Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reputacja II (reaktywacja)

(2010-01-21, 02:36)leoncjo napisał(a): No właśnie. Fajnie byłoby, gdyby do plusa (I MINUSA) można by dopisać krótki komentarz.

Cenna uwaga.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

O co chodzi?
Zaplusował(a): 11
0 plusów w 0 postach
Albo w drugą stronę.Tongue
Zaplusował(a): 0
1 plusów w 1 postach
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Pierwszy wiersz oznacza ile dałeś plusów, drugi natomiast kto Tobie dał i na ile postów są one rozłożone, czyli ile mądrości wylałeś na forum Tongue

Odpowiedz }
Plusy od leoncjo

No jo, ale jeden ma 11 plusów i 0 plusów w 0 postach, a drugi 0 i 1 w 1.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-22, 17:06)leoncjo napisał(a): No jo, ale jeden ma 11 plusów i 0 plusów w 0 postach, a drugi 0 i 1 w 1.

Ten pierwszy dał 11 plusów i nie otrzymał żadnego.

Ten drugi nie dał nikomu plusa, otrzymał natomiast 1.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od leoncjo

Taa, głupiemu trzeba dwa razy.Big Grin Teraz zajarzyłem.

Po prostu widząc "Zaplusował" w domyśle miałem "dostał plusa", "zabłysnął" Tongue.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-22, 18:19)leoncjo napisał(a): Taa, głupiemu trzeba dwa razy.Big Grin Teraz zajarzyłem.

Po prostu widząc "Zaplusował" w domyśle miałem "dostał plusa", "zabłysnął" Tongue.

Jo, nie gadaj, tylko daj plusa za pomoc Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-21, 09:46)aga_piet napisał(a):
(2010-01-21, 02:36)leoncjo napisał(a): No właśnie. Fajnie byłoby, gdyby do plusa (I MINUSA) można by dopisać krótki komentarz.

Cenna uwaga.

Obawiam się, że taka funkcja jest niemożliwa - zaburzałaby ona sens forum. Dawanie plusów nie jest polemiką (zarówno pozytywną jak negatywną) z danym postem, tylko oceną. Do tego tylko pozytywną. Jeżeli coś nam się nie podoba lub chcemy bardziej werbalnie wyrazić naszą aprobatę - nic prostszego - u dołu mamy przycisk "Odpowiedz". I to jest właściwe miejsce na zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze.

(2010-01-22, 18:19)leoncjo napisał(a): Taa, głupiemu trzeba dwa razy.Big Grin Teraz zajarzyłem.

Otóż... dokładnie odwrotnie. Zaplusował, czyli ile punktów dał, a niżej, ile otrzymał w ilu postach. Może ktoś ma jakieś lepsze tłumaczenie?

Odpowiedz }
Plusy od

Nie, już nie trzeba. MacGyver dobrze to wytłumaczył. ProxX w sumie też, ale miałem jakąś pomroczność i zamiast "dałeś" przeczytałem "dostałeś".Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Marti: nazwij jakoś tę drugą linijkę, podobnie jak pierwszą, bo faktycznie czasem może się mieszać. Może "otrzymał" albo coś?

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-01-23, 00:36)MacGyver napisał(a): Marti: nazwij jakoś tę drugą linijkę, podobnie jak pierwszą, bo faktycznie czasem może się mieszać. Może "otrzymał" albo coś?

Noo... "rozdał" i "otrzymał" alboco
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Tak się też stało.

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

użytkownik->rozdał

nie potrzebna forma (a) Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-01, 12:26)marti napisał(a): Tak się też stało.

marti spełnia życzenia; to ja poproszę aby na forum padał śnieg; albo żeby po wejściu do wątku o samorządzie grał nasz miejski tczewski hejnał Big Grin
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-01, 18:21)robak napisał(a): marti spełnia życzenia; to ja poproszę aby na forum padał śnieg; albo żeby po wejściu do wątku o samorządzie grał nasz miejski tczewski hejnał Big Grin

Giń, przepadnij! Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.