Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reputacja II (reaktywacja)

(2010-01-17, 02:14)leoncjo napisał(a): Ja chce dawać minusy za bynajmniej.TongueTongueTongue

Minusy dodatnie czy ujemne? Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-16, 22:08)kamilus napisał(a): I ja prawie jestem za... byleby mi nie można było dawać minusów - od razu ranga "naczelny troll" i przyjmuję tylko plusy Tongue

Z rangą dla Ciebie się zgodzę, ale żeby minusy też można było dawać, jak bilans będzie ujemny to ban Wink.

Odpowiedz }
Plusy od

Ale pod warunkiem, że zbigU z klonami też zniknie Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-17, 20:50)kamilus napisał(a): Ale pod warunkiem, że zbigU z klonami też zniknie Big Grin
Wymień klony po nazwach żeby admin wiedział, kogo zablokować.Big GrinBig GrinBig Grin
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Nie, nie, nie... będą tylko plusy, bo inaczej wiem, jak to się skończy.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-19, 13:03)marti napisał(a): Nie, nie, nie... będą tylko plusy, bo inaczej wiem, jak to się skończy.

marti nie martw się - zawsze 2 minusy to jeden plus; zatem będzie ok Big Grin
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

marti nie potrafi się bawić. Jaja mu urwało jakimś szrapnelem gdy grał w CODa Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Tja... już ja wiem, kto byłby największym turbo-minuso-rozdzielaczem Wink
A tak możesz być mistrzem rozdawania plusów :p

Odpowiedz }
Plusy od ProxX

Ale ja naprawdę pragnąłbym docenić niektóre osoby. Tyle, że plus nie pasuje do tego Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

A więc jak już zauważyliście - można dać plusik do posta. Pod spodem pojawi się informacja, kto plusa dał - żadnych anonimów. W lewej kolumnie mamy dodakowo informację, kto ile plusów dał i ile plusów otrzymał. Klikając na nick (profil) danego użytkownika znajdziemy opcję "Znajdź zaplusowane posty", która wyświetli nam listę postów z plusami. To byłoby na tyle.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie podoba mi się koncepcja samych plusów - nadal pozostajemy bezbronni wobec buractwa na forum (samo raportowanie nie wystarcza).

Co do jawności i tajności:
- plusujący powinni być ukryci - unikniemy dzięki temu sytuacji wzajemnego dziobania i kolesiostwa
- minusy powinny być jawne - coś mi się nie podoba - mówię to wprost
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

a gdzieś w tym wszystkim doczytam się za co mam tego plusa?
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

Zaraz zaraz, plusy dodatnie widzę są, a gdzie plusy ujemne Wink ?

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-20, 13:01)robak napisał(a): a gdzieś w tym wszystkim doczytam się za co mam tego plusa?

Wystawiane są ogólnie za całą wypowiedź Cool Po prostu plusikiem popierasz czyjeś zdanie na dany temat.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-20, 13:01)robak napisał(a): a gdzieś w tym wszystkim doczytam się za co mam tego plusa?

No właśnie. Fajnie byłoby, gdyby do plusa (I MINUSA) można by dopisać krótki komentarz.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.