M z tyłu zaś sygnowany jako Marloy.
4x ecc83 1 x ecc81 2x 6P3Se

Odpowiedz }
Plusy od

Odkopię nieco Angry
Qtwa zrąbał mi się wzmacniacz, po uderzeniu ze dwa razy w struny był dźwięk, po kilku sekundach jeden wielki trzask w kolumnie. Po wyłączeniu i włączeniu narastające i bardzo głośne trzaskanie. Gdzie ja to teraz naprawię Huh

Odpowiedz }
Plusy od

Sprawdziłeś kable na początek?
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-02-27, 22:28)MacGyver napisał(a): Sprawdziłeś kable na początek?

Oczywiście, na innej kolumnie to samo, również na innych kablach. Coś w końcu pierdykło w środku.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.