Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reputacja II (reaktywacja)

Może by tak włączyć ów system? Ze swej strony obiecuję, że nie będę nadużywać i używać do niecnych celów.
Czasem bajzel się robi w tym naszym archeo, aż chce się dać upust emocjom.
Mamy nową funkcję oceniania wypowiedzi na portalu, włączcie i tu, pliiis.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Tylko różnica jest taka, że na portalu jest ocenianie konkretnych komentarzy, a nie ogółu profilu.

Odpowiedz }
Plusy od

No tak... Myślę o ocenianiu komentarzy, tak jak jest na większości forów. Z ocenianiem profilu to był zły pomysł.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Wiedziałem, że tak się skończy... Teraz nie mogę być gorszy niż McB Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ale nie tylko plusy i minusy. Jakieś uzasadnienie też.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-16, 01:23)marti napisał(a): Wiedziałem, że tak się skończy... Teraz nie mogę być gorszy niż McB Wink

McB podobno dorzuca jeszcze bon na paliwo Tongue marti Ty też nie bądź gorszy Cool
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-16, 01:23)marti napisał(a): Wiedziałem, że tak się skończy... Teraz nie mogę być gorszy niż McB Wink

Pokaż co potrafisz Smile Pozdrawiam

aga_piet napisał(a):Mamy nową funkcję oceniania wypowiedzi na portalu, włączcie i tu, pliiis.

Odpowiedzcie proszę wszyscy. Podoba się ta funkcja? Ludzie z niej na tcz korzystają...

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-16, 11:04)McB napisał(a): Odpowiedzcie proszę wszyscy. Podoba się ta funkcja? Ludzie z niej na tcz korzystają...

Nie wiem jakie są możliwości tego silnika forum, jakie warianty punktowania proponuje. Na pewno niefajny był system punktowania PROFILU, zwłaszcza że można to było zrobić tylko raz, ewentualnie edytować poprzednie punkty.
Najprościej i najczytelniej byłoby, gdyby można przyznawać punkty/plusy za konkretne wypowiedzi.
Niektórzy piszą tu mądre i pożyteczne rzeczy, warto to docenić, wyrazić swoje poparcie.
Zdarzają się też sytuacje, że człowiek jest bezsilny wobec czyjejś głupoty i arogancji, może ten wentyl w postaci guziczka "minus" mógłby choć w części zrekompensować niesmak po czyimś wybryku.

System reputacji może oczywiście nieść za sobą sytuacje konfliktowe - pyskówki, odwety itp. ale... chyba damy radę, co? Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-16, 18:44)aga_piet napisał(a): System reputacji może oczywiście nieść za sobą sytuacje konfliktowe - pyskówki, odwety itp. ale... chyba damy radę, co? Wink
Albo akcje w stylu: Daj repa. Tongue
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-16, 19:04)leoncjo napisał(a): Albo akcje w stylu: Daj repa. Tongue

Nono, albo wzajemne obdarowywanie się przez kumpli.
Bywają rozwiązania trochę to ograniczające.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-16, 19:09)aga_piet napisał(a): Nono, albo wzajemne obdarowywanie się przez kumpli.
No takie sytuacje miały już tu miejsce, dlatego jestem przeciw systemom reputacji.Dodgy
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Zatem proponuję żeby nie mogły się nawzajem oceniać osoby które za dużo ze sobą korespondują na privie Big Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

Żeby Chrystoforowi nie można było dawać plusów Big Grin
I ja prawie jestem za... byleby mi nie można było dawać minusów - od razu ranga "naczelny troll" i przyjmuję tylko plusy Tongue
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-16, 22:08)kamilus napisał(a): ranga "naczelny troll" i przyjmuję tylko plusy Tongue

Chyba odwrotnie, wyłącznie minusy Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Akcja: Zbieram negatywy.Tongue
Ja chce dawać minusy za bynajmniej.TongueTongueTongue

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.